Отговори
# 405
  • Мнения: 22
здрастииииииии момиииииии.как е компанията?как я карате?

за варненските мами,кога ще я спрятаме срещата,да не изоставаме от другите.....няма само те да се срещат я!!!! smile3534
я да вземем да се срещнем и да си мерим мерките и да се стимулираме взаимно и да се радваме на успехите си. smile3521 smile3521 smile3521

хайде момичета кокичета и честита ви пролет

# 406
  • Мнения: 0
Здравейте мацки,
моооже ли и аз да се присъединя към срещата....  Embarassed Аз съм от Х. Димитър и незнам къде се намира това заведение туинс. Може ли малко help please....   bouquet
Лека от мен  Heart Eyes

# 407
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Привет Симеоновки!
Аз се завърнах вече у дома.
Взех и последния изпит, но тоз път с 4, макар 4е по туй най много знаех  Rolling Eyes
Като се върнах се теглих и кантара установи - 1кг Laughing Много съм доволна Simple Smile Доближавам се все повече до завенаа ми цел!
Лека нощ! И приятна неделя!

# 408
  • Мнения: 52
Zdraveite izvinjavaite che pisha na latiniza .Iskam samo da popitam poneje minax ot tuk i se zainteresuvax  ima li efekt tova koeto pravi vaprosnijt gospodin.Vie dovolni li ste i po  kolko se svalj za kolko vreme.Molj.Leka vecher

# 409
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Zdraveite izvinjavaite che pisha na latiniza .Iskam samo da popitam poneje minax ot tuk i se zainteresuvax  ima li efekt tova koeto pravi vaprosnijt gospodin.Vie dovolni li ste i po  kolko se svalj za kolko vreme.Molj.Leka vecher

Явно не си чела дори страница назад темата Peace
Ако беше прочела , щеше да разбереш че сме доволни! Дори когато вече сме постигнали желаното тегло ефект има!
А колко се сваля е строго индивиуано. Зависи от това колко си стрктен и колко иаш за сваляне. Аз за месец свалих 5 кг, но има момичета които са свалили над 10 кг за месец!
Прочети малко из темата и ако имаш въпроси питай!

# 410
  • Мнения: 16

Честита снежна пролет момичета.
Zdraveite izvinjavaite che pisha na latiniza .Iskam samo da popitam poneje minax ot tuk i se zainteresuvax  ima li efekt tova koeto pravi vaprosnijt gospodin.Vie dovolni li ste i po  kolko se svalj za kolko vreme.Molj.Leka vecher
две мнения да прочетеш и ще видиш дали има ефект.
Ставаме все повече, така че.....................................
Помисили дали си струва.

# 411
  • Мнения: 16
Добро утро дами! КАФЕ?

# 412
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Благодаря за кафето!
Спорна и усмихната седмица на всички!

Днес си обух панталон, който си купих наскоро и ми беше леко опнат. С идеята, като отслабна да ми стане точно. Да ама не. Днес го слагам, той ще ми падне от дупето  hahaha Много се зарадвах! Остана ми основно да топя сланина на корема. Намерих си професионален елутрон. До края на месеца ще си го взема и почвам да атакувам шкембето Peace

# 413
  • Мнения: 3 117
я виж ти!
сподели, моля те мими за невежите какво е елутрон...  Blush

Последна редакция: пн, 23 мар 2009, 12:13 от pitt_76

# 414
  • Мнения: 290
Добър ден, моля ви се! Hug
Лелееее, какво ме срещна оня ден и ме тръшна... - не е еистина! Вечерта ми няма нищо, а на другия ден - "очи тъмнеят, глава се люшка"... устата да не ви казвам  #Cussing out  newsm78Мисля си дали онова подуване и гадно чувство дали не е било свързано с таз болежка, ама... сега всичко е Ок. Два дена си работих от вкъщи... много ми хареса, ама... стига толкова.
Гледам тука за срещичка се говори  Peace Аз съм с двете ръце ЗА! И 04.04 ме устройва като дата, пък за пицарията - все ми е тая. Аз съм в Дружба, така че... и Младост ме устройва и Гоце Делчев (от Младост и пеша мога да се прибера, а от Гоце Делчев с 204 мога да забравя да сляза на спирката,  ама само ако е топъл автобуса, щото иначеее....) Пък и в събота след обяд мога и аз да съм с кола, че преди обяд мъжо е с нея. Още нямаме втора  Crossing Arms
Мимче, това с панталонките е супер!!!  Peace
Ох, ще бягам.
 Hug Hug Hug и  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 415
  • Мнения: 699
Добър деееееееееен!
Пийнах кафенцето още сутринта. 10х. Ама много работа и ей сега сварих да чета и пиша. Тая зима ни разказа играта направо. Фирмата и със зимно почистване се занимава и от сутринта доставям сол и пясък, че всичко свършило.

Питче, това май е Целутрон, но Мимито явно в бързината е пропуснала "Ц" - то.

Аз се излагам яко тия дни. И мисля, че причината е че чакам МЦ то и ми се яде сладко и не проявявам никаква воля. А и не си ям по режима редовно и това ме предизвиква да си похапвам сладичко. Набийте ме и да се свършва вече с тая излагация.

Датата е уточнена 04.04.09г. събота.
Остана час и място и колко човека ще сме. Очаквам до края на седмицата да се обадят всички желаещи.

# 416
  • Мнения: 96
Здравейте момичета,
много ми харесва вашата компания и ще се радвам да се присъединя Simple Smile
Поздравявам всички режимни newsm10/както вие се наричате/
Познавам режима повече от 3 год,естествено не го прилагам постоянно,и го познавам до болка.Да кажа и аз колко съм доволна...март 2006г. когато ходих при Оги за първите два месеца свалих 18 кг,е след това забременях,родих....и сега пак отново!С вас ще ми е по лесно.
Пожелавам на всички успешна седмица

# 417
  • Мнения: 290
maisky sniag , добре си ни дошла!
"за първите два месеца свалих 18 кг,е след това забременях,родих" - Нашето режимче май такива ги върши - тука само някой сме устискали бременноста... на едни им е рано, а някой вече мислим за други работи, не че сме престарели Crossing Arms , ама.... 
Айде от мен стига толкова за днес.
Ще се видим утре на кафе, ако не ми мине котка пък. И като казах котка... Вижте го това: http://www.sibir.bg/index.php?page=videoAlbumPreview&albID=1 … ailid=159#Scene_1
На мен ми се отрази много добре сутринта.
 Hug Hug Hug на всички!

# 418
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
я виж ти!
сподели, моля те мими за невежите какво е елутрон...  Blush

Mи целутрон исках да кажа. Но ми се обадих аче за колега е нужна кръв и в бързината така съм го написала. Дадох кръв и днес теглих чертата на режима. Сега ям шоколад, пия сокове и млека да се оводнявам.
Който е режимен да не се изкушава  bouquet  bouquet

# 419
  • Мнения: 16

Черпняяяяяяяяяяяяяяя.
Днес имаме 5 месечинка.
Да ви е сладко.
И аз като  Хаясчето съм до никъде с режима, така се разхайтих....................че ако Джиндж се появи ще има #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Прекрасен и режименден на всички мацки

Общи условия

Активация на акаунт