Отговори
# 30
  • Мнения: 377
Благодарности за прекрасните тема и колаж!

# 31
  • Мнения: 1 376
Добрютро,
  bouquet на Катенок и Дохче за колажа и темата  Hug страхотни сте.
Мари, радвам се за Еди, дано от сега само здраве и щастие да спохождат цялото намъчено семейство.
Джули, Гаде, дано всичко е ОК с родителите ви  Praynig
За сън като се заговори... ние с мъж ми се изнесохме в складовата стая и спим на един матрак на земята... малката просто ни изгони и сега спи чудесно сама. Почти не се буди през нощта, а и да се събуди... като види, че няма никой и явно решава, че няма смисъл да вика и плаче. Поиграе си малко и си заспи. Дано не "дърпам дявола за опашката" като се хваля, ама в последно време спим и двамата. Преди това основно мъжо ставаше, че спи много леко... аз не чувам  Twisted Evil Имам страхотна способност - ако знам, че има кой да се грижи за малката - нищо не чувам. Трябва да е много лошо положението, за да се събудя  Sunglasses
Веселие и усмивки на всички желая   bouquet

# 32
  • София
  • Мнения: 115
Гледам, че Ксю с Васко са се заобичали Heart Eyes Сватееее, що не пишеш? Кажи нещо за зетя?
Ааааа Свате ... тука съм! Дебна и виждам всичко! Благодарности за темата!
Много ни е хубава момата... дано поне Васко се върне по родния край на майка си (аз съм от Айтос)[/size].
Духче, супер е колажа ... тъкмо се чудех как да си я искам Ксюша:oops: и ти си ударила едно рамо.
Джулс, Гаде,  Praynig моля се всичко с родителите Ви да се нареди по най-добрия начин.
Мари, дано с Еди от тук нататък всичко да е наред и пред нея да има много хубави години без болести  Praynig.
Имам едно въпросче към приключващите или вече приключили с млекопроизводството мами. Как накарахте дребните да пият мляко от шише? newsm78
Васко пие вода от шише с биберон или сламка без проблем, но в момента, в който усети, че вътре има нещо различно от вода, стиска уста и плюе ... пък аз вече втора седмица съм почнала с приключването на цокането и се чудя как да го накарам да пие мляко. Моля ... давайте иде Hug.
Свате, да ти споделя как квася мляко - слагам 2 лъжици закваска в буркана, след като пр.мляко е изстинало толкова, че като си пъхна пръста да се търпи (т.е.нито горещо, нито студено), наливам в буркана и слагам ги в найлонова торбичка и ги завивам с нещо плътно да им е топло. След мин.2 часа ги поглеждам дали не са готови и ако не са - оставям ги докато станат, после У 'ладилника.
Някой питаше в миналата тема за празника ... аз принципно си празнувам Трифон, ама сега мъжо май има някакви мераци да ходим за уикенда някъде на СПА, ама само двамата  Blush.
Хм ... още нещо мислех да казвам, ама забравих  Embarassed.
До скоро!   bouquet

# 33
  • Мнения: 10
Добро утро!
Мари, много се радвам, че всичко е минало добре и малката Еди е вече добре! Дано оттук нататък само хубави неща и се случват Praynig Hug
Midi4ka, ние имаме подобен диван със същата плетка и в тази връзка да те питам как го почиствате (с какъв препарат)?
ИраМира, намерих това: http://www.martis93.com/component/page,shop.product_details/flyp … emid,42/vmcchk,1/, виждала съм и едни шарени детски, ама те са нисички.

# 34
  • София
  • Мнения: 326
Благодаря за хубавата темичка, заглавие и колаж!  bouquet

Хана, може и Септември да бъде Май Wink  

делинда, млякото с биберон, водата с чаша със сламка. Мъж ми се вдъхнови като видя Васко на Импи как пие от сламка и му купи - на секундата си засмука. Мисля скоро и млякото да пробвам така да дам.

Джули, кой не е добре с очичките?

Мари, радвам се за Еди.

