Отговори
# 255
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
Честит празник мили маминки newsm51 smile3525 newsm51
Пожелавам на всички ви да обичате и много да ви обичат ,да сте истински щастливи и най-хубавите бебета през май Hug
Живейте за удоволствие защото сме създадени от удоволствие txtloves txtloves txtloves
И все пак да не забравяме и българския празник  Wine Glass

# 256
  • Мнения: 54
Здравейте майски майчета, минавам да ви нагледам, отдавна не съм писала.... Чета все хубави неща около вас напоследък - честито за новите бебки, нищо че не са от вашата темичка - това са страхотни новини... намерих си и полезно инфо за кърменето при вас и за раждането двете линкчета са супер / едната темича я знаех, но другата ме изненада много приятно/
siska79  - май ще последвам примера ти и ще ходя да режа косата, че първо почти не остана и второ - много се изтощи милата ми...
diksi - как успя да постигнеш този резултат... най-много ме впечатли тревата и цветенцата, както и ярките цветове - голям си майстор... като съм гледала такива торти по сладкарниците винаги са ми се стрували невкусни заради цветовете, но съм сигурна, че твоята освен, че е безвредна е и била и много вкусна / ако си склонна сподели с мен на лични как си я приготвила или пусни някакъв линк, ако желаеш - едва ли някога ще постигна твоя успех, но пък ЖЗ тепърва ще трябва да правя такива торти /
Леко бременеене на всички и весело изкарване на празника ...

# 257
  • София
  • Мнения: 2
Айла,
Аз съм правила преглед на очно дъно и имам прокъсване на едната ретина. Укрепването за което говориш е лазерен серклаж. Сестра ми е със серклаж от години и на мен ми предстои. Всъщност във вторник съм на преглед. Мога да дам доста контакти в тая посока ако някой иска.
Няма доказателства, че от раждането ще се отлепи, но докторите, с които говоря, ги е страх да пробват. Същото е и със секциото. Просто не им се поема риск. Продължавам да пробвам. Ако офталмолога каже да, ще натисна максимално.

Иначе, някой знае ли болница в София, в която да ти дават бебето при теб след секцио, ако поискаш?
Защото аз също кърмих успешно след секцио първия път, но знам какво ми костваше и този път бих искала да е по по-лесния и правилен начин. В Шейново и Майчин дом не ти ги дават, независимо колко опитваш. Носят ги по собствен график, който естествено не съвпада с бебешкия  Grinning И ги дохранват с биберон. (предния път изхвърлях добавките)

# 258
  • София
  • Мнения: 11
Добро утро, дами Hug
Честит празник, желая ви да сте винаги влюбени и много обичани Heart Eyes txtloves
Весел празник на Дикси, тортата е страхотна и да ти е жив и здрав рожденника baloni
Мадлена да се забавляваваш много на сватбата dancing
Аз отивам на работа, че закъснях Embarassed хубав ден на всички lovekiss

# 259
  • Мнения: 501
Добро утро май-чета. Честит празник - да сте винаги влюбени и много обичани.  newsm51  Прекрасен ден на всички. Аз започвам да се оправям,че съм на лекция на 9 месеца от 10. Лек ден.  Hug

# 260
  • Мнения: 21
Добро утро момичета!!!Цяла тема сте изписали,браво!
Честито на кумиците,нас ни чака същата радост.
Ели,стискам палци всичко да е наред.Всички мами от срещата сте много сладки,на мен все не ми остава време за тези срещи....
Днес ми се очертава пътуване до Пловдив,за втори път през живота си ще ходя там  Grinning
Дано само времето е готино.....а пък утре съм на погача на едно от януарските бебета във форума,който вече е голям мъж  Heart Eyes
Засега това от нас с малкия,ритаме си,чак болезнено понякога,обаче проблемите със съня и мене ме гонят.Събуждам се посред нощите и не мога да заспя.Като си легна само се въртя.....и кошмари имам от време на време....но явно е масово явление  Wink
Лек ден и честит празник.Нека винаги сме обичани!!!

# 261
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Честит празник, май-чета!  bouquet
Здраве, щастие, сполука и късмета да не ви пуска!
Малко вино и много секс днес!  Joy

Да допълня: вчера дойдоха част от дрехите на Георги (бебето) и сега ме е яд че съм ги поръчала. Да не вземе да излезе за да се кипри с тях....
 Crossing Arms
Ама бях забравила че са толкова малки и ми стана едно нежно. Нямам вече търпение да го гушна.
 Heart Eyes
 И аз искам на фризьор. И на педикюр искам. Ама няма. Трябва да питам моята дали не иска да дойде до вкъщи. както почнах сега да рева на мъжо, започнах да приличам на някоя лелка.

Дикси, тортата е супер!

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 09:15 от eli_dechkin

# 262
  • Варна
  • Мнения: 618
Дикси, тортата е страхотна! Да ти е жив и здрав рожденика!
Сиска, прическата е много хубаво и много ти утива  Peace
Честит празник на всички празнуващи днес-кой Св. Валентин, кой Трифон Зарезан Crazy, повод само човек да иска! Да сте много щастливи, винаги влюбени, да сте обкръжени от любимите ви хора и опиянени от любов. А бузките да ги зачервите днес с някоя друга чаша винце!
Лек ден на всички!

# 263
  • Мнения: 1
Честит Св. Валентин  Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts
и Трифон Зарезан  Wine Glass Wine Glass Wine Glass Wine Glass Wine Glass Wine Glass Wine Glass Wine Glass Wine Glass Wine Glass Wine Glass на всички години МАдаМИ.
Заповядайте в новата ни любовна темичка  Heart Eyes
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372402.new#new

# 264
  • Мнения: 83
Честит празник и от мен МАЙчета! Много любов txtloves и щастие newsm51
Да са живи и здрави новородените Криси и Дани и техните близки.
Честита прическа на siska79(много ти отива) и нови придобивки за бебката ,супер сладки са!
А тортата ти Дикси е невероятна, ако нямаш нищо против и аз те моля сподели и с мен на лични как си я приготвила или пусни някакъв линк( предварително благодаря  bouquet) Да ти расте здрав,умен и красив рожденника!
Лято, виждам че си се поуспокоила и всичко с теб бебче е добре,много  Hug
За кърменето-аз съм за,но това май не зависи само от нас. Благодаря на всички с опит за темичките  love001,със сигурност ще се възползвам newsm10
Лек ден изпълнен с много емоции  и любов на всички  newsm76

# 265
  • Мнения: 367
ЧЕСТИТ СВ.ВАЛЕНТИН МИЛИ ДЕВОЙКИ !
НА ВСИЧКИ МНОГО ЛЮБОВ , ГРИЖОВНИ МЪЖЕ И СБЪДНАТИ МЕЧТИ .
АЗ ВЕЧЕ ЩЕ СИ ИМАМ ДВАМА МЪЖЕ В ЖИВОТА Heart Eyes ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ
И ДА НИ КАРАТ ДА СЕ ЧУВСТВМЕ ЖЕНИ С ГЛАВНО Ж ВСЕКИ ДЕН .




Сега малко да се оплача , довечера мъжа ми заминава на работа в чужбина и ще се видим чак когато дойде време за бебчо да се роди.  Cry
Много ми е мъчно , но все пак се радвам че е тук на Св. Валентин иначе сигурно щеше да ми е супер тъжно и самотно Tired
Както и да е ще се справим - такъв е живота.

Да не пропусна да чиститя на новите родители и да им пожелая живи и здрави  бебчета.

Сисика косата ти е супер  newsm10

# 266
  • Мнения: 826
Здравейте момичета-кокичета.  Heart Eyes

Честит Свети Валентин на всички. Много споделена любов ви пожелавам, искри в очите и страст в легълцата. Grinning

  Няма да ви честитя моя любим Трифон Зарезан  Blush , че няма да можем да го отпразнуваме класно... Е червено винце, ще пийна тази вечер, но умерено. Повече секс, както каза Еli_dechkin. Ели, радвам се че духа ти е силен и си изпълнена с оптимизъм. 
Felina много съжалявам, че мъжа ти няма да е с теб на празника. Сигурна съм, че и от там ще усещаш любовта му, а и ние сме с теб нали? Сипи си тази вечер една чаша червено вино, свали си някоя любовна комедия и ще се чукнем виртуално (моя е на работа до мнооого късно).
Лято!  браво, че всичко при теб е ОК.
 Сиска, супер прическа! thumbsup Много ги уважавам аз тея. Grinning А и ти стои страхотно.
Дикси тортата е уникална. Изглежда перфектна. Сигурна съм, че детето много ще и се радва. Да е жив и здрав.  ura

 Пожелавам на всички МАЙчета много хубаво изкарване на празника, заедно с любимите мъже, едно бутилче и малко биещо под тяхното сърце.

# 267
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Момичета, има нова тема  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=372402.new#new

# 268
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Тази няма още 20 страници Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт