Из Магреба се разходете и приятели си намерете!9-а тема

  • 15 582
  • 302
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 110
   Евана,добре дошла сред нас.     bouquet
 Разписвай се, недей да четеш само (кой го казва, а  Joy  )
 Разкажи нещо за себе си, естествено онова, което прецениш.  Peace
Исках да ти помогна с музиката като те насоча към линковете от арабската тема. Но явно са останали в предишните теми или в линка с историите на момичетата (които не се отваря, показва, че е сбъркан адреса  Thinking  ).
Както и да е, момичетата вече са те ориентирали с актуална музика.  Peace
  Като спомена ''минали животи'' се сетих за случка от ученическите ми години, когато с приятелка отидохме при известна гледачка. Та жената съвсем убедено ми каза, че в миналият си живот съм живяла в арабският свят   Wink и съм починала от жажда. Няма да навлизам в подробности, но тази среща ме накара да се замисля за някои ''знаци'', например: наваксвам с вода (пия доста) в 'тоя ми живот', влече ме онази част от света от малка, списания и вестници ги започвам отзад напред, казвали са ми, че имам арабски черти, и т.н. Интересни случки, които те карат да се замислиш и търсиш определени отговори.....вярни или не... newsm78  Grinning

  Момичета, къде сте днес?  Hug  По поздрав за празника и толкова.  newsm78
 Време е за нова тема, дано някой от 'можещите' изяви желание и при наличие на време пусне.   bouquet

Последна редакция: нд, 01 мар 2009, 18:42 от Alba76

# 301
  • Мнения: 110
Добър вечер!
Тук съм аз, но сладичко си приказваме и с интерес и нетърпение потриваме ръце "дръж се, Елзас, дръж се Страсбург, идеееем!"

Евана, добре дошла!  За музичката, аз ще ти пусна моята/нашата любима, но не мисля,че ще се справя днес!
За живота ти и за недоброжелателите - ти не се води по тях, а бъди целенасочена и смела. Не е лесно, но и аз да си кажа, недоброжелатели ще има и ще опитват и моге би опитват различни начини да ти "подправят" живота, но ти не им се давай. Ако ти си смела и не се оставяш, и човека до тебе, ако има такъв, ще бъде много повече на твоя страна.

пиша може би емоционално, но и казвам уверено- бъди смела и не се оставяй и вярвай, бъди чистосърдечна също и ще се оправят нещата! Бог да ти помага!         

За ежедневието в магриба, поне в моят магриб - берберският юг, са нужни много компромиси и с понедението си - да отстъпиш 2 крачки назад ... дори не като при танго, не 2 напред - едно назад, а 3 напред, 2 назад, но в мислите си много стратегически да си с 2 хода напред поне и да не се оставяш... нежно да се налагаш.

Да не правя аз голяма работа от частично нещо, но като преродена съм сега. Така ми е добре в Магриба. В сърцето ми е и дишам по-леко!  Grinning И ще отстоявам така да е.

Странни хора са ни - поне на нас, но пък - има какво да се научи от тях, магрибците, ееееф , а какви са оратори само.... и за ежедневни неща!

За темата - аз не мога да прикачвам линовете към старите теми.        

# 302
  • Мнения: 110
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376624.new#new

Момичета, това е новата 10-та тема. Понеже не мога да слагам линковете към стари теми, ще помоля, ако някоя знае, да удари едно рамо и да ги добави - може и в друг постинг.

Общи условия

Активация на акаунт