Отговори
# 15
  • Мнения: 30
Колажа е страхотен и заглавието също. Peace Peace Hug
Мари, много добри новини за Еди. Стискаме палци и се молим да се оправи детето. Praynig
Дано тази вечер поспа...
Лека нощ на всички.

# 16
  • Мнения: 393
  Пу и аз на първа!
  лелеее,колко де радвам за вас ,момичета Hug Hug HugСтискам палци и този път всичко да е ОК и да черпите  bouquet  bouquet


  Опа,на втора съм:) Whistling  Блаодаря за добавените данни,хубавото заглавие и чудесния колаж-винаги създава толкова настроение Heart Eyes
  Джулка,да се оправя скоро и мама,да си дойде в къщи и да ви помага Praynig

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 23:16 от juleto18

# 17
  • Мнения: 43
Здравейте и от нас!

Колажа е страхотен и заглавието също.

Аз да питам , с какво давате млякото /АМ/ с биберон или с шише с накрайник,защото ми се ще вече да махаме биберона , но се чудя с какво да го заменя? и ако ползвате накрайник какъв мек или твърд, благодаря ви!

Лека вечер и от нас!

# 18
  • Мнения: 374
Добър вечер!
Темата е страхотна! Благодарности на Духчето и на Катенок  bouquet

Ханна, съмнителна си! Да нямаш новина Crazy??? Септември е хубав месец...тогава съм се родила Blush
Мари, много се радвам за Еди! Надявам се от тук нататък да й се случват само хубави неща! Hug
Джулс, как е майка ти?

Аз ще поработя малко, няма как Tired
Спокойна нощ на малки и големи!

# 19
  • Мнения: 135
Здравейте

Благодарности на Катенок и Духче за темата. Hug

Джули,дано майка ти се оправя бързо. Praynig

Ханна и на мен си ми много съмнителна с този септември. Heart Eyes

Делинда,млякото го давам с биберон,а водата от шише с мек накрайник,Илия отскоро свикна с него.

Миглена,моя юнак ако случайно заспи към 20.30 ( обикновенно заспива към 11 ) се събужда към 22.30-23.00 и си играе до 2-3 през нощта.Затова сега гледам да го държа буден поне до 22.

Мари,радвам се че операцията на Еди е минала добре. Heart Eyes

# 20
  • Троян
  • Мнения: 141
БРАВО момичета,темата е невероятна,и сърчицата и колажа и всичко  bouquet  bouquet  bouquet
Маги пък като седне на гърнето и най-обича да си разглежда някоя книжка,ще е ученолюбиво детето.
Забравих да се похваля,че в понеделник за първи път квасих кисело мляко и ми се получи добре,маи го хареса и си хапва.
matza83  Боби е голям сладур,а и с танците си го бива Party

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 529
Албенче, аз пък тая вечер се опитах да квася за първи път мляко, но май се изложих Embarassed. Нищо няма да стане.
И понеже имам още 3 литра "био" мляко, непреварено...би ли ме светнала (може и на лични) как точно става?

# 22
  • Мнения: 6 274
Благодаря на всички, които мислите за мен и моята мама....   bouquet
Ами, да ви кажа набързо - тя хич не е добре с очите...
Т.е. с едното не вижда изобщо, вследствие на.... няма значение....  Sad
Правиха й много интервенции, но нямаше шанс....  Sad
Проблемът сега, обаче е, че ако не се занимае с това (то пак й създава проблеми), може да се засегне и другото...
Та, с две думи - лоша работа...
Евентуално ще й правят операция, но нищо не се знае...
За това ви казах да стискате палци, пък каквото е рекъл Господ...
 Praynig

# 23
  • Мнения: 393
  Джулка,дано да помогне и да запази зрението си Praynig Praynig Praynig  И моята мама чака обаждане за преглед,и тя за очите и ми е много притеснено...Дали Военна болница е  подходящо място?
 
  За сън-е няма такива екстри-м/у нас на леглото,рита по цяла нощ,реве или се смее насън,буди се,пие вода,полива ме,после ме бърше,скубе,търси си бибероната...въобще сънят е мираж,...то и с..са Blush

# 24
  • София
  • Мнения: 6 197
Темата и колажа са супер...ама ще ви чета утре сутрин.
Лека нощ!

# 25
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ехеее, страхотна тема и колаж! Моят Ачко са го сватосали с Беата, много весело! Heart Eyes
Чета, обсъждате чужди бременности, тъкмо и аз щях да питам Ханна, що дири тя в отчетните Grinning

# 26
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Добра вечер!
Мари, радвам се, че Еди е по-добре. Стискам палци да се възстанови безпроблемно.
Хана, калпазанке, разбунваш духовете и се оттегляш да се смееш насаме  Party.
Колажът е много весел. Духчето ще я цаним за сватовница.
 Мирослав има ново умение - катери се по стълбите. Той не може да ходи, но се катери  Shocked. Ужас! Нашите стъпала не са обезопасени, а второто ниво е доста високо - поне 2,20м височина. Не знам как да ги обезопасим, още повече, че сме на квартира, а и до 3-4 месеца максимум трябва да се изнесем, т.е трябва да е нещо щадящо за наличния инвентар  Crazy. Ако имате идеи - приемам всякакви.

# 27
  • Мнения: 6 274
Ирка - заповядайте у нас....  Mr. Green
Никакви стълби, никакви 5 лева....  hahaha

Мари, браво на Еди....
Дано всичко оттук нататък е само хубаво за това сладурче...

# 28
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Страхотен колаж, страхотна тема.
А аз толкова изпуснах вече, не разбрах кои са тия чакащи мами, не успях и снимка да кача, пък толкова ми харесва този колаж. Ама нямам време за нищо.

Да кажа мерките на Тони за 1 год (че то дойде време за следващата консултация) - 10 800 , 81 см.

Хайде, дано пък утре Тони да поспи повечко, че да мога да почета.

# 29
  • Мнения: 4 038
Ей на това гадино предложение се смея от вчера всеки път като се сетя за него: "ЯНУАРСКИ диванета мътят на гърнета".
 Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт