помощ жена ми ме напусна

  • 9 109
  • 114
  •   1
Отговори
# 90
Божкеле, верно,ч е доста такива коментари сте направили..
ама те май още играят детски игри
Не ми се връзва това заради някакво обаждане тя си тръгва, не иска да поговорят, не иска да се върне, и чак развод
Представете си ако се случи нещо сериозно какво може да стане. Нека пораснат и тогава да се женят.Още и двамата ми се струва, че разсъждават детински.  Не мисля, че само това оабждане би било причината. Нещо гнило има в цялата работа.

# 91
  • Мнения: 686
 Ами защо и се обяждаш,като ще и мълчиш Laughing

# 92
  • Мнения: 3 611
Ей, няма такава тема! С глас съм се смяла! Страааашни сте!  smile3501

# 93
  • Мнения: 1 062
Аз искам да ти кажа, когато направиш бройката от 3 поне на 13, тогава се ожени отново. Пусни го момичето да си ходи. Всъщност, моля за копие на личната карта постнато тук, не вярвам да си повече от 14-15 годишен. И все пак, много благодаря, развесели ми вечерта.

# 94
# 95
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Продължавам да се забавлявам  Laughing

# 96
  • Мнения: 2 448
Гаднярки, забавлявате се с нещастието на хората!!!  Mr. Green

# 97
  • Мнения: 25 804
Мислиш ли, че е нещастие? Като се сетя колко мъже дават мило и драго жените им да ги напуснат, ама на - нямат си късмет, горките... Ами така е, да не са се женили девствени!  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 1 062
Девствени?  Shocked На жена и половина опит, девственост ли му викате? Недейте така, човека си има сериозен опит с жените, ама не знае как да лъже.

# 99
  • Мнения: 25 804
Не, бееее... Говоря за горките мъже, които са се оженили девствени и сега жените им нямат повод и причина да си тръгнат.
За женкарите с по бройка и половина какво да говорим, то се вижда от темата какво ги чака.  Mr. Green

# 100
  • Мнения: 505
Авторът, в неделя пощите не работят, успокой се и пиши какво става. Защо "възира" така?  Laughing

# 101
  • Мнения: 5 468
Чакайте да се върне от село де. В събота и неделя мама и тати го пращат при баба и дядо на село. Довечера ще пише човечеца.

# 102
  • Мнения: 1 062
О, как'Сийке, притесних се. На девствените им е по-леко, вярно, но и там има опасни моменти, с мастурбирането. Моя девствен мъж, така ме лъжеше, че е чист като сълза и никога не се е "пипал" там  Embarassed. Обаче ми се обади една приятелка, на негов приятел, който говорил с един друг негов приятел. Та мъжа ми веднъж споделил с тоя приятел, че всъщност не е толкова невинен и веднъж се пипнал. Било само за половин минута, ама край. Напуснах го, сега сме в процес на развод и изобщо не искам да говоря с него, да си чака документите по куриер. Какво да правиш, като не могат да пазят тайна хората, тъй се развалят семейства.  Crossing Arms

# 103
  • Мнения: 2 448
О, как'Сийке, притесних се. На девствените им е по-леко, вярно, но и там има опасни моменти, с мастурбирането. ..

И още по опасни моменти с полюциите. Една приятелка като разбрала, че мъжа и веднъж се събудил със сперма по гащите след сън и го накарала под клетва да признае нея ли бил сънувал и каква мъка, оказа се, че не.    Crossing Arms Развода беше драматичен.  Cry

# 104
  • Мнения: 1 062
pasinet , ужас. Горката жена, а мъжът и просто ужасен. Не го е срам. Възмутена съм!

Общи условия

Активация на акаунт