Из Магреба се разходете и приятели си намерете!9-а тема

  • 15 628
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 206
Кате, аз съм тука и още ги споменувам твоите кестени. Какво става с котарчето? Как е Ахмед? Ние също имаме аквариум в къщи с 6 златни хелерчета, 4 бели рибки - порода, забравих Simple Smile 3 малки синички рибки, 3 сомчета и цяла плеяда охлюви и рапани Simple Smile От златните хелерчета, 4 са ни бебока, а големите съм ги кръстила Ромео и Жулиета. Като дупи и гащи са плътно един до друг Simple Smile

# 241
  • Мнения: 90
Леле Далке да се оправяш пйи аспирини ,нурофени ,как са децта в БГ имат ли подобрение ?Ама как няма да се разболееш кой знае какво ти е свито сърцето в момента ,дръж се  Hug

Дтти   ,Шилан ,Наде ,да за тях това е нормално ровенето  Tired,бъркането ,абе ко да приказвам,наистина така не съм свикнала  ,разболявам се Sick след такива гостите аз .Гледах Часовника и аз и нямах търпение да си тръгнат .На всиЧкото отгоре той не работи ,Чака на нея (на етървата) ,заЩото само тя работи .Той взема около 500? борса (заЩото веЧе 3 години е там без прекъсване),като от тия пари 300? отиват за цигари и 200? внася за семейството си  #Crazy Shocked.Абе плужек от класа ,ама тя си е виновна ,заЩо седи ?Тук не е Мароко или Алжир ,жената има много права ,та ако се раздели едно гърло по-малко Ще храни ,ама Щом седи знаЧи и харесва ,знам ли .Нямат какво да ядът ,но си купеха плазма тв -130 см и сега се Чудят на кой балък да го продадът на цената на която са го купели  #Crazy Shocked. Пулна лудост е това ,Чудя са какво семейство са ,той за най-малкото неЩо креЩи нерви се,обижда жена си пред хората и правя на 2 стотинки  #Crazy ,за 20 или 30 цента ,ненормален (ама си е напълно нормален).

МАрси как е мъжът ,оздравявали,Линда  ти държите ли фронта ,дано не ви хване тоя гаден грип  Hug ?В кръга на майтапа разбира се  ,я му пусни малко еротика да видиш как Ще се изцъкли  Laughing(ох шегувам се разбира се ),ама аз така бъзикам с  моя  hahaha

# 242
  • Мнения: 610
Здравейте момичета !

Слагам следобедното кафенце и тирамису  Simple Smile ( и на мен тирамисуто ми е един от любимите сладкиши  Heart Eyes )

 


Алба   bouquet  Hug  добре сме ние, баща ми ни беше на гости , затрупа ни с подаръци и лакомства  Simple Smile много бяха щастливи малките , баща ми ме глези и мен наравно с малките  Heart Eyes получих си подаръците за 8 март и рожд. ми ден , е малко по- раничко де , защото сигурно тогава няма да успее да дойде.
Дала смених си аватара на Жади, но в подписа ми пак я има  Simple Smile сложила съм си една много нежна песен от Клонинга , чуй я ако желаеш.
Рали здравей , нищо не казваш за танците  Flutter ще тръгваш ли на Бейли денс ?
Кате  Hug ти верно взимаш първото място за най- досадни гости  Mr. Green  Crazy
Белбейче  Heart Eyes пиши как си , къде се изгуби ?

# 243
  • Мнения: 110
   Шилан&Шиар, ти знаеш, че нямаш конкуренция,  Naughty   затова искаш конкурси да пускаш и то точно на тази тема   Crossing Arms.
Не знам от къде ги вадиш тия нерви.....чесно. Аз също съм търпелив човек, но това ''щастие'', което ти е на главата се чудя как го издържаш.  ooooh!  Hug
   Далка, как да няма закуска? Дори мислех, че съм закъсняла с поднасянето й.   Hug    bouquet
    Dtti, днес сме на плодове, че ще ме бият вече,  Joy  макар и да ги поднасям с най-добри чувства.  Peace
  Тъй като няма как да се включа в общото оплакване от роднини и приятели, поне да взема да се похваля.  Grinning  При мен за толкова години досадни гости не са идвали, пък какво остава за ровене из хладилници и шкафове  Stop . На мен също ще ми е неприятно, ако се случи нещо подобно. Дали е чист късмет или просто имаме по-тактични приятели и роднини....не знам. Идвали са и с деца, но не мога да кажа нищо против тях.  Peace
  Шеки, нали знаеш, че много хора си патят от главите си. Познавам и аз няколко, които си правят сметки без кръчмар и накрая се оплакват как са се подредили.   ooooh!  Да правят каквото искат твоите, само да не ви надуват главите и да ви оставят на мира.   Naughty И тоя мъж  ooooh! .....чак не исках да използвам тая дума, защото не му приляга изобщо.
 Тук казват, че не е достатъчно да носиш панталони, за да бъдеш мъж. Всеки си определя границите и щом са още заедно, значи им е добре, колкото и да е непонятно за околните.
   Bliznacite, радвам се, че се разписа по-подробно.  Hug Много хубаво тати да ти е на гости, нали?!   Peace  И да си поне за малко пак ''на тати щерката''.  Представям си малките как са се радвали на дядо.  Party  Да ги нагушкаш от мен.   Hug   Благодаря за почерпката   bouquet
  Да се похваля и с времето, едно    Nature Sunny е пекнало навън, сигурно е 16-17 градуса.   coolcool
  Стискам палци   fingerscrossed  болните да се оправят възможно най-бързо.  Praynig

# 244
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Здравейте Красотииии Hug
Далчеееее, тука съм бе Душата ама не съм влизала днеска. Какво ти стана? Само тово ти липсваше и да се треснеш болна Sad
Шакирче снощи ти прочетох поста просто бах така #Crazy #Crazy #Crazy и не взех отношение.
Какви са тез хора бе. Във Белгийсто кЪт ида ще им бъркам из къщите значи без да ми направят проблем, така ли? Rolling Eyes Обаче като съм на гости много, много не ми се бърка по шкафчета, нещо Thinking
Близначковче Hugбравос мила за туй кафенцИ и за Тирамисуту. Много, много обичам и ще ми дойдат добре преди танците, че днеска нямало да имам гимнастиките ми а само танци. Обаче голямо развихряне ще пада след такова кафенце и още повече Терамису. Пак ще им скрия шапките Wink

Ей ви тука по един Крем Какамел- така казваше моето диване като беше малко. Та  оставям ви по един голям Крем Какамел да не кажете, че съвсем кака ви  ДЕЛТА ви е изоставила немили недраги и ненахранени Hug
 Hug Hug HugИ за всички Красоти които не съм споменала поименно. И да си излапате Какамела кЪт едни добрички момиченца Hug
Далкааа- сега прочетох за лещите и ме накара пак да се замисля да взема да си перна и аз едни зелени, че да се почуствам, like a doll newsm03

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 17:00 от DELTA_DELTA

# 245
  • Мнения: 914
Делта   мерси  за  какамела  и  аз  ще  правя  но  диетичен  половина  вод а , половина  мляко Blush  няма  аз  да  си  идвам скоро  по  варната  че  с хижаба  трудна  работа  от  съседи  и  роднини Whistling Whistlingче и  моите  трите   принцеси  хижабирани    #Crazyмани  мани   Joy

шилънче   bouquet

марси  няма  те  бе  къде  си   newsm78

Далка   Алла  шефик   Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

моля  те  ако  си  по  добре  обади  ми  се  че  не знам  Аминчо  къде  ти  е  затрил  скипа  Crazy  искам  да  те  помоля  пак  за  лекарството  че  докито  ни  даде  в дозировката  и  е  на  свършване   а  знаеш   не  мога  да  разчитам  на  други  освен  на  теб  и  мъжа  ти  и  неговия   познат  4е  лекарството  трябва пак  да  е  в  хладилник  ooooh!
Вие   сте  ми  спасението      Аллаху  барекляхум Hug Hug Hug 


на всички    bouquet

# 246
  • Мнения: 110
Добър ден, писателки!

Също мога и аз да споделя недоумението си от "свойското" и "непринудено" отношение на гостите, които ни посещават - децата са на възраст 8-13 години, но има неписано правило, да не са повече от 2 едновременно.

Аз малко се шокирах от следните неща:

- у дома - обръщането на куфара с главата надолу... всичко се извади, при всички ходения е така, а неща, които хващат окото и са си мои се заделят "това нали е за мен"?

- женската стая често посещавах, понеже там си търся - дезодоранти, гримове, парфюми, лосиони за ръце, най-вече;

- сега като сме отделно ... не е така - за козметиката;

- аз се разделих с една домашна берберска рокля - нова, хавлии, комплект козметични принадлежности - на идване ги оставих в стаята, в която ме сложиха да спя, после ме викнаха на закуска и след няколко часа, като дойде време да ме качат на самолета за вътрешен полет... тази торбичка просто я нямаше и като се консултирах какво да правя ... как да си я поискам, то тогава ми казаха "не си оставяш нищо, не разбра ли? Ще ти купя нови!"

- имахме една книжка с алзаска кухня - има много сланинки по яденето, но пък ние си я ползваме за десерти и за 2-3 картофени блюда и след едно гости я нямаше и после серазбра, че едно момченце я взело, но не ни я върнаха;

- едната от нашите гостенки изяде всички шоколадови сладки, които имаше и намери кутии със топено сирене - държим ги в едно шкафче в спалнята - просто няма друго място!! Не ми е за сиренето, но нещо щях да правя тези дни със него.

- взе ми същата тази един фулар, но мъжът ми обясни, че на нейната сватба преди години ... тя е братовчедка, му откраднали обувките!  hahaha

- като има деца, свекърва ми казва "И да не откраднеш нищо от стаята, че ще те бия, изпразни джобовете!" и те с усмивка го правят... А аз ако бях на тяхно място, щях да се срамувам ... или ако бях майка им;

- химикали и несесери... имах един прекрасен несесер с цип - от набук, пълен с химикали, върнах се с едно химикалче - да си попълня формуляра на излизане от Мароко. Сега си взех най-обикновен несесер от едно евро и пак си гоня химикалите из чантата - несесерът отпътува!                 

Та такива са. Прибрани.

# 247
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет! свеар, де си ,бре, викам, викам и никой!
моят мъж си е пак зле,но много по-добреот снощи! спря да пуши ,а това е показател, 4е е на умиргане! ,п ста,а  о птоде на работа, просто няма кой да плати деня му, ако не отиде!а сметките прииждат!
даваме лекарства, правя му каквото поиска, абе  щ? мине,но важното е ние да не го лепнем! много съм лоша като има болен- той така вика, да не си ми лекар ,4е направо си като фелдфебел! ами като си бях с големите  и единия болен, веднага в изолация, аз с маска, 4е единият кара дълго, другият тежко детските болести!сега имам едно съмнение за конюктивит в градината  и го наврели да се обясняват при децата ,ей! а се е разболяла линда, ще ги дигна на па4и крак! 4е това си е силно заразно! #Cussing out #2gunfire
 единственото светло петно за деня ,4е свеки предложи да ми оправи веждите, #Crazy Mr. Green hahaha като се грижа за син4ето й! аз  не искам да  по4вам с профитите на родата от нас и поведението, 4е ще ви дойде да си вземете 4аршаф4етата  и  като при атомна бомба, поемате към ве4ното благоденствие! Crossing Arms

# 248
  • Мнения: 110
Аз пак, нали съм забравана - някой попита за бельото.

Има всичко да се продава - поне в Агадир на пазара. Има и пестеливо дамско бельо. Купуват си, както момите, така и съпругите - за мъжа е това. Не са лишени от нищо имам предвид - като дрехи.

Моята любима рокля - цвят каки, се носи у дома... не съм я носила де, но такава е идеята.

А аз трябва да нося всеки път море от шампоани! В Мароко палмолив имат марка КАЛДУМ, при това са доста хубави, но факта, че нещо е от Европа и на "сестрата" - на мене. Много се сапунисват  Grinning.

За вчесването с един гребен - така разпространено, както и използването на козметиката ... трябва да снимам кръглите гребени с редки зъбци: като за коне са  hahaha

Ама и още нещо има - като аз влизап в женската стая да си взимам едно огледалце, на никой не му правеше впечатление.

А и друго - имах парфюми, които са нови, но не ми допадаха - и ги изпримъкнах. Поне на хора, които са ми близки ги давам.

А сега съм поръчала доста неща и аз от една разпродажба - в един интернет сайт и за 100 евро ехааа, много неща ще занеса при поредното пътуване.

# 249
  • Мнения: 800
Свеар, браво, че се разписа. добре сте значи  Praynig


Марсито
бе, свекито кви мечешки услуги ти прави. Кажи й йок, не давам да ми пипаш веждите, от шейтана е това.  Тя кво да не иска да те разхубави, та белким се залюбиш с друг и да се отърве от теб  Mr. Green  толкова лесно нема да мине, с едни вежди само....

Кате, ама и ти си добра душа, като те гледам хи4 не им се връзваш на гостите. АЗ съм нервак, не мога да си трая  Embarassed

Днешните хлапета без значение арабски или не са голяма напаст  ooooh!  отракани бре, не може да им затвориш устата.

ПОпаднах веднъж на бойното поле, гадния вуйчо се дотресе с жената и чаветата по ред на номерата,като аптекарски шишета наредени + бебе на 6 месеца и пак бременна  / а уж казват, че докато кърми жената не можела да забременеее, бабини измислици ;  машалла, плодовита кюрдка/  Mr. Green 
ама и якааа, като четирикрилен гардероб,  не ми е ясно как я издържаха тия тънки и високи ток4ета  Mr. Green
И като почнаха децата да скачат на масата и да се замерят с вилиците  #Crazy  бой, скубане, писъци, на родителите не им дреме, майката пред 5-6 човека си изкарала  ц*те и кърми, ама изкарала ги съвсемммм целите като на плаж  #Crazy що да си прави труда да ходи в другата стая, нали ще изпусне клюките...
Много бях разочарована, пове4е очаквах от тех, все пак е у4ителка, а мъжа й е уважаван зъболекар  ooooh!
Тръгваме до магазина цялото шествие. Лудница, обърнаха ФАНТАСТИКО наопаки, ровене из рафтовете, отвориха си сокове и пиха , събориха едни кутии, мизерия. Народа ни гледа и се 4уди , ама се радваха хорицата де, толкова деца къде са видели в БГ  накуп  Laughing 

Питам моя що са така тия деца, забележка нещо да им направят, да кажат не е прилично така...  Вика ами кво толкова деца са, играят си, нека като малки да се налудуват, че като порастнат да са  възпитани, егати и логиката .  Видах му възпитанието на баща им зъболекаря, дето пред хората се издокарва, ама иначе по цел ден седи по долни гащи пред мене  Tired

Август месец, жегаааа. Всеки хванал по дете, ахмед носи кошницата с бебето. АЗ горката от слабост едвам ходя, ама не ме пожалиха връчиха ми 1 момиченце 3-4 годишно, ама тежко бе, като заспа на врата ми, тежииии, лошо ми стана.  Тия вървят напред не им пука, ахме дпо едно време се усетил, че изоставам и се върна, нарами детето с една ръка, а с другата носи кошницата с бебето  ooooh!

Най-готиното беше, че ни изгониха от нас  Tired  чисто ни било и уютно, та заради децата било редно да им отстъпим и се изнесохме под наем за 1 месец  Tired  вуйната
 ми събрала снимките от етажерките, да не ме гледа демек, ама в същото време ми рови из гардероба и ми ползва чаршафите и кърпите  Sick  Tired


ей  такива приключения, сега ми е смешно, ама навремето колко съм ревала и съм се ядосвала  Confused
а най-ужасна е историята с вуйчото от миналата пролет #2gunfire #2gunfire #2gunfire
 Настъхвам, че скоро пак може да дойде да запише някое от постоянно увеличаващите му се деца....Сега съм предупредила, тоя ако стъпи в дома ми, ще го убия. Мисля, 4е бях достатъчно убедителна  Mr. Green

е, кой печели конкурса  Mr. Green    обичам да си ги спомням тия случки, нали съм мазохистка  Mr. Green

100% още нищо не съм видяла, сигурно много изненади крият за в бъдеще  Twisted Evil   Joy  Joy Joy

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 08:40 от Шилан & Шиар

# 250
  • София
  • Мнения: 3 845
Много болни лоша работа  Sad Марси, дано бързо да се оправи мъжа ти, Дала и теб желая скоро да ти мине, че неприятно това   bouquet
Момичета направо ме разбихте с тези разкази за досадните и крадливи роднини  Rolling Eyes чак страх ме хваща. аз никак не съм по вещите и споделям с лекота, ама не обачам някой да ми влиза в личното пространство, звучи толкова кошмарно. Шилан, направо печелиш всички първенства

