помощ жена ми ме напусна

  • 9 076
  • 114
  •   1
Отговори

Здравейте,

извинете ме ако разказът ми е безмислен, но треперя , не мога да опиша в какво състояние се намирам.
През август се оженихме, тя е голямата ми любов, стана недоразумение.
Запознахме се  началото на 2008 беше и за двамата любов от пръв поглед, веднага заживяхме заедно.
Преди да се запознаеме имах краткотрайна връзка със едно момиче, бяхме заедно около една седмица,
тя беше приятелка на по малката ми сестра, една година ни е разликата. Това беше около два месеца преди да се запозная със жена ми. Със другото момиче преспахме един път, беше на рождения ден на сестра ми, пихме много алкохол, бяхме и двамата свободни. След това на мен ми стана гадно, защото не изпитвах никакви чувства към нея, даже ми беше неприятна и казах да не се чуваме вече. Днес някакво момиче се обадило на жена ми, казало че съм бил заедно с девойката преди да срещна жена ми, но каза че девойката забременяла от мен, но направила спонтанен аборт, и затова не ми била казала. Жена ми благодари за обаждането.
Обърна се към мен, по принцип е много емоционална, но реагира много студено, аз очаквах да крещи, но тя запази едно ледено самообладание, и ми каза само че аз вече не съществувам в живота и, видях само студенина и безразличие в очите и.
Аз започнах да плача като малко дете, но тя събра няколко работи , качи се в колата и изчезна.
Аз започнах да треперя, незнаех какво да правя, обадих се на сестра ми, тя един от най–близките ми хора, тя дойде и звънна на нейната приятелка (която е вече женена) и я попита наистина ли е била бременна от мен, и тя отрече, каза че никога не е била бременна от когото и да било. След това сестра ми говори и със нейния мъж, бивши съученици са и той отрече това.
След това сестра ми започна да звъни на други нейни приятелки, и стана ясно че има едно момиче, което беше приятелка на сестра ми и често идваше в нас, си е направило бъзик, ей така, било влюбено в мен, или нещо такова.
Моля ви не ме обвинявайте че е пързалка, не мога да здържам сълзите си вече.
Търсих навсякъде жена ми за да и разкажа истината, но приятелите и роднините и ме отрязаха и казаха да не я търся
 Cry Cry Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 1 477
Щом съвестта ти е чиста не би трябвало да се притесняваш толкова.Рано или късно ще се срешнеш с нея и ще се разберете кой крив,кой прав.Успех.

# 2
  • Мнения: 2 526
На първо време спри да трепериш - три пъти поне прочетох това. Не приляга на мъж - това си е чисто женско поведение.
После  - не намесвай сестра ти. Най-гадното нещо е в отношенията между двама съпрузи да се бърка трети, който да ги оправя, като за финал могат да станат още по-оплетени.
Трето, дай време на жена си. Обидена е, огорчена е, а и не знаеш точните фрази във проведения разговор и как тя възприема ситуацията ситуация. В главите на жените често се измислят неща, които няма как да се случат.  Както се казва Василиса Прекрасная от една детска руска приказка "Утрото е по-мъдро от вечерта". С две думи изчакай, вече си проявил инициатива за разговор, потърси я пак след няколко дена и вече настоявай да се изясните.

Горното написах и като жена, и като бракоразводен адвокат с няколко годишна практика.

Успех!

# 3
  • Мнения: X
Това изобщо не ми прилича на писано от мъж, ако все пак е така - жалко.
Другото което ми направи впечатление, е малко като сцена от сапунен сериал. Тя затваря телефона, и обикновено емоционална, този път поглежда хладнокръвно и казва че той вее е минало. ooooh! Ужас. Е как така? Без да ти каже какво са и казали по телефона, без да ти поиска обяснение????? Излиза все едно с нетърпение е чакала да го чуе това по телефона и да духне.
Какви са тиа отношения странни вашите...... ooooh!
Абе с една дума....много тъпо. Ако все пак е истина - да знаеш че това далеч не е единствения ви проблем.

# 4
  • Мнения: 1 447
Съжалявам,но за мен това си е чиста пързалка.Уж голямата любов,а така без никакво обяснение да ти иска, ще си тръгне.
И каква е тази приятелка? Кой си прави бъзик с такова нещо  ooooh!?Сюжета на тази история не е качествен поне за мен,но
пък може някой да се вържи на това което си писал.

# 5
# 6
  • Мнения: 26
Ммм как разбра кво са и казали като те погледнала хладнокръвно и ти казала "Ай сиктир"  hahaha Да не си някъв четец на мисли. Ако е така да знаеш, че днес сока от "Лекси" не го гепих нарочно, ей така без да искам стана  Joy

# 7
  • София
  • Мнения: 1 345
Извинявай,но историята ми изглежда твърде пубертетска,и защо не е поговорила с теб,преди да си тръгне?Или премълчаваш нещо...?

# 8
  • Мнения: 2 448
Ех , какви пързалки имаше.  Laughing Това тук дори не е интересно. Още по малко пък е писано от мъж. То дори не е от нормална жена.   ooooh!  Laughing

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Скъпи гости! Ако желаете да се забавляваме заедно, моля, измисляйте малко по-правдоподобни истории, защото така въобще не е интересно Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 884
 Ееее, момичета, стига сте де! Всяка по-неправдоподобна история я прехвърляте в графата "пързалка"  ooooh! Приемете, че всичко е възможно в този живот, всичко се случва. А когато човек сподели, малко му олеква! Пък дори и пързалка да е, какво толкова...Нито ви влиза, нито ви излиза от джоба, нали?!

# 11
  • Мнения: 10 014
Много нещастен мъж всъщност е момиче на 13-14г.
Хайде признай си, няма да ти се караме.
Пък дори и пързалка да е, какво толкова...

Все пак събуди детектива в мен. Grinning
Определени фрази никога няма да бъдат написани от мъж. Освен това е дадена толкова излишна информация, типичен пример на пубертално словесно разстройство.
Коя жена ще си събере парцалите заради един анонимен телефонат относно аборт, който дори не може да бъде доказан.
Puh-lease!

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 20:29 от Dez

# 12

 Cry Cry Cry Cry Cry

пак съм аз, току що говорих със жена ми, каза че се е пооправила от шока, но въпреки това няма да се върне и че съм боклукчййски лъжльо.
Аз като се запознах със жена ми все се правех, че все със много готини жени съм бил, а тази приятелка на сестра ми, беше меко казано .... и мен ме беше срам да си призная, и жена ми , но още от началото на връзката ни беше чула този слух и ме попита, но аз упорито я убеждавах , че не е вярно, за да не ме помисли за смотаняк. А пък аз си успокоявах съвеста, че е било пиянска история,
а и то беше не повече от половин минута, даже не сме се и целували.
Сега ми излясоха кирливите ризи, извинявам се ама съм си пййнал   Cry
аз съм на 21, жена ми е на 20.

# 13
  • Мнения: 2 070
радвай се бе човек,може да ти е направила услуга

# 14
  • Мнения: 7 186
...и че съм боклукчййски лъжльо.

Ох, не можах да се сдържа Joy

# 15
  • Мнения: 25 695
Аууу, Dez, не те ли е срам?  Mr. Green
Още си новак, а вече разсъждаваш като старо/а куче/ка! На всичкото отгоре искаш да счупиш играчката на хората, а те така копнеят да се/ги изпързалят...  Laughing

# 16
  • Мнения: 2 196
а и то беше не повече от половин минута, даже не сме се и целували.
Сега ми излясоха кирливите ризи, извинявам се ама съм си пййнал   Cry
Ако женати е чула това, което съм цитирала, напълно я рабирам.
Половин минута - как да не охладнее рязко човек. Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 25 695
Хм, сега като се замислих...  Thinking
Абе, за половин минута пиян човек дали може да си разкопчее дюкяна, да го извади, да нацели точното място, че и да го вкара?
Аз не вярвам!  Naughty

# 18
  • Мнения: 2 196
Може да е ползвал жокера ''помощ от публиката''. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 26
Хахаха тоз е по-прост и от мен. Ти нормален ли си ве, ти като си пиян за половин минута нимош го вдигна само, кво остава да свършиш. Аз един път съм го правил леко подпийнал и нямаше свършване. То толкоз безчуствено става там долу, че със същия успех може и в печката да си го тикнеш и пак нищо няма да се усети  Mr. Green

# 20
ох, пак не ме разбрахте,
само това  gydi  беше половин минута (само самият секс),
иначе не съм се съблякъл сам, тя ме съблече, егати гадната  smile3511
толкова ми е гадно затова, като си спомня за нея и ми се повдига.
може ли заради такава простотия, да ми се провали брака ?

 Sad Cry Cry

# 21
  • Мнения: 2 070
бе хора,що ми се струва че някой сам си пита,и после си отговаря

# 22
  • Мнения: 2 196
Видяхте ли, ползвал е жокер е човека.

# 23
  • Мнения: 2 448
Мъж, който пиян свършва за половин минута с грозна жена?! Не се учудвам, че жена му го е напуснала. Ако е хубава и той трезвен, ще го правят за половин минута три пъти.  Joy

# 24
  • Мнения: 26
бе хора,що ми се струва че някой сам си пита,и после си отговаря

На мен пък ми се струва, че нарочно го зададе този въпросм, за да отклониш вниманието от себе си. Шерлок Холмския ми нюх ми подсказва, че ти си баскервилското куче  hahaha

# 25
  • Мнения: 2 196
Ако е хубава и той трезвен, ще го правят за половин минута три пъти.  Joy
Пу-пу! Да не дава Господ! Praynig

# 26
  • Мнения: X
Не ви е срам. Naughty
Момчето страда ,а вие...

# 27
  • Мнения: 2 070
бе хора,що ми се струва че някой сам си пита,и после си отговаря

На мен пък ми се струва, че нарочно го зададе този въпросм, за да отклониш вниманието от себе си. Шерлок Холмския ми нюх ми подсказва, че ти си баскервилското куче  hahaha
добър извод,по метода на дедукцията ли стигна до него?аматьор

# 28
  • Мнения: 2 196
Дали сега няма да се появи жената на Треперушко? Thinking

# 29
това дали съм свършил или не, не помня,
единственото което си спомням, че ми стана много гнусно и се дръпнах,
и тя ми каза че съм гола вода. ама и тя за нищо не ставаше

 Cry

ама не ме интересува тая.
за мен е важно жена ми да се върне и да си оправиме отношенията,
аз току що пак и звънях, ама брат и ми каза вазирай  нанякъде бе

 Cry

# 30
  • Мнения: 2 070
Не ви е срам. Naughty
Момчето страда ,а вие...
от що бе,че не го вдига,че бързо му пада,че го оставила жена му,или че случил на гадна любовница? Thinking

# 31
  • Мнения: 25 695
добър извод,по метода на дедукцията ли стигна до него?аматьор

По-скоро по метода "гузен негонен бяга".  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 26
добър извод,по метода на дедукцията ли стигна до него?аматьор

Мммне, по метода "Проба, Грешка". Така че се готви  да те пробвам  hahaha
Ей вие с мръсното подсъзнание, марш в банята за студен душ  Joy

# 33
  • Мнения: 2 196
Новаци, новаци, ама я как бързо се научиха да говорят за проблемите си като гости. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 448
добър извод,по метода на дедукцията ли стигна до него?аматьор

Мммне, по метода "Проба, Грешка". Така че се готви  да те пробвам  hahaha

А, ще пробваш. Тя до сега за 17 години само на един мъж се е дала да я пробва, ти къде се тикаш.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 196
А, ще пробваш. Тя до сега за 17 години само на един мъж се е дала да я пробва, ти къде се тикаш.  Mr. Green
То половин минута и за проба не се брои.
Въпреки, че ако реши да се пробва, предвиждам че ще усмъртен още докато посяга. Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 070
добър извод,по метода на дедукцията ли стигна до него?аматьор

Мммне, по метода "Проба, Грешка". Така че се готви  да те пробвам  hahaha

А, ще пробваш. Тя до сега за 17 години само на един мъж се е дала да я пробва, ти къде се тикаш.  Mr. Green
дали да не се прежеля,може пък и да му стане

# 37
  • Мнения: 26
А, ще пробваш. Тя до сега за 17 години само на един мъж се е дала да я пробва, ти къде се тикаш.  Mr. Green

Казах марш в банята  hahaha
Пробата ще се осъществи под формата на състезание по ядене на крем карамел.   chef

# 38
  • Мнения: 2 196
дали да не се прежеля,може пък и да му стане
То докато мигнеш и свършило. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 26
дали да не се прежеля,може пък и да му стане

Чакай сега, ако се прежалваш дай да направим конкурс. Иначе няма да е интересно. Пък да не вземеш и ти да забременеш незнайно  Laughing

То докато мигнеш и свършило. Mr. Green

По-добре от колкото да е свършило още преди да е мигнала  Joy

# 40
  • Мнения: 2 196
Е ти по-добре знаеш. Laughing

# 41
  • Мнения: 26

Ти пък от къде знаеш, аз какво знам? Да не се окаже, че и ти си минала през пробата  hahaha

# 42
  • Мнения: 2 196
Изказваш се компетентно по въпроса. Mr. Green
Сякаш от опит.

# 43
  • Мнения: X
 la-lutte ,не всички са като теб,майстори на спорта  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 44
  • Мнения: 26
la-lutte ,не всички са като теб,майстори на спорта  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз съм майстор на спорта по катми и торта.  Mr. Green

Изказваш се компетентно по въпроса. Mr. Green
Сякаш от опит.

Е ти пък от къде знаеш колко компетентно се изказвам. Ще си признаеш ти накрая, че си пуснала темата, за да ме вкараш в леглото си  Joy

# 45
  • Мнения: 2 196
Ако ти отговоря, трябва да те обидя много грозно.
Само ще ти кажа, че се радвам, че нямам такова чудо сред познатите си. За леглото и пък да не говорим. Crazy

# 46
  • Мнения: 2 070
аз имам идея,в коя тема да дойде,да го овършеем за минута време
ако му стане

# 47
  • Мнения: 26
Ако ти отговоря, трябва да те обидя много грозно.
Само ще ти кажа, че се радвам, че нямам такова чудо сред познатите си. За леглото и пък да не говорим. Crazy

Таз пък. Ми отговаряй като ти се отговаря. Аз ако се връзвах като вас на всяка дума, досега трябваше да съм изпукал всичките си седем живота в самоубийства  Joy

аз имам идея,в коя тема да дойде,да го овършеем за минута време
ако му стане

Ми давай ама не е честно, вие се съюзихте целия кокошарник. Дори и Поци го няма да ми помогне  Joy

# 48
  • Мнения: 2 070
Поци ли,много интересно ooooh!

# 49
  • Мнения: 25 695
По-добре викни Вълчо на помощ. Много ще ти се зарадва - с такъв хубав аватар...  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 2 070
По-добре викни Вълчо на помощ. Много ще ти се зарадва - с такъв хубав аватар...  Mr. Green
Joy Joy Joyнай-много да информира модератор

# 51
# 52
  • Мнения: 26
Добре да се разберем. Викам неволята и квото ще да става. Давайте сега пищовите  #2gunfire

Joy Joy Joyнай-много да информира модератор

Аз да не съм ревльо като вас при всяка думичка и да викам тати да бие лошите батковци Simple Smile)

# 53
  • Мнения: 2 196
По-добре викни Вълчо на помощ. Много ще ти се зарадва - с такъв хубав аватар...  Mr. Green
Аз пък какво си помислих. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 2 070
виж к'во,аз предлагам да тренираш до като паднеш,и да приключваме

# 55
  • Мнения: X
Ейй за де тръгнахте,де отидахте... Naughty
А момчето страда,забравихте го.

# 56
  • Мнения: 26
виж к'во,аз предлагам да тренираш до като паднеш,и да приключваме

Не съм поци и тренирам дори и паднал/легнал  Wink

Ейй за де тръгнахте,де отидахте... Naughty
А момчето страда,забравихте го.

Мани го тоа ревльо, бихме му шута с ледено изражение  hahaha

# 57
  • Мнения: 2 196
Ейй за де тръгнахте,де отидахте... Naughty
А момчето страда,забравихте го.
Е то си пи хапчета и влезе в роля. Mr. Green

# 58
  • Мнения: 2 070
е това е остра форма на шизофрения
аз съм до тук

# 59
  • Мнения: 26
Е то си пи хапчета и влезе в роля. Mr. Green

В ролята на защитник на безащитните и слаби (умствено). Робин Ху... един вид.  Joy

е това е остра форма на шизофрения
аз съм до тук

Емм като не си пиеш хапчетата е така. Виж Нео като го пийна и разбра от къде изгрява матрицата и вече не му са привиждаха бели крави  Joy

# 60
  • Мнения: 2 448
Тц тц тц, а този дето страда може и да се е самоубил вече като го забравихме.  Thinking

# 61
  • Мнения: 1 447
Автора да отива и пак да звъни на съпругата,че този път може и да я убеди да се върне. Mr. Green
Че няма дълго време да ни задържи вниманието,ако не сподели нещо ново.
 Popcorn beer3

# 62
  • София
  • Мнения: 399
 Аз не разбрах защо си е тръгнала жената- че си имал друга преди нея, че е била грозна, че е правила аборт заради теб или че си отричал тази забежка? Каквото и да е имало, нея не я касае толкова лично и не е повод за раздяла. Нещо май премълчаваш, ако въобще историята е истинска. newsm78

# 63
  • Мнения: 494
Алооо,сценариста,ако може следващия път я измисли малко по- засукано,нещо пооооо -така!Че историята ти е толкова скучна и сладникава,че дори са го обърнали на чат!Виж там да вмъкнеш елемент на драма,опит за убийство или самоубийство,знам ли...Изненадай ни!

# 64
напусна ме защото аз твърдях, че не съм имал никога нещо общо със това момиче, излъгах жена ми, нищо че е било преди да се запознаеме. Ние си споделяхме всеки с кой е спал преди да се срещнеме, и аз премълчах това момиче, казах само за другото,
общо със две съм спал преди нея.
И казах на жена ми че съм спал само със едно момиче, а те бяха две.
Преди малко пак и се обадих, и казах че отсега нататък никога няма да лъжа,
и тя ми каза, че ако продължавам да смалявам бройката със всяко следващо момиче след 3 години ще съм девствен  Cry
и сега какво да правя? тя ми затвори пак телефона, и аз пак звънях няколко пъти, ама тя като дигне и аз затварям, защото ме беше страх да не кажа нещо грешно и да се изложа, и тя се вбеси и каза да престана да звъня, няма смисъл, документите за развода ще получа по пощата  Cry , ами ако аз не се съглася на развод , тя има ли право да се разведе без мое съгласие?

 Cry и аз какво да правя сега без нея

 Cry

# 65
  • София
  • Мнения: 204
Cry и аз какво да правя сега без нея
Трупай опит Joy

# 66
  • У вас,че да видиш хубуу ли е!
  • Мнения: 285
много нещастен мъж(гост)..дам..връзката се гради на доверие между партньорите,но не разбирам миналото какво общо има във вашето настояще!?Ти си имал връзки,които са били преди да се омъжите...е..тогава какво общо имат те с вашия съвместен живот!?Ако вие държите един надруг едва ли предишните ви връзки,ще са от значение!

# 67
  • Мнения: 494
Мдам,който лъже на въже Whistling

# 68
  • Мнения: 5 468
и тя се вбеси и каза да престана да звъня, няма смисъл, документите за развода ще получа по пощата  Cry
hahaha ще умра от смях  Joy.
Откога взеха да се развеждат, щото са спали не с една, а с две бе? Бооожееее... дивашка история. Айде, успокой се и иди направи три бройките  Naughty.

# 69
  • Мнения: 2 829
а три--- всички знаем е на щастие Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 70
  • Мнения: 494
Е,чакайте малко.Аз вярно не съм много по сметките,ама нали тя,жена му е третата...

# 71
  • Мнения: 4 678
Побъркахте човека newsm62
Пич..нищо не може да направиш...моли се да няма и друга забременяла Peace

# 72
  • Мнения: 25 695
Пич..нищо не може да направиш...

Ами, не може...
Да си мие краката и зъбите и да ляга. Утре може да е събота, ама децата не трябва да стоят до късно.  Naughty

# 73
  • Мнения: 5 468
Е,чакайте малко.Аз вярно не съм много по сметките,ама нали тя,жена му е третата...
Мммм.. не  Naughty. Жена му е мислила, че му е втората, а се е оказала, че е трета... Това и аз не бих го простила  Crossing Arms

# 74
  • Мнения: 2 829
трета ,,пета....----


а и Как`Сийка е права  , Сънчо мина отдавна Mr. Green

# 75
  • Мнения: 453
Направи очна ставка- ти, жена ти и "гнусната" и кажи истината пред всички с обръщение към жена си: "Така кат я гледаш ква е грозна и половин минута не ми стоя... Половин минута не се брои- значи съм прав!" "Гнусната" ще си отиде обидена, а жена ти ще се върне при теб! Хепи енд!

# 76
  • София
  • Мнения: 2 437
Обидена е жаната, как да не е обидена. Тя си мисли, че се е наредила след красиво момиче в една положителна градация, а то - трета след грозната  Joy

Ай не се излагай, ще лъжеш като луд за едни пет минути. Ми като е грозна що се жертва? Да беше мъж и да откажеш, ама га яде кифтетата не рива...

# 77
  • Мнения: 494
Въх бооооооожке,жива да не бях . Утепахте ме с тези коментари  hahaha
Ню,а бе не се прощава и не че е толкова важно в случая,ама май бройката му е толкова. Толкова се пънал,толкова можал. Пък било и грозотия. Бройката си е бройка Crossing Arms

Ние си споделяхме всеки с кой е спал преди да се срещнеме, и аз премълчах това момиче, казах само за другото,
общо със две съм спал преди нея.
И казах на жена ми че съм спал само със едно момиче, а те бяха две.
 Cry

# 78
  • Мнения: 418
Струва ми,че автора е на 13-14 години.Такива смехории е написал,че направо ще падна от стола. Joy Чак пък и развод иска жена му Laughing Със всеки следваш пост става все по-смешен. Grinning

# 79

 Cry
сега започнахте да се подигравате и на бройката ми, все едно вие сте спали със повече от двама партньора,
да бе и аз пък ще повярвам.
 Cry да си призная, ако знаех че по късно ще срещна жената на живота ми, щях да си остана по добре девствен и да си я чакам.

колко мислите жени е нормално човек да е имал на мойта възраст, на 21 години съм,
моля ви споделете или ми дайте съвет

 Hug

# 80
  • Мнения: 804
 Ех, дожаля ми за тебе, а гледам вместо съвети получавах подигравки.
 Млади сте и още явно не сте се научили как да се отнасяте един към друг. Моя съвет е, да направиш всичко възможно и да говориш с нея очи в очи, не по телефона. Изпрати и цветя с извиненя за лъжата, помоли я като зрели хора да си поговорите първо, преди да пуска документите за развода, па после да решава. Та обесни и цялата ситуация, кажи и защо си прекрил пиянското изпълнение с това мимиче и и обясни, че тя е единствената любов в животата ти. Обещай и по-вече да не я лъжеш. Айде успех, надявам се да се оправят нещата, защото се вижда, че много я обичаш Praynig

# 81
  • Мнения: 1 800
оф, ще падна от смях...

по темата(ако е истина въобще)- млад си се оженил, а тя още повече. детска му работа.
стига само си и звънял, направи нещо за нея, прати и цветя или нещо от рода, да и докажеш, че я обичаш и държиш на нея, а не само да и хленчиш по телефона. стегни се - за какво и е лъжльо и мрънкало за съпруг.

Абе напомняш ми на един друг "гостенин", който се оплаваше, че майка му не го обича и искаше да си пише с жени. Ти ли си?

# 82
# 83
  • Мнения: 1 884

 Cry
сега започнахте да се подигравате и на бройката ми, все едно вие сте спали със повече от двама партньора,
да бе и аз пък ще повярвам.
 Cry да си призная, ако знаех че по късно ще срещна жената на живота ми, щях да си остана по добре девствен и да си я чакам.

колко мислите жени е нормално човек да е имал на мойта възраст, на 21 години съм,
моля ви споделете или ми дайте съвет

 Hug

Oх, бейби, аз се опитах да те защитя в началото на темата, но вече почвам да се питам дали наистина не се забавляваш тук или просто живееш в някой си твой свят Thinking

# 84
  • Мнения: 940
Е няма такава тема, заклевам се...

# 85
  • Мнения: 2 388
Пак сте купонясвали без мен снощи. Crossing Arms

# 86
# 87
  • Мнения: 2 196
Пак сте купонясвали без мен снощи. Crossing Arms
Какво да направим, като заключват рано манастира.  33uu

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 13:12 от Бианkа

# 88
  • Мнения: 2 388
Пак сте купонясвали без мен снощи. Crossing Arms
Какво да направим, като заключват рано манастира.  33uu

Виртуалният да. Tired В реалния по това време давам вечерни служби. Mr. Green

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 19:24 от palavata_monahinq

# 89
  • Мнения: 12 674
Автора, да не си от някоя секта.

# 90
Божкеле, верно,ч е доста такива коментари сте направили..
ама те май още играят детски игри
Не ми се връзва това заради някакво обаждане тя си тръгва, не иска да поговорят, не иска да се върне, и чак развод
Представете си ако се случи нещо сериозно какво може да стане. Нека пораснат и тогава да се женят.Още и двамата ми се струва, че разсъждават детински.  Не мисля, че само това оабждане би било причината. Нещо гнило има в цялата работа.

# 91
  • Мнения: 686
 Ами защо и се обяждаш,като ще и мълчиш Laughing

# 92
  • Мнения: 3 611
Ей, няма такава тема! С глас съм се смяла! Страааашни сте!  smile3501

# 93
  • Мнения: 1 062
Аз искам да ти кажа, когато направиш бройката от 3 поне на 13, тогава се ожени отново. Пусни го момичето да си ходи. Всъщност, моля за копие на личната карта постнато тук, не вярвам да си повече от 14-15 годишен. И все пак, много благодаря, развесели ми вечерта.

# 94
# 95
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Продължавам да се забавлявам  Laughing

# 96
  • Мнения: 2 448
Гаднярки, забавлявате се с нещастието на хората!!!  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 25 695
Мислиш ли, че е нещастие? Като се сетя колко мъже дават мило и драго жените им да ги напуснат, ама на - нямат си късмет, горките... Ами така е, да не са се женили девствени!  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 062
Девствени?  Shocked На жена и половина опит, девственост ли му викате? Недейте така, човека си има сериозен опит с жените, ама не знае как да лъже.

# 99
  • Мнения: 25 695
Не, бееее... Говоря за горките мъже, които са се оженили девствени и сега жените им нямат повод и причина да си тръгнат.
За женкарите с по бройка и половина какво да говорим, то се вижда от темата какво ги чака.  Mr. Green

# 100
  • Мнения: 505
Авторът, в неделя пощите не работят, успокой се и пиши какво става. Защо "възира" така?  Laughing

# 101
  • Мнения: 5 468
Чакайте да се върне от село де. В събота и неделя мама и тати го пращат при баба и дядо на село. Довечера ще пише човечеца.

# 102
  • Мнения: 1 062
О, как'Сийке, притесних се. На девствените им е по-леко, вярно, но и там има опасни моменти, с мастурбирането. Моя девствен мъж, така ме лъжеше, че е чист като сълза и никога не се е "пипал" там  Embarassed. Обаче ми се обади една приятелка, на негов приятел, който говорил с един друг негов приятел. Та мъжа ми веднъж споделил с тоя приятел, че всъщност не е толкова невинен и веднъж се пипнал. Било само за половин минута, ама край. Напуснах го, сега сме в процес на развод и изобщо не искам да говоря с него, да си чака документите по куриер. Какво да правиш, като не могат да пазят тайна хората, тъй се развалят семейства.  Crossing Arms

# 103
  • Мнения: 2 448
О, как'Сийке, притесних се. На девствените им е по-леко, вярно, но и там има опасни моменти, с мастурбирането. ..

И още по опасни моменти с полюциите. Една приятелка като разбрала, че мъжа и веднъж се събудил със сперма по гащите след сън и го накарала под клетва да признае нея ли бил сънувал и каква мъка, оказа се, че не.    Crossing Arms Развода беше драматичен.  Cry

# 104
  • Мнения: 1 062
pasinet , ужас. Горката жена, а мъжът и просто ужасен. Не го е срам. Възмутена съм!

# 105
  • Мнения: 5 468
И още по опасни моменти с полюциите. Една приятелка като разбрала, че мъжа и веднъж се събудил със сперма по гащите след сън и го накарала под клетва да признае нея ли бил сънувал и каква мъка, оказа се, че не.    Crossing Arms Развода беше драматичен.  Cry
newsm48 само така  Mr. Green

# 106
  • Мнения: 26
Аз какви съм ги сънувал, сигурно и без сестра трябваше да остана  newsm78

# 107
  • Мнения: 25 695

И още по опасни моменти с полюциите. Една приятелка като разбрала, че мъжа и веднъж се събудил със сперма по гащите след сън и го накарала под клетва да признае нея ли бил сънувал и каква мъка, оказа се, че не.    Crossing Arms Развода беше драматичен.  Cry

Ох, пак добре, че не ѝ е казал, че я е сънувал, ама чак в третия сън. Представяш ли си тогава каква драма щеше да стане, а?  Crazy

# 108
  • Мнения: 505
опасни моменти с полюциите. Една приятелка като разбрала, че мъжа и веднъж се събудил със сперма по гащите след сън и го накарала под клетва да признае нея ли бил сънувал и каква мъка, оказа се, че не.    Crossing Arms Развода беше драматичен.  Cry
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 109
  • София
  • Мнения: 399
 Жената си е намерила повод да го зареже, нищо ново под слънцето. Не се самообвинявай, така й е по-лесно, може дори историята да е постановка, особено това с аборта. Иначе как да ти каже, че си й отъпял и е сбъркала с избора?

# 110
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343

Здравейте,

извинете ме ако разказът ми е безмислен, но треперя , не мога да опиша в какво състояние се намирам.
През август се оженихме, тя е голямата ми любов, стана недоразумение.
Запознахме се  началото на 2008 беше и за двамата любов от пръв поглед, веднага заживяхме заедно.
Преди да се запознаеме имах краткотрайна връзка със едно момиче, бяхме заедно около една седмица,
тя беше приятелка на по малката ми сестра, една година ни е разликата. Това беше около два месеца преди да се запозная със жена ми. Със другото момиче преспахме един път, беше на рождения ден на сестра ми, пихме много алкохол, бяхме и двамата свободни. След това на мен ми стана гадно, защото не изпитвах никакви чувства към нея, даже ми беше неприятна и казах да не се чуваме вече. Днес някакво момиче се обадило на жена ми, казало че съм бил заедно с девойката преди да срещна жена ми, но каза че девойката забременяла от мен, но направила спонтанен аборт, и затова не ми била казала. Жена ми благодари за обаждането.
Обърна се към мен, по принцип е много емоционална, но реагира много студено, аз очаквах да крещи, но тя запази едно ледено самообладание, и ми каза само че аз вече не съществувам в живота и, видях само студенина и безразличие в очите и.
Аз започнах да плача като малко дете, но тя събра няколко работи , качи се в колата и изчезна.
Аз започнах да треперя, незнаех какво да правя, обадих се на сестра ми, тя един от най–близките ми хора, тя дойде и звънна на нейната приятелка (която е вече женена) и я попита наистина ли е била бременна от мен, и тя отрече, каза че никога не е била бременна от когото и да било. След това сестра ми говори и със нейния мъж, бивши съученици са и той отрече това.
След това сестра ми започна да звъни на други нейни приятелки, и стана ясно че има едно момиче, което беше приятелка на сестра ми и често идваше в нас, си е направило бъзик, ей така, било влюбено в мен, или нещо такова.
Моля ви не ме обвинявайте че е пързалка, не мога да здържам сълзите си вече.
Търсих навсякъде жена ми за да и разкажа истината, но приятелите и роднините и ме отрязаха и казаха да не я търся
 Cry Cry Cry Cry Cry




Това е като сапунка. Я я стегни тази твоя половинка, какво я засяга нея какво е имало преди да се запознаете. Дори да имаш извънбрачно дете и не си знаел досега, тя няма право да се сърди. Какво си  е мислила, че взима монах. За мен това е детска постъпка...а и не трябвало да благодари на въпросната самозванка, а да я постави на място. Незряла е жена ти и е постъпила глупаво.

# 111
  • Мнения: 2 175
Свърши м/усрочната ваканция и авторът ни забрави... Thinking

# 112
  • Мнения: 476
Много весела темичка сте си спретнали, ще следя серияла, че е забавен.  Laughing

# 113
Gluposti..Pubertetska istoriya..Pik i segasnite 20-21 godisni jenyat li se? Dori i istoriyata da e vyarna..PRESTANİ DA İ SE MOLİS..Prestani da ya tirsish...Togava tya ste te potirsi..Ya se stegni kato mij be...Stiga si tsivril..İ ne pisi gluposti..4e kato te podhvana s metlata...İmam dete na tvoite godini i mi idva da te natupam yakata.

# 114
  • Мнения: 2 070
Свърши м/усрочната ваканция и авторът ни забрави... Thinking
да бе ,има нова тема
и тоя стил много ми мяса на Борето Thinking
тема след тема,глупост след глупост.н
не разбира ,ни от шеги,ни от забележки,ни от сарказъм,
камо ли пък от умен отговор ooooh!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт