Февруари месец си дойде,чакаме нетърпеливо МАЙското дете-№20

  • 11 772
  • 293
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 79
Хайде и аз тука, преди малко си дойдох  Laughing. Много ми хареса срещата и се радвам, че се запознах с всички от вас, макар и да не запомних всичките имена  Embarassed. От сега предлагам следващата среща да е в началото на Март, за да може да по една мартеничка да си вържем за здраве  Hug. Аз улисана в приказки, едва успях 3-4 снимки да направя, но ще ги кача след минутка, ако объркам нечие име, моля за извинение предварително и ако някой направи корекции няма да му се разсърдя  Wink
Хайде Майчета, чaкаме още снимчици  photo

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 19:51 от madlena_bg80

# 211
  • Мнения: 849
Здравейте отново, сладурани!!! Мнооого се радвам, че успях да дойда, макар и с голямо закъснение! Щастлива съм, че се запознах с всички вас и за пореден път ме трогнахте с вниманието и загрижеността си за мен и моите бебки  Hug Hug Hug. Аз бях малко ошашавена и неадекватна, не успях да ви благодаря за вниманието там, но добре че тук е възможно наваксването. И наистина - много близки ви чувствам и съм ви благодарна за подкрепата и за всичко!!! Радвам се, че всички сте толкова готини и слънчеви (друго си е личното впечатление все пак)!!! Ще прегледам след малко и снимките, които сте качили.
Като стана въпрос за снимки - предлагам за конкурсчето на тумбачетата да измислим категории. От рода на "най-нетърпелива пупа" (демек най-голямо коремче) или "най-срамежливо бебче" (демек малко коремче). Давайте предложения - колкото повече, толкова повече, както казва Мечо Пух. Иначе всички качени снимки са супер сладурски, всяко тумбаче ще намери място из категориите, това е сигурно  Wink. Има и още ненадписани коремчета - моля ви надпишете снимчиците.
хубава вечер на всички!

# 212
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
Добър вечер и от мен!Разгледах с голям интерес снимките от срещата-всички изглеждате страхотно Hug

Ето и моите покупки за сега-чакам още да пристигат Crazy
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=339416

# 213
  • Мнения: 43
ей. момичета много сме хубавки   Hug
радвам се .че се запознах с още бъдещи мами .
Приятна вечер вижелая на всички.

# 214
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
моля пратете ми албум4ето в което са снимките и паролка ако има  newsm17 newsm17 newsm17

# 215
  • Мнения: 826
  Момичета, много ме е яд, че не успях за срещата. Sad
Уж беше сигурно, че ще се приберем навреме, но нали знаета как е като сте с много хора в провинцията - тези да изчакаш, онези да метнеш до тях...
Сигурна съм, че сте си изкарали много добре и е било забавно. На мен на първата среща ми беше много приятно. Надявам се да успея за 3-тата мартенска среща. Също така ако някой е на лекциите на 13-ти и 27-ми може да се видим в ЦУМ Wink Сега ще разгледам снимките - с някои от вас вече се познавам на живо Heart Eyes, но съм сигурна, че всички сте големи сладурки.  bouquet

# 216
  • Мнения: 488
siska79 много сладурски дрешки. Много ми харесват. Аз пак не разбрах от къде поръчваш ебешките дрешки? Извинявам ти се предварително.  Hug

Аз също разгледах снимките и мисля, че всики изглеждате прекрасно. Къде са ви коремите?  newsm78 Аз не ги видях  Joy Незнам как сте се познали.  Mr. Green

zaiobaio няма как да не се грижим за теб и бебките. При вас е най сложно и най опасно. Видях те  на снимките. По коремчето не си личи, че носиш две бебенца. В сравнение с моя корем си супер.  Hug

dendri видях и твоето коремче и ти завиждам. Боже аз завиждам на вискчи ви. Аз съм с най големия корем, ужас  Sick , срамота  Cry Embarassed

# 217
  • София
  • Мнения: 1 395
Ей момичета много ми беше приятно! В началото доста се притесних, защото осъзнах че съм седнала точно между авторитетни мами, някои и чакащи второ бебче, а аз такава новобранка, направоо Embarassed Но ми беше адски приятно, благодаря ви!  Hug

