Пролетните ви парфюми

  • 38 742
  • 254
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 144
Аз още не мога да се оттърся от манията си по тези двата и не мисля за пролетта ...  Joy




# 16
  • Мнения: 4 166
Романсът на Ралф ми е един от ''вечните'' любови, имала съм го два пъти, много го обичам Heart Eyes Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 135
                                                         
Incanto Shine   на   Salvatore Ferragamo  купих си го преди няколко дни-много свеж.

# 18
  • Мнения: 1 629


тези двата Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 120
За пролетта съм с
и

Влюбена съм и в двата аромата

Viktor & Rolf Flowerbomb и на мен ми е любим  другото и Guerlain L'Instant Magic

Но за пролетта много се чудя какво ново още???newsm78

# 20
  • Мнения: 4 166
Напръсках се здраво с Коко Мадмоазел Mr. Green Heart Eyes Heart Eyes и ви пожелавам приятна вечер Hug

# 21
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ами и без да прочета датата знам  Laughing Беше най-нов миналата година по това време.
Peace то4но
 само не можах да разбера за6то се цитират  статии от миналата година newsm78
 не е задължително  прогнозите  да се запазят и за тази година...

Усещам, че Chloe-то ще стане много разпространен парфюм  Wink
След помпозното му лансиране, когато навсякъде те пръскаха с него ,  се е кротнал   по  рафтовете наред с останалите аромати
не бих казала 4е за една година е станал много разпространен.. Всъ6тност да има го по вси4ки магазини...., но не  е един от най купуваните....(поне тук)

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 22:21 от sl

# 22
  • Мнения: 382
Каква хубава тема имало тук,пък аз чак сега да я открия ooooh!
Моят фаворит в момента е .Направо ме размазва този парфюм,а за пролетта още не съм се спряла на нищо.

# 23
  • Мнения: 74
За статията за пролетните парфюми,не виждам за какво трябва да се прави дискусия-тазгодишни или минали няма значение,става дума,че са класифицирани като "пролетни".

Днес тестнах на Salvador Dali-Little Kiss.Води се floral fruity и за пролет-лято би бил хубав,но не е мой стил.Свеж,с лека уни секс нотка.

Този го имах отдавна,много свеж и ненатрапчив.

Клоето вече ми е много любопитно и искам да го пробвам Party She wood,съм почти сигурна,че би ми харесал,но заради описанията на дървена ракла и други дървени работи,на които попаднах в нета,реших да не си и помислям да си го поръчвам на сляпо Crazy

dtodorova,The One си ми стои в уиш листата,но моя ще почака поне до есента.

Romance-Ralph,Тес и на мен ми е много любим и с удоволствие бих си го взела за пролетта Simple Smile

incanto shine,mamast,имам спомен,че ми беше харесал,но го бях тествала лятото,а аз много бързо си променям вкусовете,така че трябва отново да го помириша Simple Smile

Ето още зарибяващо инфо от нета:
  Un Matin d’Orage-Annick Goutal/color], аромат, построен на базата на нотки на гардения.
Тази парфюмна композиция ще ви отнесе далеч в японска градина, чиято свежест се усеща още по силно след силен, пролетен дъжд.
Ще ви обгърнат нотки на бяла гардения, сицилиански лимон, джинджифил, магнолия, жасмин и други екзотични растения.
Un Matin d’Orage ни припомня и за друг аромат Gardenia Passion, един от бестселърите на марката Annick Goutal.
Автори на парфюмната композиция Un Matin d’Orage са парфюмерите Isabelle Doyen и Camille Goutal.

Парфюмът Deseo на Джей Лое вдъхновен от аромата и усещането във въздуха по време на среднощна разходка в цветна градина, мигове преди проливен летен дъжд. “Deseo е испанска дума, означаваща желание, мечта, блян... нещо, което искате силно. Стори ми се подходящо име за уханието на този период от живота ми и е това, което искам да кажа на хората. Искам то да ги вдъхнови, да ги накара да сънуват, да желаят повече и да не спират да се стремят към областите, в които искат да се реализират”, споделя Дженифър Лопес.


Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 22:38 от Tinkyrbel

# 24
  • София
  • Мнения: 144
Романсът на Ралф ми е един от ''вечните'' любови, имала съм го два пъти, много го обичам Heart Eyes Heart Eyes

Аз честно казано се сдобих с него случайно по Коледа, сестра ми ми го остави като се прибираше към щатите, инак съм метнала око на Метресата, но сега имам други неща на дневен план и не знам кога ще го огрее Simple Smile

# 25
  • Мнения: 410
Хич не ми се минава на пролетни още... иначе имам j'adore, premier jour, armani code, truth - мисля с тях да започна, в чуденка съм за emporio armani white / light blue, като ви чета и ми идват още идеи.

# 26
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
десео на Джей Ло не е нов...
от миналата година е....

# 27
  • Мнения: 74
Каролина Херера-212 и Премиер Жур също с удоволствие бих ги носила пролетта.Вторият лятото не ми харесва,нямам идея защо.

Омниа Кристалин и лилавото и другарче Омниа Аметист са много свежи,но аз харесвам само Аметиста,Кристалин ми е прекалено изчистен и свеж.

# 28
  • Мнения: 337
В момента съм с този

Пролетта се връщам на стария НОА

# 29
  • Мнения: 4 166
Добро утро момичета  bouquet, Коко Мадмоазел мина успешно поредната тежка проверка - вчера в мноого претъпкан бар, няколко момичета и един мъж (кофти съотношение, но справедливостта изисква да съм честна Laughing) ме питаха с какво съм се пръскала newsm68 и аз мнооого скромно  - '' С Шанел'' хихихи, цяяяла вечер го усещах, а и сега - със събуждането си първото нещо беше да се усетя, че възглавницата ми и цялата аз мириша на Коко Мадмоазел Grinning Heart Eyes Апропо, вчера беше и приятелката ми напръскана с Midnight Rain la Prerie - и изобщо не и се усещаше парфюмът, а тя се пръска обилно Rolling Eyes
п.п.cotton4e Boss Woman е страхооооотен парфюм, влюбих се в него от ''парфюмирана '' реклама в списание преди години и веднага си го купих - наистина прекрасен, с много кеф да си го ползваш Hug
- ето го скъпия и нетраен парфюм
оох, хиляда редакции направих, но все пропускам нещо - Ню Йорк на Дона Каран, съм го имала  - страхотен е, просто супер свеж, без изобщо да е безличен -напротив, много ''присъствен'' аромат, с характер, нагарчащ - жесток, а за лято да не говорим, май ще си го купя за трети път Peace

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 11:43 от Tess d`Urberville

Общи условия

Активация на акаунт