Изпръхнало личице

  • 2 959
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
Един стар метод ми препоръча педиатърката - преварен зехтин на водна баня /45 мин. варене/.
След като се оправи кожичката може да ползваш горе посочените кремове, за да не се повтаря.
Нас ни изписаха с много напукана кожа и въпреки, че имах козметика на две много известни марки най- много ми помогна зехтина. И след това продължих с тях.

# 16
# 17
  • Мнения: 4 335
Ползвам Бюбхен и сьм доволна,но и аз мисля,че консултацията с лекар няма да е излишна Peace

# 18
  • Мнения: 19
И ние имаме често този проблем. използвам Penaten, а също и продуктите на Лавена, серията Бочко бебе.

# 19
  • Мнения: 2 960
От серията на Мустела има много подходящи кремчета за личице.Все пак се консултирай и с доктор ,ей така за твое спокойствие Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 2 296
Крем за вятър и студено време на Саносан,Хипп и Бюбхен,ползвала съм и трите и от всички съм много доволна.

# 21
  • Мнения: 2 110
Един стар метод ми препоръча педиатърката - преварен зехтин на водна баня /45 мин. варене/.
След като се оправи кожичката може да ползваш горе посочените кремове, за да не се повтаря.
Нас ни изписаха с много напукана кожа и въпреки, че имах козметика на две много известни марки най- много ми помогна зехтина. И след това продължих с тях.

Това наистина помага ! Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 23 096
Това да не е от студеното време?
Вече са изброени марките на подобни кремове за мазане, аз не съм привърженик на аграрната козметика като зехтина  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 1 524
Направи консултация с дерматолог, и с педиатър. Малко е бебето за експерименти.

# 24
  • Мнения: 164
С най-обикновен Нивеа Софт и за няколко дни се оправи. Сега я мажа цялата само с него  Crazy

# 25
  • Мнения: 617
На бюбхен

# 26
  • Мнения: 2 111
Доволна съм от Колд крема на Мустела,Нахткерцен на д-р Тайс и крема на А-дерма за лице.

# 27
  • Мнения: 2 587

И аз съм ного доволна от него  Peace

# 28
  • Мнения: 2 334
На дъщеря ми и помага крема на Мустела Стелатопия  Peace

# 29
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Аз ползвам само Нахткерцен на Д-р Тайс - за цялото тяло.
Изключително съм доволна и го препоръчвам горещо.!

----------
Щях да те питам дали даваш кисело мляко, но ти видях лентичката и се възпрях... Grinning
Това също би било причина, но при теб, явно, не е релевантно.

Общи условия

Активация на акаунт