Абитуриентски бал [3]

  • 95 750
  • 224
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 558
butty честито за роклите   bouquet много са хубави особено втората,защото стои много хубаво /пробла съм я/

# 181
Благодаря на всички! Мислех първата рокля да е за бала, а втората за изпращането.
Доставката не знам колко излиза, защото сестра ми ги поръча от САЩ и там и ги донесоха..съжалявам  Rolling Eyes

# 182
  • Мнения: 6 616
Аз поръчах за моя близка ,която завършва тази година , тази рокля:http://www.modatoi.com/boutique/fiche_produit.cfm?ref=V491-34&code_lg=lg_fr
Нямат доствка до бг, но ако има кой да ви поръча от Италия или Франция ,излизат доста евтино и са с много добро качество.

# 183
# 184
  • Мнения: 182
Здравейте и аз съм абитуриентка тази година. Имам рокля, сандали, чантичка, само прическа трябва да си измисля. Имам и за изпращането рокля, но нещо много ми очертава формите и това не ми харесва. Ще се снимам по нататък с нея за да дадете мнение дали наистина съм много зле. Ако може и да дадете идеи за сценарии на изпращането.

# 185
  • Мнения: 40
Момичета ходих на изложението в НДК. Аз лично нищо не харесах, ама то нямаше и много избор. 10 щанда с рокли най-много, все обичайния кич. Всичко останало беше козметика и екстеншъни.

# 186
Здравейте, момичета!  Sunglasses И аз съм абитуриентка тази година (нищо ново под слънцето)  Grinning Цяла вечер се занимавам да изчета всичките теми, но се преборих и реших да се включа  Joy И така... Аз обиколих и двете изложения и общо взето никъде не видях РокляТа! Но аз така или иначе сама ще си я измисля, така че поне видях каква няма да бъде  newsm62 Общо взето мойта Мама ще почва да я шие от другата седмица  и се надявам да е прекрасна. Роклите на почти всички във форума бяха великолепни  smile3501 От мен много успех и една молба нека намесим и прически, това ми е болната тема в момента  Confused

# 187
  • Габрово
  • Мнения: 311
Аз мислех да съм с такава, на моята коса изглеждаше много готино, но на моята рокля май трябва нещо по-вдигнато. Sad И сега си мисля за някакъв булчински кок.  Grinning

И се влюбих в тази чанта.  Heart Eyes

# 188
Да, тази прическа я гледах и аз. И още две ми привлякоха вниманието, но надали ще са добре за тоалета ми  Confused


Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 22:37 от MiNiTo

# 189
Ей къде изчезнаха Etichka и Little flower... те бяха толкова активни в началото  Whistling

# 190
  • Габрово
  • Мнения: 311
MiNiTo , снимай роклята  Grinning

edit: И аз какво съм чела, какво съм разбрала...  Laughing

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 23:22 от missing

# 191
Ами с най-голямо удоволствие обаче рокля още няма  Laughing До днес се купуваха всевъзможни дантели, ширити, платове, мъниста и още други глупости. Не че и половината ще отидат върху нея ама да ги има за всеки случаи  Grinning Иначе сигурно е само, че ще е черна и се върти из разни моделчета Stuck Out Tongue

# 192
  • Мнения: 5
Честит празник на всички мами,баби,дъщери и малки куклички! Hug Напредвате ли,всички тези,които не бяхте до никъде с подготовката?От тези с придобивки чакаме снимки,не да се спотайват  Laughing

# 193
  • Москва
  • Мнения: 164
Да се похваля-вчера си поръчах рокля.Общо взето нищо общо с това,което исках в началото,но.. Сега чакам на 11 април да си е взема,а до тогава трябва да мисля за обувки,бельо и още един куп еи такива неща.  Sad

# 194
  • Мнения: 81
Дами,честит празник!

По стечение на обстоятелствата не четох доста време и сега започвам да наваксвам.

Общи условия

Активация на акаунт