Отговори
# 420
  • Мнения: 699
Тъкмо и аз си мисех за Джинджи, че съвсем изчезна.
Джинджиииииииииииииииииииииииииииииииииииии, обади се!


Ником, честита ви месечинка. Много здраве.

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 16:02 от hayasy

# 421
  • Мнения: 96
maisky sniag , добре си ни дошла!
"за първите два месеца свалих 18 кг,е след това забременях,родих" - Нашето режимче май такива ги върши - тука само някой сме устискали бременноста... на едни им е рано, а някой вече мислим за други работи, не че сме престарели Crossing Arms , ама.... 
...........................
Дали това е причината  Joy Joy Joy,той,че ни изненада-изненада ни....а и пак мъжко,нали по нагоре една мама ги броеше колко са момчетата,та и аз в кюпа Simple Smile

# 422
  • Мнения: 1 218
тук тук тук ...  Hug Hug Hug Hug
Отплеснах се в една друга тема на чеши език ...  ooooh!
Сега отивам да ви чета и ... смятам да затегна редиците вече, като дам личен пример.
Идва лятото еййййй мацки, требе да се фръцкаме на плажа по секси дрешки , нема да се излагаме я  Party
Айде после пак ще пиша   bouquet

ЦелуФФФФФФФФки на всички режимни мацки  Heart Eyes

# 423
  • Мнения: 74
Zdraveite momicheta,
opitvam da se svurja s Onian Simeonov,no toi e kato Levski.Ugovariame si sresta na Skype,niama go ,po tel. ne moga da mu zvunia poradia goliamata chasova razlika.Az sum vuv Vancouver i sme 8 chasa nazad.za sujelenie doktora mai ne raboti subota i nedelia.
Iskam da pomolia niakoi koioto e moite kg. da mi kaje pone kolko blokove da vzimam,zastoto ima razminavane v knigata i websita.Az sum 175 visoka i teja 75kg.Moje te da mi pishete na lichni da ne razvodniavame temata
samo ne iskam da me razberete greshno ,che iskam da si spestia 50 leva:)az mnogo uvajavam negovata rabota i  s udovolstvie bih si platila.
pozdraviii
Nadia

# 424
  • Мнения: 699
Привет на всички.
Пиша на бързо, че отивам на оперативка, после пак.

Джинджиииииии, значи така, само на режимните, а? За мен целуФки немааааааааа.

bobo на всички ни Оги е определил блоковете и ние няма как да ти кажем колко да ядеш. Бъди по-упорита, зареди се с търпение, защото понякога казва в 10 а може да се включи в 11 или 12ч. Просто чакаш и настояваш. Няма да съжаляваш, поне в това може да си сигурна.

# 425
  • Мнения: 96
Здравейте и от мен,
днес съм много щастлива,защото след последното ми мерене преди 4 дни кантара ми показва с 1 кг надолу Grinning

bobo  ,щом имаш книгата изчисли си по нея,въпреки че за отслабване взимай по 1-2 по малко отколкото в книгата,защото там наблягат на здравословните проблеми!
По мое мнение 10-11 ще са нормално за теб,ако не спортуваш активно...
 
 

# 426
  • Мнения: 290
Здравейте, слънчица!  Hug
Как сте днес?
Малко кафенце и плодчета за добро утро! Добавете си, каквото ви е по душа и закуската е готова  Wink

Тоя гаден вирус, дето ме тръшна май влияе на кръвното - тия дни съм като отнесена... снощи гледам долната граница под 60 #Crazy. Опитвам се да съм режимна, ама... нещо все към сладкото ме влече и набивам яко  ooooh! ooooh! ooooh! Само да ме пусне тая гад и пак ще се взема в ръце. Днес съм си подготвила режимно хапване, ама... ще видим какво ще стане.
Надеее, настоявай и ще успееш с Оги. Ти поне си по-назад с времето, така че и 22 и 23 часа Бг време да ти каже, ще ти е Ок. Аз едва не заспах, докато очаквах включване. Бяхме се разбрали за 21ч., а се чухме чак в 22, но пък после не усетих кога е станало 23 и можех и още да стоя и да си хортувам с чиляка - много сладкодумен. В същото време той си общуваше сигурно поне с още 2-3 мацки. Настоявай! Освен ръст и тегло, той мери и талия, ръце, бедра - забравих имаше ли друго  newsm78
Айде милички  Hug Hug Hug и да се пазите, ей!!! Пийте и витаминки, щото вируса е отврат!!!

# 427
  • Мнения: 63
Ехооо, как сте мацки, отслабвате ли?
Галка, Мимка, хайде кога ще заформяме срещата? Нямам търпение вече!
Днес съм много кратка, защото толкова много работа имам, че направо не ми се мисли.  Tired

Лек и режимен ден на всички!   bouquet

# 428
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Галка, Мимка, хайде кога ще заформяме срещата? Нямам търпение вече!


На мен ми е удобно през седмицата вечер след 18.00. Можем да идем да хапнем и да се видим.
Място - не знам кой от кой район е за да предложа.

# 429
  • Мнения: 6
Bobo, мога да ти изчисля блоковете , но ми е нужна следната информация :
- ханш (измерен на най-широкото място)
- талия (измерене на височината на пъпа)
- колко сте високи
- килограмите в момента
- физическа активност (спортувате ли нещо и ако да, колко пъти в седмицата)

Искам  да попитам  другите мамчета: Ставнявали ли сте си листите? Наистина ли са "индивидуални"?
Хубав ден на всички!  bouquet

# 430
  • Мнения: 290
mama jivka, "индивидуални" са по отношение на храни и комбинации. Иначе на някой от нас гр. за някой основни храни се повтарят. Когато аз бях при Оги, той изрично искаше да отбележа какво обичам много да ям и какво мразя... След това ме пита и за комбинациите - на кое наблягам. Някой от нещата, които бях отбелязала като любими, ми ги забрани на първо време  Crossing Arms

# 431
  • Мнения: 63
На мен ми е удобно през седмицата вечер след 18.00. Можем да идем да хапнем и да се видим.
Място - не знам кой от кой район е за да предложа.
Аз живея в Левски, но работя на центъра, нямам притенции къде ще ходим, където кажете там!

# 432
  • Мнения: 96
Почти всяка храна може да се включи в менюто стига да се изчисли правилно грамажа,колкото по-калорична е толкова по прецизно трябва да се спазва грамажа,особено за въглехидратите!Принтирала съм си таблица със състава на храните и когато имам време импровизирам....напоследък почти не ми се случва Sad

# 433
Здравейте момичета! Hug Hug Hug
Имам нужда да ми помогнете ,за да ми светне лампичката и да си изясня нещата.Преди време писах,че за 15 дни съм свалила 2,5кг,
а сега за вече 20 дни кг-те са все още толкова Sad,но.....Борянка ме посъветва да меря и см,а тези см все намаляват Laughing, нещо не ми
се изяснява картинката.Помагайте newsm78!!!
Иде ми да си изхвърля кантара през прозореца Laughing,а живея на 6-тия етаж!Шегувам се,но......
Лека и спокойна нощ на всички! newsm51

# 434
  • Мнения: 22
здрасти и от мен.....
rusalka_vn ,аз живея в цветния и ми е удобно също вечер като се прибере мъжо да гледа дечурлигата....така че казвайте къде и кога и съм на линия.тия дни и аз си хапнах сладко.много ми беше ниско кръвното и малко шоко влезе в употреба.
нели-нова това със см е супер,и аз мисля че е добре защото топиш сланина, Hug Hug Hug
 
лека вечер от нашето семейство и много да се обичате kiss newsm51

Общи условия

Активация на акаунт