Лунна диета - 09.02.09 понеделник, 16:48 ч - ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 4 955
  • 99
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 803
За щастие издържах, но нали днес съм рожденичка и довечера сигурно пак ще си хапна подобаващо. Нищо следващия път, на следващото лунуване .

# 91
  • Мнения: 206
Doro - Честит Рожден Ден newsm59  party023 Tada hbday

Пожелавам ти много щастие, здарве, успехи и желаните от теб килограми и тяло скоро Peace

# 92
  • Мнения: 564
Доро, ЧРД   bouquet  bouquet  bouquet

# 93
  • Мнения: 2 803
Благодаря за пожеланията!  bouquet Hug Много сте мили!  bouquet Hug

# 94
  • Банкя
  • Мнения: 823
Честит Рожден Ден, Doro!
Много здраве и щастие,
успехи и късмет
и много, много любов!

# 95
  • Мнения: 154
аз лунувах 2 дни и половина като 1 ден от тях не беше заплануван , просто не се прибрах вкъщи. Та 2 дни и половина бях само на 2 4ая и половина , днес се чувствах ужасно гладна като се прибрах и си направих 400 г задушени броколи с малко сол и нискомаслено сирене с малко шарена сол. Попринцип се опитвам и да съм на диета освен лунуването.

# 96
  • Мнения: 242
днес към 15 часа хапнах за обяд - така че изкарах към 44 часа например, ама съм доволна.като ми свърши МЦ ще се премеря , защото сега са чувствам плондер   #Crazy , иначе по панталоните усещам че нещо се е случило  Joy




Честито на Доро !!!! Пожелавам ти страшно много щастие и здраве ,всичко друго се постига !!!!НАЗДРАВЕ

# 97
  • Мнения: 249
Честит Рожден Ден Доро, много здраве ,любов и късмет

# 98
  • Мнения: 2 803
Благодаря ви още веднъж за пожеланията.   bouquet Hug Сега след празник се чувствам доста натежала. Нямам търпение за следващото лунуване. newsm39

# 99

Общи условия

Активация на акаунт