Искам бебе от турчин :(

  • 12 966
  • 104
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 749
Не означава задължително и другото?! И точно колко случая на турчин -християнин познаваш?

# 91
  • Мнения: 740
Тогава наваксай с информацията си! Достатъчно, че да твърдя това! И не само източноправославни, а даже и католици познавам!

# 92
  • Мнения: 1 749
Съжалявам,такава информация нямам желанието да събирам.Не ми и трябва.

# 93
  • Мнения: 60
другото го има - българомохамедани - т.е. българи - мюсюлмани ,
както има и ливанци - християни ( примерно )
ама турци - християни , не знам за такова животно

# 94
  • Мнения: 740
Няма да споря за нещо с хора, които само защото не са го видели с очите си и не са го пипнали с ръката си просто го отричат! А май в Библията друго пише.. newsm78

# 95
  • Мнения: 34
има, мога да дам и конкретен пример, но не приемам за етично да се говори за живота на трети лица, които познаваме, след като те не говорят по темата, би следвало и ние да си мълчим  bowuu

# 96
  • Мнения: 1 749
Няма да споря за нещо с хора, които само защото не са го видели с очите си и не са го пипнали с ръката си просто го отричат! А май в Библията друго пише.. newsm78
Защо даваш Библията за пример?Ти знаеш ли каква религия изповядвам?

# 97
  • Мнения: 0
Здравейте,
не знам дали тук е правилния подфорум, но искам да споделя проблема си.
С приятеля ми сме заедно от скоро, но вече обмисляме варианта за бебе. Но проблема е че той е турчин и въпреки, че много го обичам не знам дали това е правилен вариант.
Мислим и за сватба, но не знам дали връзката ни не е обречена, искам да попитам някоя от вас дали е изпадала в подобна ситуация и как се справя. Много ми е трудно в момента
.



Много ме притесни подчертаното... а за сватбата - в църква или в джамия ?! Ако е мохамеданин - забрави за църквата  Thinking и се готви да приемеш неговата вяра ....  Thinking

# 98
  • Мнения: 60
родата му ще скокне , ще има драми ..абееее да се оправят

# 99
  • Мнения: 740
Няма да споря за нещо с хора, които само защото не са го видели с очите си и не са го пипнали с ръката си просто го отричат! А май в Библията друго пише.. newsm78
Защо даваш Библията за пример?Ти знаеш ли каква религия изповядвам?
Ставаше въпрос за християнството, затова съм дала за пример Библията. Иначе не ме интересува никой каква религия изповядва.

# 100
  • Мнения: 5 710
Авторката е написала турчин , а не мюсюлманин. Едното не означава задължително и другото! А и са различни по същество!



Може и да съм изостанала с материала, но не познавам източноправославни турци  Thinking

назад си разбира се, има турци християни, бахаи,  будисти, всякакви. процентно как са разпределени е друг въпрос  Wink

# 101
  • Мнения: 972
Много ме притесни подчертаното... а за сватбата - в църква или в джамия ?! Ако е мохамеданин - забрави за църквата  Thinking и се готви да приемеш неговата вяра ....  Thinking



[/quote]

Имам приятелка ,която се омъжи за турчин-чист ,натурален от Турция.Сватбата им беше в България.Подписаха си хората ,направиха си тържество...Никакви църкви и джамии...
Сега си живеят в България.Имат дъщеричка ,която е кръстена в православна църква и се казва Мелиса.Приятелката ми също си е християнка ,а съпругът и си е мюсюлманин!
Така че проблем няма...

# 102
  • Мнения: 51
Аз не бих се омъжила за друговерец,още по-малко за мюсюлманин!
  Какво значи друговерец!!!!!!!!!!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outПолудявам като чуя такова нещо.Заради тази простотия ще се затриеме като човечество.Бог е един.Ти в твоята вяра можеш да го наричаш и Ален Делон ако искаш.Това няма да го направи различен от Богът в който вярват хората.Аллах,Бог,Йехова Какво значение има?И ако си християнка думи нямам за изказването ти.Баси простотията.

# 103
  • Мнения: 431
Какво се пените, авторката не е влизала от 3 месеца и не е дала никакви уточнения по темата. Mr. Green

# 104
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Аз не бих се омъжила за друговерец,още по-малко за мюсюлманин!
  Какво значи друговерец!!!!!!!!!!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing outПолудявам като чуя такова нещо.Заради тази простотия ще се затриеме като човечество.Бог е един.Ти в твоята вяра можеш да го наричаш и Ален Делон ако искаш.Това няма да го направи различен от Богът в който вярват хората.Аллах,Бог,Йехова Какво значение има?И ако си християнка думи нямам за изказването ти.Баси простотията.

О, моля те! Не ми размахвай тези юмруци!

И най- добре темата да поеме по пътя си, понеже нещата неминуемо ще загрубеят.

Който иска, да ражда деца на турците. Който не иска- има българи бол. Тези теми край нямат. Ми като искаш дете, направете го, роди го и толкова. Само после да не се окаже поредното дете от социална институция, което всички да храним с данъците си  Stop

Общи условия

Активация на акаунт