помощ жена ми ме напусна

  • 9 105
  • 114
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 453
Направи очна ставка- ти, жена ти и "гнусната" и кажи истината пред всички с обръщение към жена си: "Така кат я гледаш ква е грозна и половин минута не ми стоя... Половин минута не се брои- значи съм прав!" "Гнусната" ще си отиде обидена, а жена ти ще се върне при теб! Хепи енд!

# 76
  • София
  • Мнения: 2 438
Обидена е жаната, как да не е обидена. Тя си мисли, че се е наредила след красиво момиче в една положителна градация, а то - трета след грозната  Joy

Ай не се излагай, ще лъжеш като луд за едни пет минути. Ми като е грозна що се жертва? Да беше мъж и да откажеш, ама га яде кифтетата не рива...

# 77
  • Мнения: 494
Въх бооооооожке,жива да не бях . Утепахте ме с тези коментари  hahaha
Ню,а бе не се прощава и не че е толкова важно в случая,ама май бройката му е толкова. Толкова се пънал,толкова можал. Пък било и грозотия. Бройката си е бройка Crossing Arms

Ние си споделяхме всеки с кой е спал преди да се срещнеме, и аз премълчах това момиче, казах само за другото,
общо със две съм спал преди нея.
И казах на жена ми че съм спал само със едно момиче, а те бяха две.
 Cry

# 78
  • Мнения: 418
Струва ми,че автора е на 13-14 години.Такива смехории е написал,че направо ще падна от стола. Joy Чак пък и развод иска жена му Laughing Със всеки следваш пост става все по-смешен. Grinning

# 79

 Cry
сега започнахте да се подигравате и на бройката ми, все едно вие сте спали със повече от двама партньора,
да бе и аз пък ще повярвам.
 Cry да си призная, ако знаех че по късно ще срещна жената на живота ми, щях да си остана по добре девствен и да си я чакам.

колко мислите жени е нормално човек да е имал на мойта възраст, на 21 години съм,
моля ви споделете или ми дайте съвет

 Hug

# 80
  • Мнения: 804
 Ех, дожаля ми за тебе, а гледам вместо съвети получавах подигравки.
 Млади сте и още явно не сте се научили как да се отнасяте един към друг. Моя съвет е, да направиш всичко възможно и да говориш с нея очи в очи, не по телефона. Изпрати и цветя с извиненя за лъжата, помоли я като зрели хора да си поговорите първо, преди да пуска документите за развода, па после да решава. Та обесни и цялата ситуация, кажи и защо си прекрил пиянското изпълнение с това мимиче и и обясни, че тя е единствената любов в животата ти. Обещай и по-вече да не я лъжеш. Айде успех, надявам се да се оправят нещата, защото се вижда, че много я обичаш Praynig

# 81
  • Мнения: 1 800
оф, ще падна от смях...

по темата(ако е истина въобще)- млад си се оженил, а тя още повече. детска му работа.
стига само си и звънял, направи нещо за нея, прати и цветя или нещо от рода, да и докажеш, че я обичаш и държиш на нея, а не само да и хленчиш по телефона. стегни се - за какво и е лъжльо и мрънкало за съпруг.

Абе напомняш ми на един друг "гостенин", който се оплаваше, че майка му не го обича и искаше да си пише с жени. Ти ли си?

# 82
# 83
  • Мнения: 1 887

 Cry
сега започнахте да се подигравате и на бройката ми, все едно вие сте спали със повече от двама партньора,
да бе и аз пък ще повярвам.
 Cry да си призная, ако знаех че по късно ще срещна жената на живота ми, щях да си остана по добре девствен и да си я чакам.

колко мислите жени е нормално човек да е имал на мойта възраст, на 21 години съм,
моля ви споделете или ми дайте съвет

 Hug

Oх, бейби, аз се опитах да те защитя в началото на темата, но вече почвам да се питам дали наистина не се забавляваш тук или просто живееш в някой си твой свят Thinking

# 84
  • Мнения: 940
Е няма такава тема, заклевам се...

# 85
  • Мнения: 2 388
Пак сте купонясвали без мен снощи. Crossing Arms

# 86
# 87
  • Мнения: 2 196
Пак сте купонясвали без мен снощи. Crossing Arms
Какво да направим, като заключват рано манастира.  33uu

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 13:12 от Бианkа

# 88
  • Мнения: 2 388
Пак сте купонясвали без мен снощи. Crossing Arms
Какво да направим, като заключват рано манастира.  33uu

Виртуалният да. Tired В реалния по това време давам вечерни служби. Mr. Green

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 19:24 от palavata_monahinq

# 89
  • Мнения: 12 677
Автора, да не си от някоя секта.

Общи условия

Активация на акаунт