Разделно хранене-част 33

  • 21 061
  • 372
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 7 263
Минавам само за малко, нямам напоследък време за форума, даже ви прочетох по диагонала.  Embarassed
Гади ми се през по-голямата част от времето и понякога имам близки срещи с тоалетната чиния.  Joy
Но пък съм желязно разделна, така де... аз почти не ям.

Кюбит здравата ме разсмя  Hug Hug Hug Hug не че не съм същата картинка де  Peace
Радвам се, че си в добра кондиция и приемаш нещата с хумор, както и аз  Peace

# 346
  • Мнения: 559
Здравей,банда!
Бях пак в пътуване и ме нямаше.А когато съм в Австрия,почти не сядам на лаптопа.Сега съм вече тук и пак съм с вас!Не съм преставала да бъда стриктна,но си признавам,че малко прекалих с пиците там.Просто защото едни приятели имат пицария и така.Но да си призная,че си поръчвах все вегетарианска,ако това ме оправдава понякога.Взаимствах и една рецепта за лазаня,просто е страхотна....но е с кайма и кофти. Sad
Но си отядох на плодове,ВСЯКАКВИ!!!
Ееех,обичам много плодове.Даже днес съм само на плодове,за да компенсирам разточителството.
Кюбит-мила,повръщането е ужасно.Аз дори с третото лежах 12 дни на системи заради това.Така,че ако повръщаш повече от 4-5 пъти,непременно си прави контролна урина за наличие на ацетон.Защото е опасно.Късмет на ВСИЧКИ ВИ.
AUFWIEDERSEHEN Wink

# 347
  • Мнения: 1 584

Tschüs Wink

КюбитHug Дано бързо да минават неразположенията Hug

Нерегистрирана, не е нужно да се отказваш от месото  Peace

# 348
  • Мнения: 1 380
Dundy Sladurska да, твоят случай е друг и не знам как би ти помогнала тогава тази лекарка....
Ще ти дам телефона на лични обаче.
antoan2006 липсваха ми мотивиращите ти думи...ето тези дни те нямаше и си изядох една кутия с бисквити....ами като нямаше кой да ми каже, че не трябва да ям от скука..... Hug
Lennyh, Кюбит Hug Hug Hug

# 349
  • Мнения: 2 999
Ехо добро утро сладуранки   love001
Хайде каня ви на чаша ароматно кафе  Hug


Сладишче, благодаря ти мила  Hug мисля че тя може да даде още някоя добра идея за хомеопатия или още по-стабилното ефктивизиране на храненето. Човек винаги има какво ново да научи.


Хубав ден на всички и многооооо   love001

# 350
  • Мнения: 2 999
Добро утро красавици и Честита ви Баба Марта!

Да сте бели, червени и много здрави!
 lovekiss

# 351
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Hug.
Сладурска, страхотно вчерашно кафенце Hug.
Честита Баба Марта на всички!  bouquet
Да сме весели, засмени, бели и червени ,от здраве отърване да няма!

 

# 352
  • Мнения: 7 263
Честита Баба Марта!!!
Здраве, обич и късмет във семействата ни!!!

  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 353
# 354
  • Мнения: 191
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА, мили момичета! Да сте живи и здрави вие, семействата и приятелите ви!  bouquet
Пролетта е близо Crazy...
Прекрасен, празничен ден ви пожелавам!  bouquet

# 355
  • Мнения: 63
Честита Баба Марта на Всички Разделнички, с пожелания да сте здрави, бели и засмени, и червени де  smile3534
Нека само хубави неща сполятават семействата ви!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 356
# 357
  • Мнения: 2 898
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!
Здравейте! Имам опит с разделното хранене от преди десетина години. Тогава успях да сваля 34кг с доста драстичен режим и много инат. Сега обаче имам много здравословни проблеми и затова имам конкретни питания. Моля ви, който има познания да ми даде насоки. Интересува ме как се вписват в разделното хранене мюслите, сусамовия тахан / обикновено се консумира с мед / и млечните продукти - имам проблеми с калция. Благодаря предварително!

# 358
  • Мнения: 2 724
Здравейте момичета Hug.
Снощи за последно отрупах трапезата с разни вкусни неща- пангасиус , баница, токана от мен, стана страхотна .
Хапнах си неразделно, но от днес съм стриктна, започва истинския пост.
И като съм свикнала да закусвам с кисело мляко и плодове, тази сутрин бях в чуденка за закуската  Thinking...
Е ,направих си сандвич с многозърнест хляб, зехтин, самардала, маслини и домат .
Има ли още навити за постене?
Страхотен ден ви желая  Hug!

# 359
  • Мнения: 7 263
aleks   Hug
Това с постенето все не съм успявала да го докарам от край до край, хем не съм любител на месото. Но с млечните продукти просто ... Embarassed
Тази година пък и по понятни причини не мисля да постя  Simple Smile
Но ми допадна закуската ти - кажи ми само какво е самардала?  Embarassed
Най-вероятно го знам, но под друго име  Hug
На всички слънчево и пролетно настроение желая! Hug  bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт