Втори срок на 5ти клас. Успех, мили ученици...

  • 17 261
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
Здравейте на всички мами от темата.Искам и аз да се присъединя към вас.И по-конкретно да питам,имате ли добри впечатления от 90 СОУ София.
Bib Bib каза ми че трябва да се насоча към училище което е основно, но проблема е че аз търся и училище, което да е с усилено изучаване на испански език и като втори да е английски.А искам и да е с мин. агресия, вече много искам нали? А пък ако може и да е е държавно. А сега съвсем сериозно, кажете ми моля ви,кое училище е горе долу свястно с изучаване на испански и английски език в Люлин по възможност.

# 301
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Здравейте всички!
 Merry , изглежда страхотно!  Grinning От тази зима и на мен ми се иска една такава екскурзия, пък да видим дали ще стане.
 Шани, нищо не казваш за ските. Как мина? Доволна л е девойката?
 И да ви питам, дечицата ,подготвящи се за 2 кръг на олимпиадете, подготвят ли се допълнително?! Моят се опитва тук с някакви тестове, но ми се струва ,че има дребни пропуски. Започнах да обяснявам новият материал по география, дано успее да асимилира всичко необходимо.
Eliada , ккъде учите сега ? Защото 90-то е най-лошият избор /особено за прогимназия/. Заедно с 27мо са най-западналите училища в Люлин. Няма читави учители, а за децата ,които учат там са такива,които не ги искат никъде!Ако искаш се реистрирай и ми пиши на лични, ще ти кажа всичко, каквото знам за училищата в Люлин!
 На всички - хубав ден и много радостни преживявания!  bouquet

# 302
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета!  Hug

Отдавна не съм писала, просто около нас няма нищо ново. Предстоят ни училищен празник, олимпиада по математика и "Кенгуру". Любопитно ми е как ще потръгнат нещата с униформите - на 14-и, на училищния празник, трябва да ги сложат за първи път. Интересното е, че още отсега много дечица си ги носят - явно им харесват.  Laughing

Теста по география го направихме, но сега разгледах по-подробно и линка - оказа се, че там са тестовете от олимпиадите по какво ли не, заедно с изискванията и отговорите. Тъй че още веднъж - благодаря!  bouquet

Мери, аз зимните почивки много не ги обичам, но иначе изглежда много готино - а и за децата винаги е хубаво да виждат различни култури и да им говорят на други езици.  Laughing

Хубав ден ви желая, въпреки дъжда!  Hug

# 303
  • Мнения: 1 142
Здравейте,момичета.
Вчера Цветан ми каза ,че неговия резултат по история бил най-висок.Така му казала госпожата,а днес щяла да им каже оценките.Дали има втори кръг,защото на него нищо не са му казали?Чакам го днес да видя все пак какво ще му съобщат.

# 304
  • Мнения: 3 219
Здравейте и от мен. И при нас няма много нови неща, в неделя ще е втори кръг на олимпиадата по БЕЛ, точно на 8 март. Иначе олимпиада по математика ще има на 14 март, ще се ходи явно.

Браво на всички дечица с отлични резултати Hug

# 305
  • Мнения: 83
 Simple Smile здравейте мами ,

моля да споделите, ако имате идея  или информация за лагери за децата  през наближаващата пролетна ваканция  Hug

# 306
  • Мнения: 3 219
При нас нищо не се е споменавало, евентуално за екскурзия в края на учебната година.

# 307

Общи условия

Активация на акаунт