помощ жена ми ме напусна

  • 9 057
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 468
И още по опасни моменти с полюциите. Една приятелка като разбрала, че мъжа и веднъж се събудил със сперма по гащите след сън и го накарала под клетва да признае нея ли бил сънувал и каква мъка, оказа се, че не.    Crossing Arms Развода беше драматичен.  Cry
newsm48 само така  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 26
Аз какви съм ги сънувал, сигурно и без сестра трябваше да остана  newsm78

# 107
  • Мнения: 25 633

И още по опасни моменти с полюциите. Една приятелка като разбрала, че мъжа и веднъж се събудил със сперма по гащите след сън и го накарала под клетва да признае нея ли бил сънувал и каква мъка, оказа се, че не.    Crossing Arms Развода беше драматичен.  Cry

Ох, пак добре, че не ѝ е казал, че я е сънувал, ама чак в третия сън. Представяш ли си тогава каква драма щеше да стане, а?  Crazy

# 108
  • Мнения: 505
опасни моменти с полюциите. Една приятелка като разбрала, че мъжа и веднъж се събудил със сперма по гащите след сън и го накарала под клетва да признае нея ли бил сънувал и каква мъка, оказа се, че не.    Crossing Arms Развода беше драматичен.  Cry
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 109
  • София
  • Мнения: 397
 Жената си е намерила повод да го зареже, нищо ново под слънцето. Не се самообвинявай, така й е по-лесно, може дори историята да е постановка, особено това с аборта. Иначе как да ти каже, че си й отъпял и е сбъркала с избора?

# 110
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Здравейте,

извинете ме ако разказът ми е безмислен, но треперя , не мога да опиша в какво състояние се намирам.
През август се оженихме, тя е голямата ми любов, стана недоразумение.
Запознахме се  началото на 2008 беше и за двамата любов от пръв поглед, веднага заживяхме заедно.
Преди да се запознаеме имах краткотрайна връзка със едно момиче, бяхме заедно около една седмица,
тя беше приятелка на по малката ми сестра, една година ни е разликата. Това беше около два месеца преди да се запозная със жена ми. Със другото момиче преспахме един път, беше на рождения ден на сестра ми, пихме много алкохол, бяхме и двамата свободни. След това на мен ми стана гадно, защото не изпитвах никакви чувства към нея, даже ми беше неприятна и казах да не се чуваме вече. Днес някакво момиче се обадило на жена ми, казало че съм бил заедно с девойката преди да срещна жена ми, но каза че девойката забременяла от мен, но направила спонтанен аборт, и затова не ми била казала. Жена ми благодари за обаждането.
Обърна се към мен, по принцип е много емоционална, но реагира много студено, аз очаквах да крещи, но тя запази едно ледено самообладание, и ми каза само че аз вече не съществувам в живота и, видях само студенина и безразличие в очите и.
Аз започнах да плача като малко дете, но тя събра няколко работи , качи се в колата и изчезна.
Аз започнах да треперя, незнаех какво да правя, обадих се на сестра ми, тя един от най–близките ми хора, тя дойде и звънна на нейната приятелка (която е вече женена) и я попита наистина ли е била бременна от мен, и тя отрече, каза че никога не е била бременна от когото и да било. След това сестра ми говори и със нейния мъж, бивши съученици са и той отрече това.
След това сестра ми започна да звъни на други нейни приятелки, и стана ясно че има едно момиче, което беше приятелка на сестра ми и често идваше в нас, си е направило бъзик, ей така, било влюбено в мен, или нещо такова.
Моля ви не ме обвинявайте че е пързалка, не мога да здържам сълзите си вече.
Търсих навсякъде жена ми за да и разкажа истината, но приятелите и роднините и ме отрязаха и казаха да не я търся
 Cry Cry Cry Cry Cry




Това е като сапунка. Я я стегни тази твоя половинка, какво я засяга нея какво е имало преди да се запознаете. Дори да имаш извънбрачно дете и не си знаел досега, тя няма право да се сърди. Какво си  е мислила, че взима монах. За мен това е детска постъпка...а и не трябвало да благодари на въпросната самозванка, а да я постави на място. Незряла е жена ти и е постъпила глупаво.

# 111
  • Мнения: 2 169
Свърши м/усрочната ваканция и авторът ни забрави... Thinking

# 112
  • Мнения: 476
Много весела темичка сте си спретнали, ще следя серияла, че е забавен.  Laughing

# 113
Gluposti..Pubertetska istoriya..Pik i segasnite 20-21 godisni jenyat li se? Dori i istoriyata da e vyarna..PRESTANİ DA İ SE MOLİS..Prestani da ya tirsish...Togava tya ste te potirsi..Ya se stegni kato mij be...Stiga si tsivril..İ ne pisi gluposti..4e kato te podhvana s metlata...İmam dete na tvoite godini i mi idva da te natupam yakata.

# 114
  • Мнения: 2 070
Свърши м/усрочната ваканция и авторът ни забрави... Thinking
да бе ,има нова тема
и тоя стил много ми мяса на Борето Thinking
тема след тема,глупост след глупост.н
не разбира ,ни от шеги,ни от забележки,ни от сарказъм,
камо ли пък от умен отговор ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт