Пирогов и престой ?

  • 28 933
  • 230
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 73
За Пирогов .......нямам думи ! #Cussing outКойто не е бил там нищо не знае.Да пази бог да не попадаш там.Ще те остават да умреш като стой та гледай.......камоли да оцелееш!!!И това е Спешна болница Naughty

# 226
  • Мнения: 2 309
За Пирогов .......нямам думи ! #Cussing outКойто не е бил там нищо не знае.Да пази бог да не попадаш там.Ще те остават да умреш като стой та гледай.......камоли да оцелееш!!!И това е Спешна болница Naughty

Не съм съгласна. Изказването е много крайно. Да, условията са отвратителни, отношението към пациента-също, но там работят и висококвалифицирани специалисти. Да не му се налага на човек да стига дотам, но аз и моето семейство можем да сме само благодарни на хирурзите от Пирогов. А, аз персонално цял живот ще помня какво направиха за мен лекарите от Белодробната клиника и Втора хирургия в МА.

Не, че не съм изпитала на свой гръб и лошо отношение. Никога няма да забравя като ми се наложи да заведа в Пирогов  детето ми тогава на година и осем месеца. Няма детска токсикология. Наложи се да чакаме един час, седейки до количка с пиян, пребит, кървящ клошар. По време на прегледа на съседната кушетка, лежеше гола, набучкана с жици и електроди жена, която викаше и плачеше. Подписах се и не приеха детето ми и слава богу, защото й бяха поставили грешна диагноза и изписаха домашно лечение, което изцяло обърка истинското лечение на заболяването й. Но така е, има и твърде много плява и сред лекарското съсловие.

П.П. Пред месец бях на преглед в Нефрогията на МА. трябваше да изчакам доцентката да приключи с изпита на студентите, за да ме прегледа /извън графика й за прегледи междувпрочем/. Само 5-6 студента си взеха изпита. Жената беше бясна от нивото на бъдещите лекари. Каза ми, че е отчаяна от това поколение.

# 227
  • София
  • Мнения: 62 595
Абе, и други са отчаяни от днешното поколение, ама накрая им пишат тройките, защото иначе финансовите сметки на ВУЗ-а не излизат! Като си помисля само и ме хващат бесовете!

# 228
  • София
  • Мнения: 6 270
За Пирогов .......нямам думи ! #Cussing outКойто не е бил там нищо не знае.Да пази бог да не попадаш там.Ще те остават да умреш като стой та гледай.......камоли да оцелееш!!!И това е Спешна болница Naughty

Също не мога да се съглася. Споделям мнението на Денерис .

# 229
  • Мнения: 2 309
.

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 17:32 от Денерис

# 230

Общи условия

Активация на акаунт