zdraveite :o)

  • 2 249
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 634
Ооо, ще правим ние среща на БГ мамите у Финско... дааа... (ама изчакайте да си купя кола, че не ми се лющка по влаковете)

Между другото, имаш официална покана да ни дойдете на гости с Гого и с бабата когато искате.

А за българите във Финско колко имам да ти казвам... оооооох.

Ооо, и още нещо. Като си купя кола, ще дойда да ви взема и ще идем до БГ ресторанта в Лахти. Аз ще си поръчам кебабчета и шопска...

(ма съм лиглааааа)

Сега сериозно, много мило ми стана сутринта като видях, че си писала в една моя тема... та още прочела недочела и ЛС пиша. Ако имаш ГСМ, прати ми номера си, може да ти звънна някоя вечер да си поговорим.

# 46
  • Мнения: 1 017
Иииииих, какви хубави идеи 4ета рано сутрин  Laughing Laughing Laughing
Добро утро на вси4ки, които се за4етат Simple Smile
а за сре6тата нямам търпение smile3521 Дали не можем да организираме не6то по Коледа?? НА6ата къ6та е малка, ама все 6те се поберем. Кола нямам, ама влаковете май няма да са проблем...ве4е пътувахме от Хел до Куо, 6 4аса, в детското купе...не се спря Гого  Grinning
Та мисълта ми бе6е за сре6тата (другите работи за децата и Финско можем да си ги обсъждаме на ли4ните, да не отег4аваме другите мами Simple Smile). Знам. 4е ни е много скъпо по Скандинавието...ама видях мами в Норвегия, май и във 6веция има6е...Ама не можем ли някак си да се видим??? Правили ли сте го ве4е? Аз съм отскоро тук, та се питах...Стокхолм ми е лубимо място, но и Хелзинки има с какво да се похвали Simple Smile А пък Норвегия е такава приказна...Та мисълта ми накрадко е, 4е 6те се радвам ако пове4е мами от околностите (а за6то не и други, които биха искали да видят къ6тата на дядо Коледа, например Simple Smile) ре6ат, 4е искат сре6та.
хубав ден на вси4ки   bouquet  bouquet

# 47
  • Мнения: 3 634
Ей, измислих... ние хващаме влака от Турку, вие от Куопио, среща в Хелзинки след което на кораба с дечуролигата... до Швеция. А????????? Как е?????????

# 48
  • Мнения: 1 017
 smile3521 smile3521 smile3521 smile3521
а може и ние да доидем до Турку (много ми хареса това град4е), и от там с кораба...

# 49
  • Мнения: 3 634
О да, както предпочитате... На мен обаче ми се отелва вола 2 часа във влака (няма значение, че е InterCity2) с Оливер и с бебето, та не ви знам с Гого как ще го преживеете пътуването от Куопио... то все едно от София до Варна, че и малко от горе. Но ако имате желание, добре сте ни дошли. Аз имам кола на разположение из Турку от време на време, та ще дойдем да ви забереме и да се разходим наоколо (може да идем до Zoolandia да видим Vanni слона ако още е отворено). А можете да дойдете и преди декември (на което много ще се радваме).

# 50
  • Мнения: 1 017
  bouquet  bouquet  bouquet
голямо БЛАГОДАРЯ  newsm03
да му дам мъни4ко време да свикне (на Гого), и непременно 6те се възползвам от поканата...

Общи условия

Активация на акаунт