# 35
  • Мнения: 405
Имам страхотна способност  - ако знам, че има кой да се грижи за малката - нищо не чувам. Трябва да е много лошо положението, за да се събудя  Sunglasses

Хаххаа, и аз съм така, особено сутрин, когато мъжът ми се заминава с малкия и закуската. Simple Smile Трябва сигурно таванът да падне, за да се събудя.  hahaha

Я кажете, майките, които още кърмят, предлагате ли и друго мляко - кисело или прясно и трябва ли да се предлага, ако детето все още суче активно? На прегледа лекарката общо взето ми обясни как да отбивам като заместя с прясно мляко и не ми се занимаваше да и обяснявам, че няма да отбивам сега, та така и не разбрах дали моето мляко за сега му е достатъчно.

# 36
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Добро утро на всички!
Много любовен колаж, послучай празника  Heart Eyes
Аз ще съм си самичка с бебо на Трифон-Валентин (както му казваме ние с мъжо  Crazy) и ще си пия винцето пред компа  Wink
Лек ден!

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Нали обясних как съм попаднала в Отчетените Simple Smile И не съм отчетена  Laughing
Защо още съм ви съмнителна  Laughing
Иначе Габи е права - Септември може да бъде май за всяка една от нас Mr. Green   Heart Eyes

Импи, смени с друга марка АМ. Знам, че повечето дълго кърмени деца трудно приемат АМ. Смени и чашката, или шишето.
При нас нямаше този проблем, пропи го все едно цял живот това е пила. Но от накрайник, с биберона нищо неможа да направи.
Атти, ако суче активно няма смисъл да му предлагаш други млека. Но пък не е лошо да опитват и други млека помалко, различни от кърмата, защото неможе цял живот да пият кърма, нали? Та да свикнат и с друг вкус. Все пак да харесват вкуса и на прясното мляко.

Джули, Вале, Слънчи, пишете какво става с родителите?

# 38
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Маце, благодаря ти. Преди няколко години бяхме взели такава преграда за кучето - перфектна е, но за врата. В нашия случай е неприложимо, защото разстоянието е много по-широко. Трябва нещо друго да измислим.
 Ати, Мирко си суче доволно и киселото мляко по никакъв начин не му пречи. Пие айран, яде мляко с бисквити. За прясното мляко знам, че се дава след 2 годишна възраст, преди това само в кремчета или друга храна( като застройка или заливка). Надявам се да съм била полезна.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
ИраМира , мен Хедра ми каза, че след 1 год. ако се прекрати кърменето, може да се предлага прясно мляко за пиене вместо АМ. Друг е въпросът в БГ какви млека се продават по магазините  ooooh!
В щатите сигурно не е така.

# 40
  • Мнения: 135
Привет!

Катенок, страхотно си оформила темата! Особено ме трогнаха тупкащите сърчица в списъка Two Hearts А като гледам и новото оформление на колажа, май си имаме още едни сватове, освен Мийчето.  hahaha

Мари, много се радвам за Еди  Hug

Ханич, търсиш си белята ти в отчетните, ама айде  Wink

ИраМира, вие къде точно в Бъкстон ще се местите? Май ще ставаме съседи  Heart Eyes

Маце
, Боби много сладичък! Много ми прилича на моя Боби, като беше на 1 годинка. Жалко, че нямам цифрови снимки от тогава да кача.





Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 10:18 от Зимна приказка ♥

# 41
  • Мнения: 76
Здравейте!

За варненскте майки:
Срока за подаване на справките за липса на задължения е до 10.03.09г.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
ООо, Беа на втората снимка неможах да я позная Simple Smile
Иначе този дълбоко-философски поглед на първата снимка си е неин патент  Heart Eyes

# 43
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Зимна, апартамента ни е зад клиниката на Мазнейкова. Мястото е ужасно - кално, мръсно, без зеленина, хич не ми се мести, ама няма начин. Поне няма да плащаме наем. А вие къде сте. Може да пием кафенце по съседски  Wink.

# 44
  • Мнения: 135
Зимна, апартамента ни е зад клиниката на Мазнейкова. Мястото е ужасно - кално, мръсно, без зеленина, хич не ми се мести, ама няма начин. Поне няма да плащаме наем. А вие къде сте. Може да пием кафенце по съседски  Wink.

Ееее Hug, тъкмо като тръгнеш по най-калната улица в посока бул. Бъкстон и ние сме на 10-ина минутки  hahaha Ще пием, как няма да пием  Peace

Общи условия

Активация на акаунт