Абитуриентски бал [3]

  • 95 815
  • 224
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 8
защо не погледнете в този сайт да си харесате модел (защото има мноого голям избор) и не отидете на шивач да ви го направи или да си поръчате от сайт ама е малко рисковано относно мерките(но може да се коригират при шивач пак)
http://www.edressme.com/

# 151
  • Мнения: 19

Една талантлива българска моделиерка:

http://www.marajane.com/main.html

# 152
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!
Въпреки, че преди няколко години мина моя бал, прочетох цялата тема  Grinning
Най-много се зарадвах, че има момичета, които си търсят нещо различно от чалга или "торта" стил.
Мога да Ви препоръчам нещо ново за България и по-конкретно за София.
Става въпрос за рокли в европейски стил. Уникати са. Ателието шие и по поръчка.

www.uniquastudio.com
Нека, който се интересува ми пише на ЛС и ще го свържа директно с дизайнерката!
Здраве за всички ви!  Flutter


Когато разгледах сайта,започнах да се замислям дали не избързах с избора си на рокля Confused Страхотни са!

# 153
  • Мнения: 0
Много благодаря!!! Започнах да се отчайвам, че всички харесват само чалга стил, но явно съм се лъгала... Hug
Ще се радвам, ако и останалите, които видите роклите, изкажете мнение.
Благодаря Blush

# 154
  • Мнения: 5
Eми аз се постарах да си избера по нетипична рокля,но засега никой не изказа мнение по поста ми!Може би,хората още не са се отърсили от типичното бално принцеско излъчване!Е срещат се тук там и симпатяги по душа  Laughing

# 155
  • Мнения: 0
ами аз се опитах да я разгледам, но снимките са прекалено малки  Sad

# 156
  • Мнения: 5
ами аз се опитах да я разгледам, но снимките са прекалено малки  Sad
Тъпия сайт ги смалява,а незнам как се качват директно от компютъра Sad

# 157
# 158
  • Мнения: 0
наистина е страхотна, поздравявам те за избора! А обувките са трепач!  Heart Eyes

# 159
  • Мнения: 5
наистина е страхотна, поздравявам те за избора! А обувките са трепач!  Heart Eyes
Мерси!Обувките са ей така,между другото,но не са тези за бала  Simple Smile Иначе са миналогодишни от Тенденз за 25 лева   Laughing Незнам и аз защо ги взех,като не свалям кецовете!Уж за по културни мероприятия,то...си събират прах в шкафа!А на теб минал ли ти е бала или?Опа май ти беше минал  Simple Smile Имаш ли снимки да покажеш кооолко си била хубава?

# 160
  • Мнения: 0
muhomorche освободи си място в пощата  Flutter

# 161
  • Мнения: 0
Здравейте! И аз тази година завършвам. Вече си избрах рокля и ще почват тази седмица да ми я шият и ще ми струва около 600лв. Simple Smile Знам и точно какви обувки искам и ако може някой да ми каже кога пускат обувките в Пловдив, тези абитуриентските ще съм много благодарна.  Rolling Eyes

# 162
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Сега и аз видях добре снимките на muhomor4e и ще си позволя да я поздравя за избора! Роклята ти е страхотна! Нетрадиционна и уникална! Много ми допадна! Hug
Като представител обаче на едно поколение напред, ще ми позволиш и една забележка – позата ти не отговаря добре на невероятната рокля, която си избрала, все пак това не е тоалет за дискотека …   

# 163
  • Мнения: 5
Сега и аз видях добре снимките на muhomor4e и ще си позволя да я поздравя за избора! Роклята ти е страхотна! Нетрадиционна и уникална! Много ми допадна! Hug
Като представител обаче на едно поколение напред, ще ми позволиш и една забележка – позата ти не отговаря добре на невероятната рокля, която си избрала, все пак това не е тоалет за дискотека …   

Благодаря!Позата се дължи на трудното заснемане Wink Дори е малко неестесвена според мен Simple Smile позата имам предвид!

# 164
  • Мнения: 82
Искам да ви питам знаете ли дали в Истанбул има магазин на Jovani.Много харесах една рокля в сайта и ако имат магазин смятам да отида да видя за какво става въпрос.

Общи условия

Активация на акаунт