Градинарство2

  • 2 885
  • 77
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 780
Мили, а пощата в тая зелената кутия ли ви я пускат Flutter

Аха.. в нея. Тез дене мъжо я смени, че предната беше по-малка и му се мачкали копютърните списания!  Sick Ама пак зеленка си беше  Wink

# 46
  • Мнения: 780
Абе момичета, вземете се разберете и елате та ми оправете градината. И
Но проблем - прати една покана да си направя визата и довтасвам моментално  Mr. Green
Пък няма да ти досаждам много че градината ви е къде къде по малка от моята


Искам пък и аз на Шотландия!!!!  Crossing Arms
Ама си знам, че опашката е бая дългичка, тъй че ще чакам Tired

# 47
  • Мнения: 146
Mili много ти е красива градината smile3501,аз мислех,4е долу при вас вали сняг smile3533 като гледам прогнозите по телевизията newsm78

# 48
  • Мнения: 221
Аз пак да питам... как се слагат снимки ?
Или който както може ...Simple Smile
&то се отнася до градинарството мога да се похжаля, 42 добре се справям, и мам голяма градина с много и най-разли4ни цветя. Имаме и плодови дървета и е много прекрасно.
Къ6тата ни гледа към едно езеро...романтика Simple Smile

# 49
Аз пак да питам... как се слагат снимки ?
...
Имаш ли качени някъде в уеб пространството?!

# 50
  • Мнения: 221
имам само на Виктор
но тези с цветята ми са само на РС-то...
4удя се за6то не работи опцията "Вмъкни изображение"  newsm78

# 51
  • Мнения: 4 244
Мименце трябва да са ти задължително качени някъде в уеб пространството иначе няма как да ни ги покажеш на нас.
Нямаш ли възможност на сайта дето са снимките на Виктор да вмъкнеш и едно градинско албумче  newsm78
После ни пусни адреса и ще се кефим на изгледите към езерото

# 52
  • Мнения: 221
Ами освен така да направя, явно не може по другия на4ин...
Като стана готова 6те дам знак Simple Smile

# 53
  • Мнения: 86
Пепе, моя здравец на двора ми го носи мама от България, беше доста пооклюмал, ама ела да го видиш сега!
Напролет какво цъфтене падна и как е пораснал само
Той е доста издържливо растение и само да ми арадисва мястото много бързо ще дръпне, даже и в саксия да е
Taka  stana. Towa cwete e ku4e marka, no nosi mnogo spomeni ot BG , nali s nego se ki4em na wseki proleten praznik.

# 54
  • Мнения: 780
Mili много ти е красива градината smile3501,аз мислех,4е долу при вас вали сняг smile3533 като гледам прогнозите по телевизията newsm78

E-хееее.. ти къде се губиш?? Ами то наближило вече!! Стискам палци!! Hug Heart Eyes Да не сте се преместили вече???

# 55
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Леле австралиики, да ви имам зимата Wink Обаче се впечатлих и от дървените оградки, точно като на Острова са  Laughing В Америка и Канада има ли такива   Whistling

# 56
  • Мнения: 146
Mili тук съм си,пък и по-надолу от Brisbane не мърдам,4е голям стуууд coldЩе ти пиша на ICQ-то да не ме нахокат,4е ви развалям темата с градинките smile3538

# 57
  • Мнения: 221
Хайде мами отивайте да гледате !
Сложих сним4ици Simple Smile
www.diakova.dk
там по4ти най-отдолу има къ6тата и други не6та Simple Smile там са ми цвтенцата Simple Smilenewsm57
...а пък ако ви се гледа пове4е можете да идете и на Виктор 9 месеца, там го има как помага в градината!  1swing

# 58
  • Мнения: 4 212
Бебто ти в голям красавец, пу пу. А градината лятно време е ме4та, и хамакаааа, ох, романти4но и спокойно. Оба4е най съм впе4атлена (аз като любител, ама пристрастен) от котетата, супер са, и кокошката с пиленцата също. Абе супер снимки и зимните пейзажи са много добри, разхладих се малко.  Grinning

# 59
  • Мнения: 221
Бебто ти в голям красавец, пу пу. А градината лятно време е ме4та, и хамакаааа, ох, романти4но и спокойно. Оба4е най съм впе4атлена (аз като любител, ама пристрастен) от котетата, супер са, и кокошката с пиленцата също. Абе супер снимки и зимните пейзажи са много добри, разхладих се малко.  Grinning

Много ти благодаря, наистина е рай ! Голям късмет извадихме с тая къ6та:)
Прятелите ни от града идват на по4ивка при нас Simple Smile  Nature Sunny

Общи условия

Активация на акаунт