Щастливи мами чакат с нетърпение ОКТОМВРИЙСКОТО творение

  • 12 123
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 668
Предната бременност пазарувах всеки път като ме ядосваха в офиса. Излизах и се забивах в някой бебешки магазин и така си лекувах нервите. Оказа се, че имам неща обличани по веднъж, защото често ме ядосваха  Joy Joy Joy. Сега имам толкова дрехи от иван, че сигурно само дрехи за изписване ще купувам. За сметка на това пък искам този път да си взема яка количка и мисля за това да дам много пари и да избирам дълго... С иван смених 3 и с трите си скъсах нервите. Сега искам 1, но да е като хората. Не повече от 6 кг, зимен - летен кош, непълно легнало положение и още 1-2 изисквания и със сигурност ще ми отнеме много време да намеря тази идеална количка. Функционалните обикновенно са по 12 кг, леките обикновенно са летни и без легнало положение. изобщо според мен това е най-трудната покупка. Останалото е работа за един уикенд. Имам да купувам и един стерилизатор... останалото си го имам...

# 301
  • Мнения: 22 899
И мен много ме болят яйчниците.Даже пих Но-Шпа няколко пъти.
Иначе имам доста дрешки от Дани,както всичко необходимо като оборудване.Единствено имам терзанията на Гер40 с количката,но продължавам да търся.

# 302
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Момичета заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт