Кога започнаха да пълзят децата ви

  • 3 347
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Първо проходи и после установи,че можел и да пълзи. Wink

# 76
  • Мнения: 150
Пропълзя късно-7 месец. Обаче в 3-ия седяхме стабилно, главата се движеше свободно на всички посоки, проходи в началото на 9 месец, а в момента бяга и е завидно стабилен Simple Smile, ходи назад/ 5-6 стъпки / , твърде енергичен е за да влезе в някоя статистика Laughing

# 77
  • Мнения: 3 419
преди няколко дни т.е началото на 6тия месец. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 574
На 6 месеца и половина вече пълзеше бавно. На 7 месеца се отпусна и неможеше да го стигнеш.

# 79
  • Мнения: 35 971
първата не пълзя изобщо /нямаше интерес/, втората се мъчи, мъчи и също направо проходи Simple Smile

# 80
  • Мнения: 2 171
Големият ми син така и не пропълзя. Като гледам как се развива бебето, май и то ще е така. Съдя по другите "наборчета" от Отчетната. Много по-напред са с пълзенето, явно и той направо ще проходи като брат си Simple Smile.

# 81
  • Мнения: 2 374
Първо проходи и после пропълзя,след годинката чак.

# 82
  • София
  • Мнения: 1 176
Моят никога не е пълзял,чак сега на 1,8 г. прави такива опити и му е любимото занимание  Laughing

# 83
  • София
  • Мнения: 17 592
Към 7 - 8 месечен.
Учих го.
Да ходи не съм го учила, но да пълзи - да. Много харесвам пълзящи бебета. Дали щеше да пропълзи и без моя помощ - не знам, може би.

# 84
  • Мнения: 2 015
Моя месец преди да проходи, а това значи на 10 месеца Peace

# 85
  • Мнения: 300
Боже моето кокиче така и не се научи да пълзи!!

# 86
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
На около 7 месеца и половина. Като месец и половина преди това започна сам да се изправя и с подпиране тук-таме да ходи.

# 87
  • Мнения: 300
Но пожелавам на всички дечковци да проходят по бързо!

# 88
  • Sofia
  • Мнения: 409
в началото на седми си пълзеше. В края на девети проходи.

# 89
  • Мнения: 1 763
На 8 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт