Кога мога да отида на гробище, с бебе съм?

  • 10 810
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 519
Мегелинка,  Cry  Cry  Cry Моите съболезнования!  Sad

# 31
  • Мнения: 3 886
Разбира се, че можеш да отидеш. Съпруга ми почина, това означава ли, че не можех да отида на погребението!? А детенцето ми е само на 8 месеца. Дори и него заведох на гроба на баща му, не на самото погребение, но седмица след това.
МИла моите съболезнования прегръщам те истински и силно

# 32
  • на село
  • Мнения: 1 028
Аман от глупави суеверия!
Дядо ми почина преди три дни  Sad. Когато свекърва ми ме видя вечерта че съм пуснала пералнята се облещи  Shocked - не можело, значи, да се пере! Ама не ми даде смислено обяснение защо...
Както и да е - ако има нещо там "горе", се надявам вече да пийва ракийка с аверите и да бистри политиката...

# 33
  • Мнения: 43
Когато моят дядо почина дъщеря ми нямаше годинка беше на 7  месеца.Обадиха ми се и ми казаха за смъртта му и ми казаха ти си с малко дете не ходи.Но въпреки всичко  аз  отидох .Така ,че моят отговор е отиди на гроба на своята  близка сбогувай се с нея,просто не вярвай в това което ти казват.Ще ти олекне и няма да ти тежи.

# 34
  • Мнения: 2 386
Мегелинка, искрени съболезнования, мило момиче.. Пази се и продължавай напред все така..

Авторката - никога не е късно да отидеш..

# 35
  • Варна
  • Мнения: 617
 И за мен са суеверия. Детето ми почина преди 8 месеца. Ако имам някога друго, не виждам как ще стане да не ходя на гробищата бременна или с бебе. За мен това е цяла вечност.

# 36
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Slavi_Yo, прегръщам те!

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Ходила съм и бременна, и с малкото. Нищо лошо не се е случило, няма и да се случи /поне не поради това, че съм ходила/. Суеверия, не обръщай внимание. Важното е да отидеш, ако имаш нужда.

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Никога не съм спирала да ходя на гроба на сина си- и като бременна, после с бебето( беше на три месеца, когато я заведох за първи път, оттогава е винаги с мен). Нищо не би ме спряло да го правя, още по- малко разни суеверия.

# 39
  • Мнения: 404
Още утре, щом имате желание да се простите с близката си. Бебето Ви, да е живо и здраво и трагичното събитие са две различни неща, не ги обвързвайте и не слушайте глупости, не се обременявайте.
 
При мен така се наложи да отида на гробищата, защото баба ми почина.По това време малката ми беше на 10мес.

# 40
  • Мнения: 96
Според мен ,за да бъдеш спокойна и за себе си и за детето,иди и попитай свещеник как трябва да постъпиш в случая.Той ще ти каже кое е правилно и кое не,след това избора направи ти.

Общи условия

Активация на акаунт