# 218
  • София
  • Мнения: 5 247
Здравейте мили майчета! Hug

Виждам, че срещата е минала с голям успех! Чудесни сте! Много се радвам и поздравявам всички. С част от вас вече се познавам, а с останалите вярвам, че ще се запозная при следваща среща. Днес не успях да се присъединя, защото бях на лекция на Естетствено, която доста дълго продължи и аз се поизморих.
Обсъждахме всички предимства на естественото раждане и възможността на майката да отстоява своите предпочитания.
Желая ви спокойна нощ и хубава неделя! Simple Smile

# 219
  • София
  • Мнения: 2 430
 doh
Ужас,забравила съм за срещата EmbarassedА толкова ми хареса предният път.
Ей голям заплес съм станала.Как мина ?Събрахте ли се както миналият път?Ей много ми е гадно,отплеснах се и съм забравила за срещата!
Даже дне се чудих,какво да правя и обикалях мебелните магазини с мъжа ми.Поне си избрахме окончателно креватче(но не сме го купили още) свекърва ми иска да ми го купи тя за подарък.Така,че по нататък ще има и снимки,окончателно се спряхме на класическо дървено,в началото исках на Бертони сгъваемо,но това дървеното много ми хареса.
Хайде лека вечер от мен Heart Eyes

# 220
  • Мнения: 21
Добро утро.Хайде на кафенцето   food010
Момичета вчера си взех количка,много ми хареса,качила съм снимки в албума.Жалко,че не можах и аз да дойда на срещата,но обикалях магазините цял ден.Много сте сладки всички.Гледам добре сте си изкарали.Надявам се и аз да присъствам на следващата  Grinning.
Ние с бебо сме добре,риткаме си,въртим се....Чак края на месеца съм на док да се видим колко сме пораснали.Това е засега от мен.Лек слънчев ден на всички  Heart Eyes

# 221
  • София
  • Мнения: 7
Момичета, благодаря ви за приятната среща вчера, съжалявам, че ми се наложи да тръгна по-рано и не успях да се запозная със zaiobaio. Аз ще бъда на лекциите в ЦУМ на 13, 20 и 27-ми февруари, така че с някои от вас ще се видим там.
 sun Слънчев и усмихнат ден на всички!

# 222
  • Мнения: 30
Здравейте   bouquet

Едно голямо благодаря на ФОТОГРАФИТЕ  Hug направили сте страхотни снимки Mr. Green а пък и сте запомнили и всички имена, което си е постижение bowuu
Беше страшно разтоварващо и зареждащо с положителна енергия. Нямам търпение за следващата среща Wink

Хайде спокойна неделя и приятна разходка на тези, които ще поемат по улиците на това хубаво време (като мен) Peace

# 223
  • Мнения: 68
Здравейте май чета!
Наистина страхотни снимки! Не случайно хората казват, че жената се разхубавява по време на бременността. smile3525 newsm03
Всички сте толкова усмихнати и щастливи...дано бъде така и за напред!
Аз пак пътувах и не можах да дойда, но като спра да ходя на работа ще имам цялото време на света (надявам се Simple Smile )
Иначе ние с бебчо тези дни сме по-добре. Болките в корема се успокоиха след като пих ударни дози на магне.
Обаче в петък ми излегнаха изследванията и имам някаква бактерия в стерилната урина. Ще ходя утре да ми предпишат лечение.
Сега се чудя това пък сега какво ще да е....и сигурно ще ми изпишат някакъв антибиотик Sad

Пазете се всички! Малко остана!  Hug

# 224
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен днес!  Страшен ден и мен ме е обзело едно настроение да си изчистя - та до сега това правих newsm28 1ironing wash hang 1dishes newsm79
Поуморих малко бебката, ама нали и тя мома и трябва да свиква Crazy
А мъжа пък прави детската стая - разни тавани и картони - абе ужас. Бръмчи и чука #2gunfire.
 Но поне все пак я започна (той е майстор и все го чаках да му остане време да я нагласи) newsm44
Та сега пък се чудя какви цветове да я боядисаме newsm78. Все не мога да реша. Моля ви, дайте по една идея и може и снимки да ми пратите на ваши стай Blush. Ще съм благодарна за идеите Hug

Общи условия

Активация на акаунт