Козметиката на Nuxe / AROMA PERFECTION anti-acne

  • 35 274
  • 197
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 324
Добре ще направиш.  Peace


Да похваля крема Aroma Perfection. Идеален за смесена кожа. Не лъщи. Лицето ми на пипане е като на бебе. Може и да си внушавам, но сякаш прави порите по-незабележими.  Rolling Eyes

# 106
  • Мнения: 49
Добре ще направиш.  Peace


Да похваля крема Aroma Perfection. Идеален за смесена кожа. Не лъщи. Лицето ми на пипане е като на бебе. Може и да си внушавам, но сякаш прави порите по-незабележими.  Rolling Eyes


Мисля, че не си внушаваш, аз също съм много доволна, наистина ми поизбистри тена и ми се струва, че и моите пори като че ли са малко по-незабележими Heart Eyes разбира се, има какво още да се желае, аз го използвам само като нощен, а през деня слагам крем "Фреш лайт" и тази комбинация засега ми е перфектна Hug

# 107
  • Бургас
  • Мнения: 357
Здравейте!
Това ,което ще си взема със сигурност е маслото с блестящите частици,след толкова положителни отзиви Party.
На 23 год.и искам да попитам какъв крем или гел за очите ще е подходящо да използвам. Flutter

# 108
  • Мнения: 658
Кабив за каква кожа е подходяща Емулсия Етинселант? Кремът ми свършва и се колебая кой да е следващият?Чудя се между емулсията и нирванеск  newsm78
Досега ползвах Крем Продижо но ми идва доста тежък  Hug
Jeje , емулсията е за нормална кожа; тя е по-лека от Нирванеск, но съм чувала някои жени да се оплакват, че им лепне. Знаеш си, трябва да тестваш.

kiora, лоша работа Confused Спирай го наистина, ако мислиш че от него се получава така. А какви пъпчици ти избиха: ситни без връхчета или няколко по-едри папули с бели връхчета (може и на ЛС)?
Аз го ползвам от три дни гела, нямам проблем. Но много ли е агресивен, за да се препоръчва само сутрин или само вечер? Преди това си ползвах пяната на Виши Олиго 25, направо ме е яд, че я смених.
Измиващият гел на Арома Перфекшън се използва и сутрин и вечер, а не само сутрин или само вечер. Не бих казала, че е агресивен в никакъв случай, напротив.  kiora най-вероятно е реагирала с алергичен обрив на някоя от съставките. И на мен ми е любопитно да изясним това; ще чакам тя да пише по-подробно

romana , желателно е да разнообразяваш кремовете, първо защото кожата привиква към съставките, които дълго време е попивала и второ, защото кожата има нужда и от други хранителни компоненти. Кремовете са храна за кожата, а ние не ядем всеки ден едно и също, нали Wink

rissse, какъв ефект искаш да постигнеш в околоочната зона?

[off topic] letsgo , как ме разсейваш с този сексапил в аватара си Heart Eyes Сега ти ми препоръчй нещо за стягане на мисълта  smile3517

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 357
rissse, какъв ефект искаш да постигнеш в околоочната зона?

Ох,извинявам се не съм се уточнила ooooh!.Нямам проблем,т.е не бих казала ,че имам.По скоро едни фини две линийки под всяко око.Нямам тъмни кръгове.Но просто навсякъде чета ,че на тази възраст е хубаво да се започне с грижата за кожата под очите,защото превантивната мярка е по-добре,от това да се грижиш за вече за появилите се проблеми.Освен това ползвам всякаква козметика(някоя дори доста агресивна и изсушаваща) за проблемната си кожа(за пъпките) .И от някои неща доста се изсушава и мисля,че това влияе и на кожата под очите Thinking
Незнам ,може и да греша. Thinking
Приемам съвети  Flutter

# 110
  • Мнения: 658
rissse, трябва да пиеш повечко вода. Поне по 2 литра на ден. Струва ми се, че Phytochoc е за теб. Този серум може да се използва като окоочен контур; той ще освежи и изглади повехналата кожа там. По-добре обаче, потърси реална консултация в някоя аптека, където консултантката ще те види на място и ще може да прецени по-точно.

# 111
  • Мнения: 658
Една коригираща информация в полза на обективността на тази тема.
Гелът Aroma-Perfection наистина се препоръчва веднъж на ден, заради съдържанието на салицилова киселина – само сутрин или само вечер.
cleare, благодаря че повдигна въпроса Peace
kiora, ще намалиш употребата му до веднъж дневно, нали? Как са при теб нещата?

# 112
  • Мнения: 776
Kabiv Hug, благодаря за уточнението за гела  bouquet Съжалявам, че се включвам с късен отговор в темата Blush Значи, аз го ползвах един път дневно (вечер), след което нанасях тоника с 3-те рози, Мервеянса и Нирванеск-а. Така, около 2 седмици, но ми избиха тъмночервени дребни пъпки ( не с бял връх ) и все пак, по-скоро,тип акнеични, отколкото алергични Mr. Green ( по моя преценка ) Плюс това усещах дискомфорт след измиване с гела и обтриване с тоника Rolling Eyes Не знам защо така, ако има киселина, която ми влияе добре, това е салициловата, просто нямам обяснение Thinking Спрях го и се върнах на пяната с 3-те рози. Сега нямам проблем, а пъпките бързо минаха Peace Чудя се дали да не му дам втори шанс newsm78, пък, ако пак се получи същото, ще го спра окончателно ooooh!

# 113
  • Мнения: 183
Момичета, аз ползвам гела сутрин и вечер.Единствения дискомфорт е, че усещам кожата си опъната, но като сложа крем нямам никакъв проблем.   bouquet

# 114
  • Мнения: 658
Да, kiora , пъпчиците са се появили от пресушаване на кожата; затова се е раздразнила. Ако по същото време си била изложена и на силен вятър или силно пролетно слънце, това още повече е влошило нещата. Аз не бих те съветвала да продължаваш да го използваш в момента. Ако искаш да си довършиш флакона, по-добре комбинирай гела с Huile Prodigieuse без частици, а не с противостарееща грижа.

# 115
  • Бургас
  • Мнения: 443
запис да следя и се връщам да чета

# 116
  • София
  • Мнения: 4 753
Крем етинселант може ли да се използва и пролетта и лятото? Blush

# 117
  • Мнения: 658
Крем етинселант може ли да се използва и пролетта и лятото? Blush
Може като нощна грижа.  През деня трябва да се използва крем със слънцезащита.

# 118
  • София
  • Мнения: 4 753
Крем етинселант може ли да се използва и пролетта и лятото? Blush
Може като нощна грижа.  През деня трябва да се използва крем със слънцезащита.

Мерси. А 20ти фактор достатъчен ли е или трябва нещо по-сериозно? Rolling Eyes

# 119
  • Мнения: 776
Kabiv, благодаря ти за отговора  bouquet, ще следвам препоръката ти и ще оставя гела Peace Така или иначе съм си доволна от пяната и от настоящата комбинация продукти Wink

Общи условия

Активация на акаунт