Втори срок на 5ти клас. Успех, мили ученици...

  • 17 266
  • 307
  •   1
Отговори
# 270
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте на всички!
Lennyh , мислехме по въпроса! Честно казано той не държи да се разправям. И друг път съм писала ,че литературата не ни е супер силна. Реално сме за около 5.50. При него силна е граматиката по български. Издразних се не от факта ,че не отива на 2 кръг, а от това ,че въобще не беше за 4, камо ли за 3!
 Но той постигна целите си - по история и география. Сега чакаме с нетърпение математиката. Там залага много на отлично представяне ,пък да видим!
mili.m, поздравления за математиката! Да не се ядосва Илияна, догодина ще успее и по БЕЛ.  Laughing
 touchstone , това с униформите е супер! Много бих се радвала и при нас да ги въведат!
 На всички пожелавам чудесни почивни дни! На наборчетата - да си починат и наиграят!   bouquet

# 271
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ей, че умни са наборчетата ни, бре  Hug
Браво на всички, показали чудесни резултати на олимпиадите   bouquet Поздравления   bouquet

Аз току-що си изпратих чааветата + мъж на зимен лагер и съм free. Но от друга страна ми е доста свито на душичката  Sad

# 272
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Понеже сега съм на тема география / хванали сме се сериозно, т.к. 2 кръг си е сериозен/, та ровейки из нета намерих това: http://www.riopz.org/do/olimp/geo/geo5.doc. За всички , интересуващи се от въпросите , дадени на олимпиадата. Лично аз го свалих, и понеделник - вторник ще тествам синчето! Laughing

# 273
  • Мнения: 83
Ali_sun ,  мерси за теста - винаги е от полза  Simple Smile

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Здравейте мамчета. Влизам да ви "видя" набързо, но имам много за четене и сега се ще се върна назад. Само да ви кажа, че по БЕЛ на олимпиадата Гери се е класирала за втори кръг, с оценка 5.83  Simple Smile  До скоро, връщам се да ви изчета  Hug

# 275
  • по течението на реката
  • Мнения: 325
Ali_sun,благодаря за теста.И аз  ще тествам моите.При нас още никой нищо не е казал за резултатите от олимпиадата по география. Cry А за предстоящата  по математика научавам от вас.В нашето училище пак е пълно затъмнение  Rolling Eyes
Радост,честито на Гери.  Hug и успех по-нататък!

# 276
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
 Pagocт , честито на детето! Успех и във втори кръг!
Ali_sun , благодаря за теста  bouquet

# 277
  • Мнения: 1 142
Браво на твоето момиче Радост.
Все такива успехи да постига.

# 278
  • Мнения: 7 263
Радост, браво на Гери  Peace това е забележителен резултат   bouquet
Страхотно!!!
Ali_sun благодаря за теста  Peace
mili успеха си е успех! Още повече, щом тя се чувства по-силна и уверена по БЕЛ значи и там ще се представи на ниво догодина  Peace

Шани това е проблема на внезапно придобидата свобода - незнаеш какво да правиш с нея  Flutter - навестявай ни по-често Hug

# 279
  • София
  • Мнения: 11 768
                                                              Честита Баба Марта!

                   Бъдете бели и червени,весели и засмени!



                                                               

# 280
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385

# 281
  • Мнения: 7 263
Честита Баба Марта!!!
Здраве, обич и късмет във семействата ни!!!

  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 282
  • по течението на реката
  • Мнения: 325

# 283
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, румени, червени, весели, засмени!!!  Heart Eyes   bouquet
Благодаря Ви момичета за поздравления!  Hug

# 284
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ЧБМ, мили девойки!  Hug  Laughing

Бели и червени,
румени, засмени   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт