какво ви е мнението за името Грациела?

  • 11 444
  • 109
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 843
 
Децата много се присмиваха на една Грациела. Викаха и :-Гъци,Гъци... Grinning
По добре Габриела.
напълно съм съгласна Peace

 Peace

# 61
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 236
на мен не ми харесва,но това си е мое мнение!

# 62
  • Мнения: 322
И на мен хич не ми допада Peace

# 63
  • Временно
  • Мнения: 788
Не ми харесва това име.

# 64
  • Мнения: 3
Ами много е префърцунено...Има вероятност да се чувства неловко детето.. Май, по-добре някое друго име да харесате... При толкова други възножности, направо грехота да не се спрете на някое по-приятно и мелодично име!

# 65
  • Мнения: 2
Не ми харесва определено.Прочетох препоръка за Грация.Добре звучи,а я си представете,че момиченцето след време не е от най-грациозните.Голям смях ще пада.Леко екзотично,но и хубаво според мен е
ГЛОРИЯ

# 66
  • Мнения: 374
И на мен не ми допада, но все пак твоето, и на таткото мнението е най-важно Peace

# 67
  • В светлото бъдеще на своята приказка...
  • Мнения: 222
На мен ми звучи като име на кобила.  ooooh! #Crazy Надявам се, че такъв отговор не те обижда, но търсиш мнение и аз споделям своето. Все пак избора на края си остава ваш. Каквото и да решите, да ви е живо и здраво детенцето. Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 6 011
Ох, вярно го има тънкия момент с визията на девойката и нейното име след време. ако Грациела не е грациозна ще търпи подигравки определено. Познавам и момиче Хубавена, добре, че напълно си отговаря на името.

# 69
  • Мнения: 316
Грециела със "С" - Грасиела! Без подигравки и много благозвучно!

# 70
  • Мнения: 1 322
Имам позната, на която детето се казва така, а някои я наричат Грацко. Хубаво си помисли дали искаш детето ти да носи това име.

# 71
  • Мнения: 4
Трябва да ме е яд на детенцето, за да го кръстя така Mr. Green. Сори...

# 72
  • Мнения: 309
Префърцунено някак си. И недай си боже грацията да не е едно от бъдещите й качества...  може да се окаже комплексиращо за момичето.  Wink

# 73
Здравейте на всички  Simple Smile
Аз съм Георги и ми викат или Гошо или Гоши - което не го възприемам някак си или ГРИШАКА както аз си го измислих още в 7клас Grinning. Познавам момиче на име Грациела и ви казвам, че и отива страшно много името Rolling Eyes. Тя е нисичка с чудесна фигора и леко черничка. Уникат просто. Викат и на галено Граци. Мен първоначално не ми хареса името и ама като се поопознахме и си поговорихме ми допадна много. Сега следващото нещо може да прозвучи грубу ама това е мойто мнение: ако Вие сте с хубава фигура и мъжът ви е със същата, ако вашите родители също са с добра фигура защо да не кръстите детето така. Да ама ако някой от вас е малко по едричък или с малко по груб - мъжки характер и детето се метне на него ко прайме ? Почват подигравки караници и бой newsm78......
***
Така или иначе преди нехаресвах това име но от както се запознах с това момиче (което ми е комшийка Grinning) го харесвам много. Екзотично и запомнящо се. Ако пък таткото упорства и неиска предлагам ГЕРГАНА или ГЛОРИЯ може и ГАНКА. Но за третото важи по горното Confused. Напоследък нашумя ГАЛЕНА. Има момичета с такова име. Даже преди месец един приятел каза, че е излизал с такова момиче и аз го питах да не би Галена да и викат на галено заради Галена певачката Grinning а той каза, че така си е името. Може би и ГАЛЯ познавам такова момиче и също и отива името.
**
Моето мнения е за ГРАЦИЕЛА !!! Пък да става каквото ще ...

# 74
Ха ! Какво стана с името Simple Smile толко ли бях категоричен та всички замълчахте Grinning

Общи условия

Активация на акаунт