Как се чувствахте през първите 3 месеца

  • 16 207
  • 210
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 94
До четвъртия месец ми беше много зле.После всичко се оправи Peace

# 91
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз нямах никакви симптоми, присъщи на бременността. единствено започна да ми се гади леко от кафето и да си остава неизпита на бюрото ми. Това ме усъмни...  Simple Smile

# 92
  • Мнения: 3 695
Нямах никакъв период на неразположение през цялата бременност.  Peace

# 93
  • Мнения: 1 969
ужасно много ми се спеше  Shocked това най-ярко си спомням от този период. а след третия месец до края на бременността ме побъркваха миризмите....  на манджа, изгорелите газове от колите... абе всякакви миризми. но не съм повръщала  Flutter а кръвното ми беше все така ниско, даже един път ми призля в рейса и щях да припадна  ooooh!

# 94
  • Мнения: 306
аз първият месец не го усетих, но следващите три бяха кошмарни. и на мен постоянно ми се спеше, повръщах, даже се обезводних до толкова, че бях едно денонощи в болницата на системи. след това обаче нещата се пооправиха. за ниското кръвно страшно много ми помагаше айрян със сол. всичко забравях, настроенията ми се меняха постоянно - от плач до силен кикот...абе всички екстри. в четвъртия месец и прокървях малко... само бъди спокойна- това му е майката на всичко! леко бременеене и сладко бебче!   bouquet

# 95
  • Мнения: 1 054
Нямах апетит... не ми се гадеше, не повръщах.... просто не ми се ядеше почти нищичко. След около 11-12 седмица започна да ми се повръща... връщах само стомашен сок... най-често докато си миех зъбите сутрин. Сега... нищо.. апетита ми се върна всичко си е както преди, гърдите не ме болят само зърната са леко чувствителни... само ония позиви при миенето на зъбите си останаха.

# 96
  • Мнения: 3 695
странно се чувствам - на моменти ми се гади, на моменти много ми се яд, но хапна два залъка и съм преяла  Rolling Eyes  много се уморявам и кръвното ми е ниско  Sad

# 97
  • Мнения: 263
Пъвите три месеца бяха АД Rolling Eyes
 - ежечасно повръщане
 - ниско кръвно
 - постоянна сънливост
 - световъртеж
Резултат до средата на 4-ти месец - 10 кг Shocked
Обаче после всички гореизброени екстри изчезнаха и си ги наваксах (килограмите) че и отгоре Peace

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Първите 3 месеца бяха ужасни. Гадеше ми се много. Припадах по трамваите сутрин абе ужас ooooh!

# 99
  • София
  • Мнения: 23 097
Чувствах се зле. Дори преди да разбера, че съм бременна, ми беше много лошо - виеше ми се свят, имах чувството, че ми трепереха краката, докато ходя. Болеше ме и много главата. Първите 3 месеца ги изкарах с болнични, после работих до края на бременността си!

# 100
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Ами аз съм от онези късметлийки, на които и при двете бременности им нямаше нищо - нито в първите три месеца, нито когато и да било после. Нито ми се гадеше, нито съм повръщала, нито съм била отпаднала. Но зорко следях за кръвното, което при мен по принцип е ниско. За щастие и с него нямах проблеми, което си мисля, че се дължи отчасти и на факта, че аз направо жабунясвам от вода. Само нощно време изпивам половин литър, а през деня са поне 2-3. И това е от години. Та в този ред на мисли, бих те посъветвала да пийваш колкото се може повечко вода, за да си нормализираш поне кръвното. Peace

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
При мен не са мо първите месеци бяха ад.Цялата бременност преминав гадене, повръщане, кървене, задържане в болницата , накая високо кръвно .Беше някакъв ад.След раждането  като с магическа пръчка всичко ми мина и сега се чувствам добре

# 102
  • Мнения: 1 629
Виеше ми се свят, повръщаше ми се, но въпреки опитите ми не повърнах нито веднъж (просто нямам рефлекса), спях по 12 часа близо, лошо ми беше почти непрекъснато, това цигара или градски транспорт да не видя, а кафенетата ги виждах с кръст на Сатаната над тях ... ей такива неща Peace

# 103
  • Мнения: 2 374
С първата си бременност се чувствах чудесно нито ми се е гадило,нито съм повръщала,сега пак съм така,леко ми се гадеше в продължение на 1 седмица,но отмина бързо.

# 104
  • Мнения: 135
И с двете бременности до към средата на 5 месец бях като парцал. Станах като хрътка, до края не понасях миризма на сапун, парфюм, цигари и алкохол. Имах странни вкусови прищявки. При силни пориви за повръщане много ми помагаха лукчетата и много течности за ниското кръвно. Почти през цялото време имах чувсвото, че някой ми е седнал на тила. В края и на двете имах киселини, високо кръвно и отекли кракаи се напикавах по малко

Общи условия

Активация на акаунт