Кога започнаха да пълзят децата ви

  • 3 344
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Моите проходиха и тогава пропълзяха Wink

# 61
  • Мнения: 153
Марти така и не пропълзя. Направо започна да ходи.  Peace
По същия начин става като надигне първо дупето нагоре и бавно се изправя. А колко е смешен, когато е седнал и иска да се придвижи например за някоя играчка-протяга се, сяда на колена. Simple Smile

# 62
  • Мнения: 534
на 9м.и 7 дена  Peace

# 63
Сина ми започна късничко да пълзи на 10 -ят месец.

# 64
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Моя син не е пълзял направо проходи. На 9м. се пусна за първи път.  Но от 7м вървеше като го държахме за двете ръчички, на 8м. ходеше като го държаха само за 1 ръка. Но той си искаше от много малък да върви, като му подадяхме пръсти той се хващаше и се изправяше прав. Опитвах се да го науча да пълзи, но той се гърчеше като червейче и така и не се научи.

# 65
  • Мнения: 4 070
Голямата ми племенница се научи да пълзи доста след като проходи (проходи в 9 месец).

# 66
  • Мнения: 1 910
През типично пълзене синът ми не мина. Мисля на 7-8 мсесеца се придвижваше, като войник (когато минават под едни ниски препятсвия на тренировки  Wink ) > Постепено запшочна по-често да  се изправя и си се придвижва с ходене.

# 67
  • Мнения: 2 110
Моят син пълзеше много странно по дупе и се беше научил със страшна скорост да се движи. Страхуваше се да се изправи до много късно ,може би около 1г. и 3месеца. Дъщеря ми пълна противоположност, тръгна да ходи на 6-7 месеца. Така се уплаших,защото ми се струваше мъничка и крехка.И се опитвах да я уча да пълзи,така и не успях.Тя проходи.

# 68
  • Мнения: 8 242
На 5,5м. Беше мнооооого бърз...
Проходи на 10.

# 69
  • Мнения: 1 919
7-8 месеца

# 70
  • Мнения: 1 372
Дъщеря ми е на 11 месеца и не пълзи, даже не прави опити. Предпочита да ходи или поне да се опитва, но не и да пълзи. Аз самата също не съм пълзила преди да проходя.

# 71
  • София
  • Мнения: 5 079
На 7 - 8 месеца беше. Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 7 474
На около 10 мес.

# 73
  • Мнения: 227
Дъщеря ми никога не е пълзяла... ползваше проходилка и направо проходи на 11-12 месеца  Peace не е задължително всяко дете да проходи с "пълзене".. Peace

# 74
  • Мнения: 164
На 5 месеца започна да се избутва с едното краче и скоро след това започна и да пълзи.

Общи условия

Активация на акаунт