# 251
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Kак са моите Фарашки Hug
Свеарче Hug бе Душа аз ще те приема хиджабирана или безхиджабирана, принцесите ти също. Ма да не ти пука беее. На тез хора устите и да си светец не мож ги затвори. Еййй няма да се променим хората да показват със пръст нещо което не разбират беййй #Cussing out Ако трябва и аз ще се забуля напук. Знаеш какъв красив воал ми е купил Батко да се покривам като ходя във църква и по джамии, че аз много обичам да ходя там като ходя във Истанбул. Обичам атмосферата там Simple Smile
Кате Конниково Hugкато четох поста ти за цялото кралсто войнство там бях така #Crazy Големи екшъни. Ама и ти си същински Дядо Коледа Laughing
Марсито Hugтвоя човек като моя, спира да пуши когато е много болен, обаче моят ми казва, че съм-seargent.  Трябваше   отдавна да ми даде по висок ранг, срамота Laughing
Кате Конниково абе как е сестра на марокански? Помня как беше брат обаче WinkХиля се на глас пах Joy

# 252
  • Мнения: 110
Кате, аз се опитах да покажа, че ме е яд и не разбирам защо постъпват така. Даже по аид-а теглих една лекция по темата... при което обобщението беше нещо в стил "мароканци са такива. Щедри хора. Те ще оценят всичко твое, но и много ще ти дадат!" Знаеш ли, този, който го каза, досега нищо не е дал ... не че чакаме де, но за сведение.

За бременностите - се сетих за една снимка, на която аз не познавам хората, но горе-долу е следната - майка и дъщеря - една до друга - и двете са бременни, а до тях е приятелка на дъщерята - бременна и тя. Пред жените 4-5 деца: не знам дали са техни лични, или са се изфотали, но пък аз казвах, че 2-3 други деца не са на снимката, понеже са отишли да пият вода или на тоалет.      

За "убиването" - и аз така се заканих: казах в страхотно раздразнение ... искаха ни пари за благодарност, на несвършена работа и загубено време - остави другото, та аз казах " оставете ме да вървя сама, иде ми да убия някой!"... И този някой явно се е стреснал и реши, че за него иде реч и повече не се появи.

Жълтурче, не мога да разбера и аз защо така правят: какво е това ровене и търсене и харесване... и казаха "понеже си близка, ти си нашето семейство и ни е интересно! Вземи от нас нещо!" На мен пък не ми допада това - ако нещо взема да разгледам - от чиния до забрадка, книга или нещо си, напират да ми го дават. И "подарък, подарък!"

Сега едно е мъжът ми да ми даде нещо и да настоява, друго е от чист интерес да видя нещо и да ми го набутат в ръцете.

Имаме едни сервизи - никак не ни пасват, ама ни ги подариха, от България при това. Ще взема да ги пласирам на някой желаещ - ще ги набутвам на масата всеки път, ама още никъй не ги е заискал, а и са големични съдове - не стават за прикриване в чантата.  А пръстеният гювеч от България вече го няма, но го ползват хубави хора!      

КХТИ = сестра

# 253
  • Мнения: 800

аууу, и друго отвратително- добре, че не бях там, щях да полудея...  Един бъдещ лекар плювнал в нарязаната диня, за да не ядат другите, а да е само за него  #Cussing out #Cussing out #Cussing out   а моя не го изгонил щото е грехота да гониш гост  Tired  а да ти плюе в храната не е грехота....
хамдулилла, се усети и след още няколко подобни изцепки го натири.


няма си работа шейтана, ей докъде ни докара-да одумваме и да се "хвалим" с неприятни посещения   Embarassed  Rolling Eyes  ей,,, кво спечелих като си спомних- само дето наново преживях тоя кошмар  Tired   кисела съм нещо тия дни....

# 254
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Шиланче Hug
сега прочетох твоя пост #Crazy Абе направо останах със отворена уста докато четох #Crazy
Абе момичета големи екшъни, големи кошмарии бееееее #Cussing out
Конниково Кате-благодаря за сестрата  bouquet
Отивам пак да препрочета, че чак не мога да полярвам newsm78

Общи условия

Активация на акаунт