бебешката количка- цяла наука за второ висше!!!

  • 144 347
  • 1 614
  •   1
Отговори
# 1 575
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Благодаря на всички за мненията.
Знам че звучи почти абсурдно да се купува кош за новородено за дете над 6 месеца, но се чудя какво да правя, защото количката напоследък ми стана неудобна. Май при нас нещата са наобратно Simple Smile Всъщност има едно прозорче на сенника, през което може да се наблюдава детето, но пък тя като не ме вижда и плаче, не знам ... Сенникът наистина се обръща, пробвала съм, но е страшно неудобно за спане - главата на бебето е по-ниско от краката и е като сгънато, просто е немислимо да се използва в това положение.

Аз лично бих Ви посъветвал да се откажете от идеята за коша, детето е твърде голямо за него (предвиден за деца до 6 месеца).
Освен горното коша няма възможност за седнало положение, надига се до известна степен, но не достатъчно.
Ако си вземете кош за новородено едвали ще го ползвате не повече от месец.
Тепърва детето Ви ще се интересува от заобикалящата го среда и позицията напред си е добра възможност за това Wink
Може би не е лоша идея да проверите дали нещо друго не довежда до дискомфорта на детето (зъби, прекалено облечено и др.).

# 1 576
  • Мнения: 20
Може ли да ми препоръчате количка, която да има възможност бебето да е с лице към майката и да е под 10 кг?

# 1 577
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Може ли да ми препоръчате количка, която да има възможност бебето да е с лице към майката и да е под 10 кг?


Casualplay Vintage 2 - 10.40 kg.
Peg Perego Pliko Switch - 11.00 kg.
Bebe Confort - Loola - 11.00 kg.

Общо взето се въртят в тоя диапазон килограмите.

Единствения по - лек вариант е Bebe Confort - Streety, но към момента не го препоръчвам (има някой неща които трябва да се корегират и вероятно догодина ще е във форма) .

Гореспоменаните колички са тези които познавам добре, вероятно има и други модели които не са ми толкова познати и за които не се сещам в момента.
Все пак вземете предвид, че възможността за завъртане на седалката отежнява конструкцията допълнително, поради това не очаквайте кой знае какви разлики в килограмите.

# 1 578
  • Мнения: 22 908
Може ли да ми препоръчате количка, която да има възможност бебето да е с лице към майката и да е под 10 кг?
CHICCO TRIO FOR ME

http://trio4me.chicco.com/

# 1 579
  • Мнения: 4 428
На АВС Дизайн Родеото и Астрото също им се обръщат кошовете и са към 10-11кг.

Но аз бих си взела Перегото - по-компактна е от останалите сгъната  Peace

# 1 580
  • Мнения: 22 908
Но аз бих си взела Перегото - по-компактна е от останалите сгъната  Peace
На мен ми се видя много тежка.

# 1 581
  • Мнения: 1
Здравейте!
Темета Ви ме провокира да напиша една статия, в която да споделя четиригодишния си опит при работа с детски колички. Надявам се всеки да намери в нея нещо полезно, а и градивните критики ще са от полза.
Ето и линк към статията - ДЕТСКИ КОЛИЧКИ

# 1 582
# 1 583
  • Мнения: 4 428
Но аз бих си взела Перегото - по-компактна е от останалите сгъната  Peace
На мен ми се видя много тежка.

Ами те всичите с въртящ се кош са тези кила  Rolling Eyes
Аз лично също не бих си я взела при положение, че има по-леки варианти.
Но пък при тях летния вариант основно гледа напред.
На Чико количките на мен много-много не ме харесват  Rolling Eyes

# 1 584
  • София
  • Мнения: 3 688
Тук май му е мястото аз пак да кажа колко съм доволна от Бебе конфорт-Лоола.Задоволи ми всички изисквания.Маневрена ,красива,удобна за мен и бебето.Има всякакви варианти-кошове,кошници бебето да гледа напред и към майката.  Peace

# 1 585
  • Мнения: 20
Най-много ми допадна бебе конфорт лола, но не мога да я видя на живо.
Тези с двулицева тапицерия какви цветове са?
Има ли покривало за краката и чанта?

Последна редакция: нд, 20 сеп 2009, 15:49 от Sea-flower

# 1 586
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Най-много ми допадна бебе конфорт лола, но не мога да я видя на живо.
Тези с двулицева тапицерия какви цветове са?
Има ли покривало за краката и чанта?

хм .... и защо да неможеш да я видиш на живо, толкова ли е трудно да е откриеш във Виена ?
при Bebe Confort всеки един артикул е с отделна цена, има и чувал и чанта, но не са в цената на количката.

# 1 587
  • Мнения: 20
Да, трудно е, тази марка не е разпространена във Виена, обиколих няколко магазина, но няма.

Последна редакция: нд, 20 сеп 2009, 17:47 от Sea-flower

# 1 588
  • Варна
  • Мнения: 1 472
Да, трудно е, тази марка не е разпространена във Виена, обиколих няколко магазина, но няма.

я виж дали с това мога да ти помогна, че хич ме няма с немския:

http://www.kinderwagentante.at/kinderwagen.htm

# 1 589
  • Мнения: 1 650
някой виждал ли е новата Loola лимитед (Art edition май се води)

Общи условия

Активация на акаунт