Козметиката на Nuxe / AROMA PERFECTION anti-acne

  • 35 271
  • 197
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 106
За лятото бих предпочела нещо със защитен фактор,но за съжаление Nuxe нямат.....иначе не бих го заменила.Аз съм също с нормална кожа ,която е малко суха около очите и се омазнява чат- пат около Т зоната и Фреш за нормална е просто идеален за мен.В едно съм сигурна-ако през лятото избера дневен крем с фактор на друга марка,то задължително вечерта ще си нанасям Фреша/студеничък от хладилника/ за освежаване на кожата от горещините и мръсния въздух.

# 46
  • Мнения: 658
Ralica85 , емулсия Етинселант се използва самостоятелно.

Izzabella, Нюкс имат продукти със защитен фактор:
Soleil Prodigieux® Visage - крем за лице http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=30 и
Soleil Prodigieux® Corps - лосион за тяло http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=31
снимките в сайта са объркани с тези на старите формули. Сега и двата крема са с SPF 10 - подходящи за градска среда

# 47
  • Мнения: 183
Изпробвах новата серия и съм очарована.Купих си гела за лице и се канех да си взема и крема, но Кабив, виждам че си писала че Етинселанта с АХК не може да се комбинира с друг крем.Явно ще трябва да ги редувам, защото и Етинселанта е мн. хубав  newsm78

# 48
  • Мнения: 106
Ralica85 , емулсия Етинселант се използва самостоятелно.

Izzabella, Нюкс имат продукти със защитен фактор:
Soleil Prodigieux® Visage - крем за лице http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=30 и
Soleil Prodigieux® Corps - лосион за тяло http://www.nuxe.bg/les_soins/fiche.php?id=31
снимките в сайта са объркани с тези на старите формули. Сега и двата крема са с SPF 10 - подходящи за градска среда

Да,мерси много Kabiv,знам ги аз тези малки красотии,мисля да ги пробвам лятото ,когато имам вече лек загар!Мерси!

# 49
  • Мнения: 776
Изпробвах новата серия и съм очарована.Купих си гела за лице и се канех да си взема и крема, но Кабив, виждам че си писала че Етинселанта с АХК не може да се комбинира с друг крем.Явно ще трябва да ги редувам, защото и Етинселанта е мн. хубав  newsm78

Прави ли пяна гелчето? Blush  bouquet

# 50
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз да се похваля - от 1 седмица вече ползвам Фитошок и съм много доволна. Ама се чудя дали МЕрвеянс не е по-добре да си купя следващия път. НА 27 съм, но кожата ми е суха, но като имам по-натоварен ден - лъсва някак. А има и мимически бръчки - около очите, на челото ( те са си направо дълбоки) и при трапчинките в ъгълчетата на устните. С Фитошок наистина кожата ми се изглажда, но на челото пак остават макар и по-слаби  бръчки... Какъв крем да си купя още? Нирванеск, МЕрвеянс, Ентиселант, Фреш...?
Иначе си купих пяната с 3 рози - страхотна е и ексфолиант с 3 рози - и той е много нежен и добър.

# 51
  • Мнения: 267
Кажете ми кой крем да си взема за лицето от тази серия на арома  newsm78,имам петънца от стари пъпки,едни червеникави и мн ме дразнят,не мога да изляза без фт.трябва ми нещо което да има или пилинг ефект или да избелва знам ли,че ми омръзна да се хлепам всеки път заради тях,а съм бременна и не мога да ходя на пилинг или на др козметични процедури

# 52
  • Мнения: 183
Изпробвах новата серия и съм очарована.Купих си гела за лице и се канех да си взема и крема, но Кабив, виждам че си писала че Етинселанта с АХК не може да се комбинира с друг крем.Явно ще трябва да ги редувам, защото и Етинселанта е мн. хубав  newsm78

Прави ли пяна гелчето? Blush  bouquet

Не особено, но кожата ми става страхотна   bouquet

# 53
  • София
  • Мнения: 708
Здравейте, момичета! Да ви попитам и аз за мнение. Пробвах тестер на Anti imperfection крема и ми допадна, мазах се по челото и носа. Той е за мазна кожа доколкото разбрах. Обаче кожата на бузите ми е доста сухичка. Какво бихте препоръчали- да се мажа с 2 различни крема на различните места или някакъв комбиниран продукт на Nuxe...  newsm78 (хич не съм на ясно с тази марка)

# 54
# 55
  • Мнения: 46
И аз да попитам Grinning Ползвала съм няколко от продуктите на NUXE и разбира се съм доволна.Въпросът ми има ли пудра за лице,която матира?Виждала съм само бронзираща и ми се струва,че лицето ми ще лъщи от нея.

# 56
  • Мнения: 658
Изпробвах новата серия и съм очарована.Купих си гела за лице и се канех да си взема и крема, но Кабив, виждам че си писала че Етинселанта с АХК не може да се комбинира с друг крем.Явно ще трябва да ги редувам, защото и Етинселанта е мн. хубав  newsm78
iiv, крем Етинселант не бива да се използва едновременно с друг продукт, т.е. върху кожата трябва да има само от него и нищо друго, но можеш сутрин да изполлзваш крем Арома Перфекшън.

P-r-o-l-e-t , като ти свърши Фитошока може да го смениш със серум Мервеянс за зоните с мимически бръчки. Комбинирай серума с крем Нирванеск.

rusana , аз ще ти препоръчам крем Етинселант за избледняване на червените петънца, той е подходящ за бременни, но се опасявам че с напредване на бременността петната ще се увеличават. Просто в такъв период кожата е много фоточувствителна. Затова какъвто и пилинг крем да си вземеш, горещо те съветвам през деня да използваш крем със слънцезащита не по-малка от SPF15, дори и в къщи.

addrianna , в твоя случай по-подходящ е крем Фреш Лайт - за цялото лице без околоочния контур

И аз да попитам Grinning Ползвала съм няколко от продуктите на NUXE и разбира се съм доволна.Въпросът ми има ли пудра за лице,която матира?Виждала съм само бронзираща и ми се струва,че лицето ми ще лъщи от нея.
MaxMarra , бронзиращата пудра на Нюкс матира много добре и в никакъв случай не оставя кожата да лъщи. Мултирефлексните частици са много фини и придават съвсем лек бляскав ефект, както и Huile Prodigieuse. Признавам, че съм я ползвала не повече от 10ина пъти, защото съм малко невежа по отношение на грима. И всеки път когато съм я ползвала съм оставала толкова доволна от ефекта... всеки път се заричам, че трябва да започна да се гримирам заради Poudre Éclat Prodigieux... кога ли ще се взема в ръце Embarassed ... та, тази пудра е просто божествена

Последна редакция: ср, 25 фев 2009, 11:19 от Kabiv

# 57
  • Мнения: 284
Искам и аз да си взема 1-2 продукта на Nuxe, моля за вашето мнение, до сега не съм ползвала нищо на тази марка. На 24 а имам доста мимически бръчици около очите  Cry мислех си за серума Фитошок. А иначе кажата на лицето ми е смесена към мазна, с тук-таме някоя пъпчица се появява и с малко черни точици по проблемните места. Дали е подходяща тази новата серия AROMA PERFECTION  Flutter

# 58
  • Мнения: 658
milavanila , точно така, за лицето трябва да пробваш крема за несъвършенства на Aroma Perfection, а за околоочния контур - серум Мервеянс. Ако не си пробвала до сега Нюкс, задължително си потърси най-напред тестери

# 59
  • Мнения: 284
Благодаря за бързия  отговор    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт