Бебета ЮНИ 2009. Тема № 29

  • 11 554
  • 287
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 69
Поздравления , много е хубава  Peace
Аз си мисля, че за мен по - удобна ще е цялата дръжка, а не 2 отделни...

# 31
  • Мнения: 136
Количката е страхотна и цветът е страхотен. Много се радвам, със здраве да я ползвате  Hug

# 32
  • Мнения: 9 814
yaya86 , количката е наистина страхотна. Да я ползвате със здраве!
Mona-balona , като бутала количка и с две и една цяла дръжки ще ти кажа че преди всичко е въпрос на навик. И двете си имат предимства и недостатъци.

# 33
  • Мнения: 69
Благодаря Simple Smile , Франческа Салиери

# 34
  • Мнения: 143
Запис и от мене  Hug
yaya86 количката е много хубава със здраве да си я ползвате  bouquet

# 35
  • Мнения: 193
И аз да се запиша най-накрая.Честита придобивка на yaya86.Да си я ползвате със здраве и само хубави моменти. Аз днес станах много рано и веднага навън,защото времето е разкошно.Ние се чудим кое по напред да вземем - количка или кошара и дали още е рано. Ще мислим. Сякаш още е рано. А днес направо се учудих колко много бременелки има тази година. Видях две мои познати,които не бях виждала отдавна и те надули коремчето. Много се зарадвах. newsm68

# 36
  • Мнения: 255
Dari_sari, и аз тази лилавката количка на Чиполино съм си харесала, но още не съм сигурна Simple Smile
Иви, и ние ходихме до образцов дом и аз си харесах там този модел количка, но не е ли тежичка  newsm78 имаше подобна , но с 2 дръжки и по-лека. Ако знаеш да ми кажеш вашата колко тежи?

# 37
  • Мнения: 357
yaya86, много е хубава . Нали щеше Чико да взимаш?

С чистенето почнах да го карам по-полека. Мъжът ми пуска прахосмукачка един път в седмицата, а има нужда през ден, така че не ми се разминава. Не мога да търпя . Но като че ли вече ставам по-подвижна и по не се задъхвам. Всъщност прахосмукачката и да мия пода ме уморява, това леко приведено положение ми разказва играта. А и той подрежда всяка вечер разхвърляните играчки, просто нямам сила да се навеждам, а да не ви обяснявам , че няма къде да стъпиш  Rolling Eyes.


Албена
, като че ли е права дъщеря ти. Аз съм имала все дълги връзки и някак си ми се струва , че на 18 години трябва да се опитат различни неща. Но теб те разбирам, определено ти е било по-спокойно.

# 38
  • София
  • Мнения: 6
Хайде и аз да се разпиша, мами сладурани. Много хубави придобивки вече някои мама имат, честито и от мен.
За подуването на краката-, през първата си бременност, която беше на 23 години, при мен също имаше такова нещо.Задържах вода и ми бе забранено да хапвам солено и повече водичка да пия. До края си бях така с раждането свалих за 9 дни- 17кг. може да ви се струва много и аз бях изумена. През цялата първа бременност качих около 40 кг. което беше изключително много. Страшно трудно се свалят после, поне при мен беше така. Сега с тази бременност на 32 год. съм качила само +6 кг. е има мегдан за още разбира се, но се ограничавам. Залъгвам глада с по полезни неща и наблягам на зеленчуци и плодове.
За чистенето- моя татко вобще не ми помага и аз се справям за сега сама, много кусури му намирам и той се е отказал на тема чистота с мен да спори. Но и това не трябва да се случва, защото както го свикнеш- съвет към по-младите майки.
А сега от мен добро настроение и успешен ден, защото аз съм много щастлива днес моята братовчедка е родила момиченце сутринта с размери 48 см. и 2900кг. в " Тина Киркова" и е харесала моето име да носи нейната дъщеря, а то е СОФИЯ. Мъдра ще ми бъде тя, сладурката на леля.

# 39
  • Мнения: 456
Dari_sari, и аз тази лилавката количка на Чиполино съм си харесала, но още не съм сигурна Simple Smile
Иви, и ние ходихме до образцов дом и аз си харесах там този модел количка, но не е ли тежичка  newsm78 имаше подобна , но с 2 дръжки и по-лека. Ако знаеш да ми кажеш вашата колко тежи?

В книжката на тази пише че е 10,5. Другата с двете дръжки продавачката каза че е около килограм по-лека. Нашата я взехме от магазин Бебино до супермаркет Макао. Магазинът е доста голям, на две нива, с богат асортимент и много учтиви продавачки. И е по-евтино отколкото в Образцов Дом. Определено ще пазаря от там. Количката я имаше в зелено,синьо, оранжево, червено и жълто, и в двата варианта. Доста ми беше трудно да избера цвета  Crazy
Иначе откакто живеем заедно винаги сме чистили двамата веднъж седмично. Аз минавам с прахосмукачката и чистя праха, той чисти със стирката, банята, тоалетната и кухненската мивка. Надявам се тази традиция да продължи  Praynig

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 18:51 от ivi_81

# 40
  • Мнения: 1
Здравеите.Аз вече се помолих но явно не сте ме забелязали-към кой трябвя дя се обърна за да ме запишете във вашия списък на юнски мами.Термина ми е на 10.06.И при последния ехограф док не можа да ми каже какво ще бъде нашето бебче.Имам и един въпрос-нормално ли е да изпадам в почти истерия ако нещо не е както аз съм казале че трябва да бъде.По принцип съм много спокойна но в последно време нещо съм се изтрещяла.И аз не мога да се позная като се знам каква съм кротуша.И отразява ли се това по някакъв начин на бебето.Приятеля ми горкия направо го съжалявам.Не зная как ме търпи вече.Моля ако някоя от вас има подобни пристъпи на лудост да ми сподели как се справя с тях  newsm78  Embarassed.Иначе съм качила 8-9кг и вече бая започва да ми понатежава ама с чистенето все още си се справям сама.

# 41
  • Мнения: 59
Благодаря на всички Simple Smile

mayflower , мислех чико но тази я взех вместо за 850 за 650 , просто ми изпадна оферта , а е чисто нова от магазин който ликвидира стоките си Simple Smile така че предпочетох, защото за разлика от 100 лв с чикото , има доста екстри Wink даже коша за новородено има няколко положения на гръбчето което е супер

# 42
  • Мнения: 96
yaya86, честита количка много е функционална, а и цвета и е много хубав.
 
lionka.bonbonka, мисля че gmarinova пусна тази течмичка и тя трябва да те добави в списъка, ако искаш и пиши на ЛС, но съм сигурна, че щом влезне ще те добави. Peace

# 43
  • Мнения: 47
yaya86-количката найстина е много хубава,да ви е честита.
Аз все още не мога да реша каква да е-много ми е трудно да избера  Thinking
А за чистенето и на мен ми помагат много,защото доста лесно се изморявам напоследък.
Лека вечер на всички.    bouquet

# 44
  • Мнения: 69
lionka.bonbonka  , при мен истерията беше първите 3 месеца , побърквах всички около мен...  tantrum  Rage  Rage   comp03  Една вечер (след като съпругът ми реши да си каже мъжката дума) се огледах какво става... Наистина бях станала чудовище  ooooh!  Embarassed
Знам, че всяко твое настроение се приема и от бебето, онзи ден гледах Нейшънъл джеографик за бебетата и пак показаха как реагира малкото същество на всяко твое състояние Simple Smile Съвета ми е да се поуспокоиш малко, а и като се има в предвид, че си била кротка преди (аз не )   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт