без родители

  • 5 204
  • 77
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте,мили хора.
Гледам самаа внучето си от двегодишно.Майка му го изостави,бащата не го познавам CryВ момента Ники е в 2 клас.Издържам го сама,с дядото сме разделени от години,и той не ми помага.Взимам детски.Но по училището имам разходи.Най-големият проблем са ми дрехите и обувките.Дори и раницата му е от първи клас.
Обръщам се към вас с молба,да ми помогнете с някоя дрешка.Някой ако има запазена раница.Ще съм ви благодарна.

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 14:04 от baba na niki

# 1
  • Мнения: 2 471
Здравейте, само да ви попитам, вие осиновител ли сте на детето?

# 2
  • Мнения: 2 577
Да, и аз това искам да попитам. И друго питах, но не ми отговори - имате ли интернет вкъщи?

# 3
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Няма ли някоя мама от гр.Септември да иде и да провери на място как стоят нещата? Thinking

# 4
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Да, и аз това искам да попитам. И друго питах, но не ми отговори - имате ли интернет вкъщи?
Ето това е писала в друга тема:

baba na niki
Новак


 Offline

Публикации: 3


  Re: Движение на българските майки - ПАЗАРДЖИК /7/
« #224 Неделя, 08 Февруари 2009, 15:09 »   

--------------------------------------------------------------------------------

не,унас нямаме компютар.От работата пиша.
 
 Информирай модератор   

Извнявам се  и аз,че ще питам но въпреки извинението ще питам.
Какво работите за такава заплата? 
   
 

# 5
  • Мнения: 2 577
да, видях, че е писала. newsm78

# 6
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Eдва ли е осиновител, по всяка вероятност има предоставени родителски права, щом получава детските тя.

# 7
  • Мнения: 2 471
Нинке, аз бях настойник на племенницата ми и ми отказаха детските надбавки. Като, тя е полусирак, та за това питам! Даже не успях и документите за пенсия (за починал родител) да и оправя.

Ако има родителски права, то те са или дадени по съдебен път, или има отказ от дъщеря и, нали?

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 18:48 от Голям заплес

# 8
  • Мнения: 2 577
Момичета, започвам да имам малки съмнения относно тази тема...
Лично аз докато не отида да проверя на място, ще се въздържам от помощ.
баба на ники, разкажи повече какво работиш, на колко години си...

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 19:57 от Луда Яна

# 9
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Дени, да задължително минава през съда смяната на родителските права. Не знам защо са ти били отказани детските newsm78

# 10
  • Мнения: 2 471
То минала работа, но ме заинтригува темата.

# 11
  • Мнения: 12
Извинете ме че не ви одговарям по-често,но пиша от работата си,а там не ни позволявт да използваме интернет.На 48г. съм,не съм осиновила внучето си.чрез социалните,минах на съд и настаниха детето при мен със  съгласието на майката..За това реших да ви пиша.Най големия проблем при мен са дрехите и обувките.Защото и майка ми живее с мен.Но нейната пенсия върви по лекарствата.Тя е с операция на сърцето.И аз плащам сметките,купувам храната...Знаете един ученик какви разходи има.А моят ученик е много надарен,много умен и аз постоянно му купувам книги и енциклопедии.

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 14:06 от baba na niki

# 12
  • Мнения: 2 577
baba na niki, къде е тази бензиностаниця, преди Септември ли, на кръстовището?

# 13
  • Мнения: 12
 Hug

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 14:07 от baba na niki

# 14
  • Мнения: 12
здравейте,има ли някой възможност да ми помогне Hug

Общи условия

Активация на акаунт