14 февруари, ден на ЛЮЛИНските влюбени гъзари

  • 22 180
  • 274
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 973
Честит имен ден на именниците!!!  bouquet

пп:не съм знаела,че днес има именници Embarassed

# 61
  • София
  • Мнения: 746
Здравейте момичета Hug,благодаря на Деси за изпращането на работа,на Вени за маската,ще я пробвам като съм почивка.Честит имен ден на всички празнуващи,и аз не знаех.Сега отивам да ям,после ще пиша Wink

# 62
  • Мнения: 266
Здравейте момичета! Извинявам се че така се вмъквам в темата ви, но има ли някоя мама, която да живее в седми микрорайон?

# 63
  • София
  • Мнения: 9 861
Днес е св.Валентина по християнския календар.Аз празнувам и днес,и на 14 Wink.
Заповядайте:

# 64
  • Мнения: 2 988
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ! Много здраве и късмет!
Вени, готина рецепта, като остане време ще я пробвам.
Аз тези дни най-сетне отделих малко време и за себе си. Вчера бях на зъболекар, днес на козметик. Че иначе само с малкия дзвер не се издържа. Embarassed
Да ви покажа муцуната на моята маймуна - да не помислите, че си е разбила устата, не само яде от витаминозната зимна супа, която готвих - с червено цвекло.

# 65
  • Мнения: 181
Мира, много е сладка!  Напиши я моля те тази рецепта, аз нищо до сега не съм готвила с цвекло.
Ели, как си след днешния ден???

# 66
  • София
  • Мнения: 154
Вени, не бъркай в раната Joy Joy Joy

# 67
  • Мнения: 9 973
Здравейте момичета! Извинявам се че така се вмъквам в темата ви, но има ли някоя мама, която да живее в седми микрорайон?
да,аз и още няколко момичета.С какво можем да помогнем?

# 68
  • София
  • Мнения: 154
Ееееее и Лека нощ няма кой да каже smile3516

# 69
  • Мнения: 266
Здравейте момичета! Извинявам се че така се вмъквам в темата ви, но има ли някоя мама, която да живее в седми микрорайон?
да,аз и още няколко момичета.С какво можем да помогнем?
  Добро утро! Знам, че е малко налудничаво , но търся една жена, която е израстнала в седми микрорайон и доскоро е живяла там. Даже номера на блока не знам. Казва се Мая, 75-ти набор, работила е като лаборантка в трета градска поликлиника, има момиченце на 2-3 годинки. Това е което се сещам за сега за нея.  Наясно съм, че е като търсене на игла в куп със сено, но реших да попитам.

# 70
  • Мнения: 2 988
Добро утро, хайде на кафенцето!

Вени, супата е доста лесна, дано не отегчим останалите, но ето рецептата / от едно списание е/: една глава червено цвекло, два картофа, 1 морков, 1 тиквичка / може и без нея/, 2 домата / сложих пюре/,  1 глава лук, 2 скилидки чесън / без него ако е за деца/, магданоз, сол, по рецепта черен пипер и кубче бульон, но аз не сложих. Зеленчуците се сваряват, може и на пара, после се пасират и се поднася с кисело мляко. Може да се направи и с прясно мляко и натрошено сирене.
Джейн, не мога да помогна. Може въобще да не е във форума.  newsm78
и понеже заговорихме за хапване, ето и закуската:

# 71
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета днес в "Часът на мама" ще дават за новите критерии за прием в в градините в София.

# 72
  • Мнения: 181
Мира, благодаря за рецептата, а за кафето и закуската нямам думи!

# 73
  • София
  • Мнения: 5 285
Момичета днес в "Часът на мама" ще дават за новите критерии за прием в в градините в София.

Честно си казвам, вече не вярвам на никакви вестници и телевизии, докато не видя с очите си официално какво е прието  Whistling

# 74
  • Мнения: 9 973
Момичета днес в "Часът на мама" ще дават за новите критерии за прием в в градините в София.

Честно си казвам, вече не вярвам на никакви вестници и телевизии, докато не видя с очите си официално какво е прието  Whistling
smile3515 smile3515 smile3515
пак нищо не казаха.
Добре де,а август като имаме още едно дете,как ще обявим в системата за допълнителна точка Thinking

Общи условия

Активация на акаунт