♥ Св.Валентин Зарезан ❦ - ИСПАНИЯ

  • 25 143
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 156
Добрутро  food010

ГАби, само аз Ще си ходя до БГ за една седмица, от 08.04 до 15.04 , то4но семана санта тукаШната. Так хем не губя мног от отпуската, хем някое документ4е  Ще мога да си извадя в Бг или поне да поискам информация на място. Ве4е имам насро4ени 4асове с разни лекари, разпределила съм дните, кога Ще ходя при брат ми, кога при баба идядо на село, кога при свекърите. Майка ми остана  #Crazy като й казах плана. Ама тука свикнахме 4е без организация ниЩо не става. Колкото до 20 .04 , някаде може и да е по4ивен ден, но аз със сигурност няма да съм от тезо Щастливци.
Ей днес съм на работа, ама за сега е спокойно. Сама съм в офиса и се възползвам от моментното затиШие. И съм оставила мъжо да прави познайте какво  hang Добре 4е са само 2 4ифта маратонки, 4е иан4е горкото то.

 А за  сбирката, един Ще трябва даотиде рано рано на мястото, за да го запази, ина4е Ще ядем на тревата. Но първо да го изберем. И от миналогодиШен опит  знем, 4е и до сред ноЩ да откараме. пак Ще ние малко.

ДА взема да поработя ли днес....

# 286
  • Мнения: 1 818
ГериП,не става ли въпрос за La Pedrera

# 287
  • Мнения: 789
Добър ден!  bouquet

Момичета,при нас Семана Санта е от 6.04 до 13.04 (това за учениците),иначе Viernes Santo е на 10.04 , та за това трябва на 19.04 да се върнем задължително,че понеделникът ще ни е работен.

РалиHug , сърдечно благодаря за предложението!Дано да не ви притесним.

Дивина , ти обеща да пишеш и пак изчезна  Crossing Arms Naughty.

Силрай , как сте вие?

# 288
  • Spain
  • Мнения: 3 750
привет моми4ета
не съм писала от 100 години . наподледък Гери е станала голяма пакостница и все не мога да намеря време за компютъра . пък и мързела се оказва болест Simple Smile
Гери П. аз съм за за мястото - не съм ходила но ни е наблизо . наистина е добре да се направи списък кое и как . месото трябва да кажеш колко и какво можеш да вземеш , на какви цени и да преценим колко ни трябва и по колко се пада на 4овек . разбира се първо трябва да уто4ним колко ще бъдем така 4е нека всеки които е сигурен 4е ще идва да си каже от рано Simple Smile
 голем проблем видех аууу  Sunglasses Wink масите и площадката са доста на дале4е - сире4 седийки на масата не мога да виждам ГЕри Simple Smile - е ще ям по малко и без това ми е необходимо Simple Smile
РАли 78 отиваш на място и заграбваш 10-на маси . ако трябва лягате по тях и не  давате - явно местенцето е изветно и много хора ходят .   ха ха
НАтя вие какво - не ви ли е наблизо - хаиде навивай го този твоя мъж , кажи 4е ще му говоря на руски през цялото време и имам водка "Путинка " (без майтап  Wink  така се казва - подариха ми една малка бутило4ка )
 ами моми4ета аз уж влязох в стаята на ГЕри да 4истя и пак се залепих за компютъра .4ао ви и да мислите силно . особено тези от по - дале4е - и в къщи може да се спи само кажете .
Мимии ами тогава събота - защо да не е събота ... Тонита , Мимки , Кар4ита  ехоооо!  Mr. Green

# 289
  • Мнения: 1 156
Габи, ти си гений. Товае мястото. Ей,много съм смотана понякога зна4и, ама какво да се прави кат мама ме е родила с хуманитарна ориентировак, та  с висШите технологии сме на ВИЕ Laughing

Ада, отивам да с е поровя вув фактурите ие веднага пускасм цени. Оба4е вси4ки желаЩи да се запиШат най кусно до средата на март.
Апропо казах март. какво Ще правите утре за Баба Марта. Аз имам една изослтанала 4ервена боя за коса ,мисля да боядисам ку4етао наполовина и така да си реШа проблема с мартениците за  няколко месеца напред.  Joy

# 290
  • Мнения: 789
ЛаАда, Hug,благодаря,но нека и другите момичета си кажат мнението за съботата.Няма само с нас да се съобразявате,я  Rolling Eyes.

Амига , Венелина , я да казвате бързо как сте и вие  Naughty. Wink

# 291
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 833
Привет, момичета! Днес в Бг е началото на една дъълга почивка - цели 4 дни. Това е заради 3-ти март, но за разлика от испанско и другите бели държави ще си отработваме почивката - на 14.03.
Засега съм се настроила и за чистене и за релакс и чак на 4.03. ще сме на работа.
Не забравяйте, че утре освен Баба Марта е и Сирни Заговезни - трябва да се иска прошка за волните и неволните обиди към близките. Тук ще спазим обичая хамкане, но при вас не знам дали ще стане.
Тази година има ли разминаване между католическия и православния Великден?
Засега ви пожелавам приятни почивни дни!

# 292
  • Мнения: 1 461
Бяла халва кога се яде момичета ?
Аз не се включвам за среща защото ще е надалеко а ние нямаме кола определено имам желание да се запозная с всички вас  Hug
Мая продължава да не яде реве почти през целия ден всичко правя с нея на ръце  ooooh!

# 293

Общи условия

Активация на акаунт