Абитуриентски бал [3]

  • 95 688
  • 224
  •   1
Отговори
# 210
  • Москва
  • Мнения: 164
И ние няма да сме заедно всички.За дискотеката дори няма да сме целия клас,защото повечето хора от класа ми са с доста неограничени финансови възможности и резервираха дискотека с някакви страхотни куверти.За втората вечер пак така-Слънчев бряг,3 нощувки само със закуска са към 300 лева  #Crazy
Отделно си имаме вътрешни търкания в класа,пак заради финансовите възможности на едни и липсата на подобни на други.Все едно тези,които имаме ограничени възможности сме им задължение по някакъв начин,че те са ни допуснали в класа си (Ама на кой му пука,че и ние сме си кандидатствали).Та затова-5 години никога не сме се събирали и сега няма да се съберем...

# 211
  • Мнения: 183
И аз да се запиша,макар че аз ще имам абсолвентска ,а не абитуриентски бал,но пак мога да взема някоя идея от вас   bouquet

# 212
Емм, офертата която ние имахме за Турция беше много добра 5 нощувки 385лв. със закуска и вечеря, пътя и тн. обаче ходи го обесни на инати и не беше въпроса за парите, просто се направиха на интересни.   

# 213
  • Мнения: 27
Здравейте!
И аз съм сред тазгодишните абитуриентки. Вече си имам рокли  Party Едната е ето тази: , а другата тази:
Но роклите са ми единствената придобивка досега. Още нямам обувки, чанти, бижута  Rolling Eyes



Здравей,

Много ми хареса твоята рокля, по точно втората. Като гледам снимката си мисля че е от някой сайт, би ли ми казала сайта и всичко свързано с рокля като цвят, цена, размери и дали е от сайт или магазин ?
Благодаря предварително Simple Smile

# 214
# 215
Да, сайтът го казаха вече  Laughing Аз мислех с първата да съм на бала, с втората-на изпращането. Първата-да уточна, че моята е с бял плат отдолу. Аз много си ги харесвам и двете!
Иначе, ние ще сме целият випуск в едно заведение до сутринта Simple Smile На екскурзия ще ходим на Турция-5 дни със закуска и вечеря- Кушадасъ- 300 лв Simple Smile от 27 май до 31 май.

# 216
butty А защо не ги смениш, втората да е на бала? Мое мнение ест. Страшно е сладка тази рокличка и ми изглежда по-официална  Simple Smile Аз въобще нямам идея с какво да съм на изпращането  newsm78

# 217
  • Москва
  • Мнения: 164
Аз мисля на изпращането да съм с рокличката,която си бях купила за бала на брат ми.Даже скоро ще пусна снимки да кажете мнение.
MiNiTo и при нас го има това,че се правят ан интересни.Защото и ние имахме оферти заТурция за горе-доло същите пари като в Слънчев бряг,но не...На Слънчев бряг бил купона...

# 218
Ами тъй като "Купона" е на "sunny beach" и в Най клуб аз се отцепих, така да се каже, от класа, може и да съм им черна в очите, но все пак това си е моя бал и не съм длъжна да ходя където не ми се ходи само, за да съм с хора с които никога не сме успели да се съберем всички на едно място.  Confused

# 219
  • Мнения: 182
и ние ще бъдем в слънчев бряг в хотел Бахами за 175 лв без транспорта, вкл само закуска и гала вечер за 4 нощувки
А това с карането ми е все тая ще се карам много ясно, тя не е от моя клас  и изобщо не ми пука нейното мнение за мен. Така или иначе не съм такъв човек който ще се ядосва за глупости просто ще кажа моята идея ако пак тя си наложи мнението ще кажа направо да си го прави сама и това е.  Grinning
 
А иначе номинациите които съм измислила за сега са:
Най- чаровна усмивка (за момче и за момиче)
"Сънчо"
"Палячо"
"Осъдени души" и при нас двойките са малко само 2  Simple Smile
"Playboy"
"Playgirl"
"Mистър мускул"
"Творец на випуска"
"Спортист на випуска"
"Кръшна снага"
"Комин"
"Беглец"
"Без коз-Всичко коз"
"Мис/Мистър Заимов" това е за най изявил се ученик през четирите години, а не за красота
"Карък"
"Отличник'
"Дегустатор"
мислих да сложа и за най секси дупе но не мисля че е....... незнам някак си не си го представям, а да и да ви разправя още от идеите на въпросната госпожица с която не можем да се разберем. Измисли категория за най големи "очи",което според мен както и това с дупето не ми се вижда просто на място,айде това както и да е ,но по смешното е че тръгна да гони момичетата със сантиметър за да им мери бюста щях да припадна, целта е забавление а не точни мерки и теглилки и понеже и тя е доста надарене само повтаряше аз трябва да взема това място  ooooh!
Това съм измислила за сега някой може и да се махнат

# 220
Относно темата 'цялост' на класа... ние сме от тези класове дето за тия 5 години никога не успявахме да се съберем всички... И да си призная аз не го обичам класа като цяло, някой хора може би няма да минат с класа на бала ни, но аз няма да съм от тях. 5 години съм била с тези хора и от уважение ли, възпитание ли... не знам, но все пак мисля че като за последно трябва да се постарая да си изкарам хубаво с МОЯ клас, а не нечий друг Crossing Arms
 Ето и линк към новата темичка - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378970.new

# 221
# 222
Iskam da popitam "butty"za plata na vtorata roklq i kak izglejda otzad?Vlizah v saita,no tam ve4e q nqma i nqma snimki kak izglejda otzad,a mnogo mi se iska da q vidq i v grub!Ima li nqkakva vuzmojnost za snimka na roklqta v grub???Mersi pradvaritelno! Grinning

# 223
Ako sly4aino vidi6 moito suob6tenie molqte ka4i snimka!

# 224
  • Мнения: 0
Здравейте!
Като за първи пост във форума искам да ви помоля за помощ :
тази година съм дама на бал и ми трябва рокля в ретро стил но никъде не успях да си намеря снимки.Представям си я без презрамки с някакъв колан....Таа ако намерите от някъде някакви снимки дайте линк моля Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт