Искам бебе от турчин :(

  • 12 981
  • 104
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 111
Аз искам да запитам авторката как е решила, че иска бебе от някой, с когото очевидно не се чувства сигурна относно въпроси като етнос, манталитет и културни различия. Казваш, че сте отскоро заедно - ами какво ви пречи да изчакате малко, за да разберете има ли шанс да я бъде вашата връзка или не и чак след това да мислите по такива сериозни теми?

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 21:14 от Кафе с Канела

# 76
  • Мнения: 51
Виж кво,и от извънземно да родиш дете,проблема си е твой?Докога ще пускате такива глупави теми?Какво като е турчин?Щом те притеснява разликата в етносите,какво правиш с него?Сърби,боли драго ми е....Абе докога изобщо ще правим разлика кой син,кой бял...Много тъпа работа

# 77
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
Ако ще и таджикистанец да е , какво значение има щом се обичате! Божееее , та вие не знаете какво искате. Хем ви се иска , хем не ви стиска!

# 78
  • Мнения: 5 710
 
da i az sam v sa6tata situaciq,iskam bebe ot tur4in!no ne se za4udvam a sme re6ili da imame bebe,mnogo go obi4am i iskam da prekaram celiq si jivot s nego!moqt problem e 4e toi v momenta e v holandiq i az iskam da ida pri nego no neznam kak da kaja na roditelite si Cry Cry Cry Cry Cry

И колко теми прочете, за да изровиш тема от 16 февруари ... Или пусна ключова дума " турчин"  Mr. Green
Как ги искате тия бебета, след като дори не сте сигурни в турците си ...

# 79
  • София
  • Мнения: 2 840
Страхотно!!!
Онур, Кенан и там цяла плеяда турци с титаничен сексапил, както някой каза, които са завладели екраните и предизвикват порой от истерични хлипания, са напълно достойни за бащи!
Освен това, както всички знаем, след 5 века присъствие по нашите земи, ние сме си просто една нация. Въпрос на гледна точка. Mr. Green

# 80
Здравейте,
не знам дали тук е правилния подфорум, но искам да споделя проблема си.
С приятеля ми сме заедно от скоро, но вече обмисляме варианта за бебе. Но проблема е че той е турчин и въпреки, че много го обичам не знам дали това е правилен вариант.
Мислим и за сватба, но не знам дали връзката ни не е обречена, искам да попитам някоя от вас дали е изпадала в подобна ситуация и как се справя. Много ми е трудно в момента.



защо смяташ, че това, че е турчин, е проблем? в ДПС ли членува? и как точно технически обмисляте варианта за бебе? там ли е проблемът?

# 81
  • Мнения: 13
Всичко зависи от теб.Аз мисля,че човека които обичаш е турчин не е проблем.А проблема е друг и ти го знаеш.

# 82
  • Мнения: 34
Здравейте,
не знам дали тук е правилния подфорум, но искам да споделя проблема си.
С приятеля ми сме заедно от скоро, но вече обмисляме варианта за бебе. Но проблема е че той е турчин и въпреки, че много го обичам не знам дали това е правилен вариант.
Мислим и за сватба, но не знам дали връзката ни не е обречена, искам да попитам някоя от вас дали е изпадала в подобна ситуация и как се справя. Много ми е трудно в момента.



защо смяташ, че това, че е турчин, е проблем? в ДПС ли членува? и как точно технически обмисляте варианта за бебе? там ли е проблемът?
най-ще ми хареса да те издирят и да ти "внушат", че най-малкото не е здравословно да се занимаваш с тях под път и над път  Laughing

# 83
  • Мнения: 134
Няма значение турчин ли е, пакистанец ли е, важно е да е свестен  Wink

# 84
  • Мнения: 1 749
Аз не бих се омъжила за друговерец,още по-малко за мюсюлманин!

# 85
  • Мнения: 34
Аз не бих се омъжила за друговерец,още по-малко за мюсюлманин!
Thinking много крайно това

# 86
  • Мнения: 1 749
За някои неща съм много крайна,да.Това е едно от тях.

# 87
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Аз не бих се омъжила за друговерец,още по-малко за мюсюлманин!
Thinking много крайно това

Общо взето това е и моето мнение, колкото и да е крайно. Има неща, които родовата памет не може да забрави лесно. А и не трябва.
Но това е съвсем друга тема, която носи БАН  Confused

# 88
  • Мнения: 740
Авторката е написала турчин , а не мюсюлманин. Едното не означава задължително и другото! А и са различни по същество!

# 89
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 485
Авторката е написала турчин , а не мюсюлманин. Едното не означава задължително и другото! А и са различни по същество!



Може и да съм изостанала с материала, но не познавам източноправославни турци  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт