какво дава(х)те при никнене на зъбки?

  • 9 087
  • 111
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 334
Давам Дентокинд и мажа с Калгел и Бочко.Общо взето май само Панадола помага но не може да се дава дълго време  Tired

# 46
  • Мнения: 4 434
Дентинокс и чесалки.

# 47
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 607
Calcarea Phosphorica 9 CH колко дълго може да се дава? При нас започна да се лигави много, кътници я мъчат, но не излизат. Аз започнах да давам Calcarea Phosphorica 9 CH, но след седмица спрях, тъй като ме достраша да й давам дълго време.

# 48
  • Мнения: 660
Използвах Дентокинд-хомео е,имаше полза,успокояваше го доста.. Панадола изобщо не помага,дори обратното,като му дам става супер неспокоен от него и цяла нощ се върти Tired

# 49
  • Мнения: 1 629
Дентинокс - локално и панадол, ако има температура Peace

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Давам хомеопатично.Chamomilla.

# 51
  • София
  • Мнения: 803
Камомила Вулгарис 9 и Калцареа 9, по препоръка на док. Михайлов хомеопатът. Просто са невероятни.

# 52
  • Мнения: 574
За сега давам само панадол но определено ще взема и нещо хомеопаично. Но още се чудя Камомила или калкареа. Кое е по добро. Имат ли някакви странични ефекти и може ли без лекарско предписание да се дава.

# 53
  • Мнения: 35 993
Дентинокс, Хамомила 9 или 15, Панадол

# 54
  • Мнения: 804
здравейте!аз давам камомила 9 и нурофен
 чувала съм че понадола не е хубаво да се дава често успех на всички

# 55
  • Мнения: 15 379
В началото мажех с Пансорал, после се убедих, че няма особен ефект.

# 56
  • Мнения: 298
Calcarea Phosphorica 9 CH колко дълго може да се дава? При нас започна да се лигави много, кътници я мъчат, но не излизат. Аз започнах да давам Calcarea Phosphorica 9 CH, но след седмица спрях, тъй като ме достраша да й давам дълго време.
Доколкото знам, може да се дава докато избият зъбчетата, калкареата не само облекчава болката, но тушира и съпътстващите неразположения.

# 57
  • Мнения: 790
Пансорал с временен ефект

# 58
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Има страшно много теми потърси.
Каквото и да дадеш ефета е временен,с гелчетата намазваш и изтръпва за 20-ина минути след,което пак е същото,аз давах Дентинокс и Калгел.Една майка наскоро писа,че много помага празлука на детето и,ако искаш го  пробвай.

Peace

# 59
  • Мнения: 910
мазала съм с Дентинокс и с Калгел,ефекта е временен

Общи условия

Активация на акаунт