Лунна диета - 09.02.09 понеделник, 16:48 ч - ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 4 952
  • 99
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, момичета! Hug

Вчера изкарах учудващо безпроблемно вечерта, а днес още малко остана  Laughing

Мерси за кафетата и сокчетата   bouquet

# 61
  • Мнения: 206
Привет момичета Heart Eyes

Аз от неделя вечерта съм само на кафе, вода и чай с мед Crazy  Повлякла съм и мъжът ми с мен Laughing
Каза, че иска и тази вечер да не ядем нищо, чак утре сутрин Rolling Eyes
Дано да издържим.....
Мисля, че ще успея защото се чувствам доста добре. Толкова много е енергия и бодрост имам Grinning
че вчера едва заспах ooooh!

# 62
  • Мнения: 184
запис и от мен.от скоро започнах с лунуването,но резултатите ми харесаха-за 24 часа-1.400 кг.карам само на вода ,чай без мед,кафе-горчиво разбира се ,сока на 1 портокал и 1 лимон,и сок от зеленчуци,веднъж на ден,като изтисквам и копър и магданоз.ами това е,надявам се да постигна желаните за сега кг.-за около месец с лунуване и с японско чудо,а за след това имам още 10-ина кг.за сваляне.тях мисля да смъкна по-плавно с 90 дневната диета.от 01.02. да сега съм -5.5 кг.

# 63
  • Мнения: 2 274
Аз пък съм гладна в ума си  Sad. В смисъл стомахът ми не къркори, но умът ми крещи - Хапни си супичка  Joy! Незнам как да го надвия  Tired!
ASITA5, това не е ли прекалено бързо сваляне на кг? Доколкото съм чувала не е полезно за теб самата толкова бързо да сваляш. От друга страна - де да можех и аз такааааааааа  Rolling Eyes, но вече месец и нещо немога да преборя едни 7 кила. Свалила съм едва 3  Confused.

# 64
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Хайде, малко остана до финала.  Grinning
Аз не бях лунувала от поне 10 години. А преди го правех редовно - не за отслабване, че тогава нямах нужда, а за пречистване на организма. И много си ми беше добре. Но после кой знае защо зарязах тази традиция.  Thinking Обаче сега се чувствам отлично и мисля по пълнолуние и новолуние да се срещаме вече редовно.  Peace

# 65
  • Мнения: 1 142
Остнаха около 3 часа,но не издържах  #Cussing out.Успокоявам се,че вчера почнах от по-рано.Успех на всички останали.

# 66
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Да се похваля - 1,5 по-малко след вчерашния ден на вода!  newsm44
Днес карам на ябълки, а от утре минавам на житната диета. До пролетта ще съм отново стройна!

# 67
  • Мнения: 270
Здрасти и от мен аз още одържам фронта  Tired ама вече съм много гладна,дано успея до 18 ч. да не прегреша пък после мисля да си хапна някое плодче  Simple Smile,мисля до утре да ми е това пък да видя какво ще стане накрая.Айде момичета малко остана дано издържим  Hug.

# 68
  • Мнения: 916
Mомичета, не се предавайте! Стигнали сме до тук...няма на финала да се излагаме! Mr. Green

Ето малко стимул:

ASITA5 , с японската ли ги смъкна тези 5 кг?

# 69
  • Мнения: 252
Да още малко остана, не се предавайте.  PeaceАз уж още не съм гладна, ама.... нищо не се знае. Мисля и аз да остана на плодове тази вечер, че и утре до обед , правя 90-дневната диета.

# 70
  • Мнения: 184
да, с японската и с лунуване 2-ри път за тези 10 дни.искам да отбележа само ,че на 4-ти ден,имах доста голямо прегрешение/тестяно и сладичко/,откъдето имам + 400 гр.и учудващо защо на 5 -ти ден за вечеря риба със салата имам +300гр./може би защото бяха подправени със сол и олио предполагам/.ами равносметката е ,че сега трябваше да са -6.100кг. а не -5.400.общо взето в съчетание  с  лунуването ми се отразява по-добре.иначе японското чудо съм го пробвала преди но само до 6-ти ден съм стигала и резултата тогава беше - 5 кг.

# 71
  • Банкя
  • Мнения: 823
f1ST14ka Стимулът е страхотен, само дето лунната диета при мен не дава такъв ефект в горната част на тялото. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А иначе още се държа, само дето притичвам ката час до WC-то. Mr. Green
Определено ще издържа до 17:18, но да видим дали ще устискам довечера само на плодчета. Rolling Eyes

# 72
  • Варна
  • Мнения: 535
Момичета и аз се държа за момента....обаче WC-то е запазено само за мен, през 10 мин съм там....и при вас ли е така  Embarassed

# 73
  • Мнения: 252
Да и аз така, абинирах се днес за WC-то, ама то нали това е идеята с изчистването на токсините. Само половин час още и утр сутрин хвалби на кой как му се е отразило, поне аз тогава мисля да се тегля де.

# 74
  • София
  • Мнения: 188
Момичета, аз свалих -1 и нещо си, че моя кантар е механичен...  Обачеее, майка ми купи дюнер и нямаше измъкване  Sad Sad Не знае, че пазя диети  ooooh! Дано да не ми се отрази зле  Sad

Общи условия

Активация на акаунт