Разделно хранене-част 33

  • 21 046
  • 372
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 724
Лени, това е подправка, характерна за нашия край .Берат се листенца, преди да започне да образува семена.
Суши се и се смесва със сол. Подходяща е за пиле, гъби, картофи, пресни домати, краставици, яйца, ориз...
Има характерен аромат, на мен ми харесва, ползвам я вместо сол.
На теб няма да ти трябва да постиш сега Laughing.
И на мен ми е трудно да се лишавам от млечни продукти ,защото много ги обичам, но ще се опитам, пък да видим докъде ще я докарам Grinning.

# 361
  • Мнения: 559
Хубавици,привет!
Тук наоколо съм,но много нямам време да пиша.Дъщеря ми Виктория утре има рожден ден-тя и без това е наречена заради това така-Победа!Имахме си къщна работа и подготовка за гостите.Тати също ще лети от Австрия и ще има парти.Менюто е трудно за РХ.Защото едни искат това,други онова и кофти.Но аз ще наблегна на салатата-домати,краставици,сиврия,моркови и магданоз.Пък другите гозби-са за другите.Вчера се претеглих и още 1 килце е отлетяло като птица.
Урааааа. Party

# 362
  • Мнения: 2 724
Добро утро и честит празник на всички  bouquet  bouquet  bouquet!
Честит рожден ден и на дъщеричката на Антоан newsm59 Страхотно име!
Да ти е жива и здрава, да имате много вълшебни мигове заедно и да си изкарате един страхотен купон днес! Наздраве!

# 363
  • Мнения: 606
Яз лично консумирам мюслито с кисело мляко и плодове, орехи. Комбинацията с прясно мляко според мен не е добра /но за съжаление моя мъж го харесва с прясно мляко Sad/


Интересува ме как се вписват в разделното хранене мюслите, сусамовия тахан / обикновено се консумира с мед / и млечните продукти - имам проблеми с калция. Благодаря предварително!

# 364
  • Мнения: 2 999
Добро утро скъпи момичета и честит 3-ти март!  bg

Антоан, да ти е жива и здрава рожденичката - много радост да ви носи и винаги край вас да бъде. Пожелавам ви да имате близост, обич и да се радва на много късмет в живота. Наздраве!  cheers newsm59  Gift

# 365
  • Мнения: 191
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички БЪЛГАРИ!!! bg
И Честит Рожден Ден на хубавото момиче на Антоан newsm59 newsm67...Пожелания за много здраве, усмивки и успехи!

Димана, Добре дошла в отбора на разделничките!  bouquet
Сусамовия тахан с мед си е супер, но според мен се хапва като отделно хранене, 3 часа след и 3 часа преди друго хранене за деня....дано съм го обяснила ясно. Можеш да си го хапваш вечер, около 3 часа след вечеря Peace. Иначе аз току-що направих хумос...миналата седмица говорихме за него и много ми се беше приял - това е пюре от сварен нахут със сусамов тахан, чесън, зехтин, лимонов сок и сол, което се хапва с арабски питки, пърленки или в моя случай -с препечени филийки зеленчуков хляб Crazy. Това е още един вариант за хапване на тахан.
Що се отнася до мюслито, откакто се храня разделно замених прясното мляко с вода. Аз харесвам само един вид мюсли - хрупкаво с шоколад  Embarassed, хапвам го рядко и на обед, че е много калорично и го заливам с гореща вода....не ми пречи, че няма мляко Wink

Хубав, почивен ден на всички!  bouquet

# 366
  • Мнения: 1 584
Честит празник! Честит рожден ден на детенцето на Антоан  bouquet

Аз също заливам мюслито с гореща вода - остана ми от началния кърмачески период с голямата дъщеря - тогава не можех да близна прясно мляко, без бебето да се скъса от колики Tired Така ми харесва и продължавам така вече 3г Wink

# 367
  • Мнения: 63
Честит празник Българи!

имам две запитвания към отбор разделнички
1) Някой правил ли си е разделна запеканка от картофи? Как я приготвяте, че и аз искам да си направя, търсих в блога, но нищо не открих  Crossing Arms
2) Мюслито как го хапвате, като основно хранене или между храненията...   newsm78  newsm78 newsm78

# 368
  • Мнения: 2 898
Момичета, благодаря за отговорите! Аз по принцип обичам мюслите заляти с гореща  вода, така че това не е проблем. Сусамовият тахан съм го яла само в сладък вариант, с мед, заради калция. Знам, че е много калорично. Позволявам си само по лъжица, сутрин на гладно. Спокойно може да си минат 3 часа и после - плод.

# 369
  • Мнения: 2 724
Добро утро .
Ванче, аз правя картофките по рецепта на Лео-" Златните картофки на Лео"
Стават страхотни!  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=114795.msg2075879#msg2075879
Аз продължавам да постя, въпреки упреците на моите близки.
Пожелавам ви приятен и успешен ден.
http://farm1.static.flickr.com/2/2059195_77a2449c32.jpg?v=0

# 370
  • София
  • Мнения: 3 787
Честита баба Марта на всички Hug
Малко със закъснение,но от сърце Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Хайде,да се преместим в новата тема  Hug

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 11:48 от Ками

# 371
  • Мнения: 63
здравейте момичета
аз също съм на разделно хранене от 2 седмици за жалост ми се искат някакви светкавични резултати които не постигам въпреки че съм много стриктна.преди 5-6  години отслaбнах много с този режим около 25 кг за около половин година като си позволявах всяка неделя ядене на корем .Спомням си че
първият   месец кантара не
 мърдаше особено както сега но ми е супер депресарско и 
имам  нужда
 от компания като вас да се надъхам  да не нарушавам постигнатото 1кг Laughing и да не се ударя на здраво ядене както аз си знам. сега съм 64 кг би било прекрасно да стана 55кг .

# 372
  • Мнения: 1 380
Sesa_bg_bs желая ти успех мила.

Общи условия

Активация на акаунт