Мами в Белгия -11

  • 18 514
  • 298
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 572
Не знам на мен тези магазини не ми харесват ,Блонди без да влизаме в спорове , казват личното си мнение но шоколадите от Алди имат вкус на едновремешната Кума Лиса , изобщо не ми харесват , само този дето е с целите лешници е вкусен.Мъжът ми беше купил тирамису готово и разни шейкове - бяха  Sick
Въпрос на вкус

# 241
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
От Алди купуваме само едно плодово немско мляко и кашу в кутия.

# 242
  • Мнения: 90
За мен специално има хубави промоции някой път ,не само за храна говоря ,аз вземам сирене гръцко от лидл -харесва ми ,не ядем шоколади не ги знам какви са ,зеленЧуците са ок ,банани съм вземала ,консервите не са лоши ,някои салами съЩо ,ами други джаджи продават ,например като правехме ремонт от там за по 1 ? си купувахме такива работни гаЩеризони и не само това ...

# 243
  • Мнения: 27 524
Не знам на мен тези магазини не ми харесват ,Блонди без да влизаме в спорове , казват личното си мнение но шоколадите от Алди имат вкус на едновремешната Кума Лиса , изобщо не ми харесват , само този дето е с целите лешници е вкусен.Мъжът ми беше купил тирамису готово и разни шейкове - бяха  Sick
Въпрос на вкус

Аз да съм казала, че на мен магазините ми харесват  Wink
Не спорим, разбира се, споделяме мнение. Естествено, че е въпрос на вкус. Всеки си избира какво и откъде да си купува  Peace

# 244
  • Мнения: 1 572
След като обсъдихме храните , кажете ми сега как да отслабна.Хора помощ не мога да се понасям , не мога да спра да ям ,не се движа много защото каналът за разходки бързо свършва  Laughing

# 245
  • Мнения: 27 524
Аз не мога да помогна, защото съм на същия хал  Tired #Cussing out Embarassed Rolling Eyes Crazy

Отичтам го като несериозност, нежелание, мързел и липса на воля. Ако се стегне човек и си направи режим и се движи, няма начин да не се отслабне. Ама... нали е по-лесно да мърморим (аз, де) и да чакаме да стане някакси от самосебе си...  Tired

# 246
  • Мнения: 1 121
Ох и аз имам да свалям ама така ме мързи...  Tired Outta Joint поне не ям никакъв шоколад и никакви сладки вече, та това помага. Ама аз не искам само да отслабна, а и да заформя малко мускулчета, ама как да стане това, децата не мога да ги оставя и да отида на фитнес... освен да си купя фитнес уреди и да тренирам, докато спят Thinking дайте идеи за някои леки упражнения (без фитнес уреди засега) Wink

# 247
  • Мнения: 27 524
О, има много - и сама се сещаш за тях  Hug - коремни, лицеви, писане на цифри или букви с крака, клякане, гимнастика, скачане на въже, разтягания разни на земята, задържане на тялото в едно (натоварващо) положение, махове с крака и ръце, извиване на торса и на таза, повдигане на пръсти, стоене дълго време в поза уж за лицева, без да я правиш, чистене, месене...  Joy

# 248
  • В облаците
  • Мнения: 63
Аз вкъщи имам едно колело, което почти не карам Embarassed, успявам само веднъж в седмицата. Смятам да си купя топка от онези големите, гледах едно предаване, в което казаха, че дори само седенето и леко движение върху топката напрягало доста мускули. Имам даже ДВД "плосък корем за минути"  Embarassed ама още съм далече от това. Много са хубави за стягане на корема упражненията на Пилатес. Ще проверя дали са останали читави торент файлове, там от където аз си ги свалих и ще ви пусна линк. Има различни степени и са за около 20минути. Отделно има и аеробики и други много интересни неща - като не ти хареса някоя система или група упражнения имаше голям избор. Аз имам едно любимо филмче с гирички, но тук нямам и тази седмица съм решила да си купя и това. А всъщност като се замисля и едно просто въже за скачане също е много полезно. В София си купих, но все закачах нещо с него Laughing щях да изпочупя къщата.

# 249
  • В облаците
  • Мнения: 63
Ето, Рени http://www.DMCA-removal-from-Google/browse.php?search=pilates&am … =0&incldead=1
това е през моята регистрация, ако не стане влизаш в  www.DMCA-removal-from-Google, щракаш на торенти (но трябва да се регистрираш преди това) и в търсачката пишеш pilates или някакъв друг спорт, който харесваш и ще ти излезе ако има нещо. После отиваш на файла, който си харесаш (ако има няколко еднакви, гледай рейтинга и колко хора го сийдват). Трябва обаче да имаш и програма за сваляне, аз ползвам FlashGet. Аз как обясних  Embarassed като за деца, извинявай. За всеки случай, де, да обясня пък...

# 250
  • Мнения: 872
Блонди, Жеже - аз неусетно отслабнах и сега съм по-слаба, отколкото преди да забременея първия път. Истината при мен е във второ дете и тичане по 2. Пожелавам ви го благородно  Crazy
Рени, не ти ли е рано да отслабваш?

Ние бяхме на Врачанския балкан, карахме шейни , сняг 1 метър и повече. А в хотелчето релаксираш басейн и джакузи. 

За проекта, почти съм готова с обща въвеждаща информация за представяне на Белгия, имам да добавям снимки /те са ми в Белгия/ и да купим картичките. Кажете една неделя, края на март, началото на април , да се срещнем ли в Брюксел в Кидс Факторито?

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 12:00 от MariaF

# 251
  • В облаците
  • Мнения: 63
Мария, завиждам ти блогордно Wink за почивката. Хубаво е, че си починала добре. Врачанския балкан е много красив.

# 252
  • В облаците
  • Мнения: 63
Мисля си да взема брюкселските дантели, но не знам кога е представянето на Белгия и възрастта на децата, а и в кой град последно е домът? Под каква форма трябва да е подготвено представянето - с рисунки ли, със снимки ли, или каквото въображнието роди Simple Smile (картичките за подарък на децата ли ще бъдат)? Извинявам се за въпросите, но малко е разпиляна информацията в темите и не можах всичко да  намеря.

# 253
  • Мнения: 1 572
Момичета пътували ли сте до България с кола ? Искам да попитам нещо относно маршрута

# 254
  • Мнения: 872
Аз -да , 3 пъти , питай

Последно, картичките ще се предават от дом на дом, като малка част от тях ще остават в даден дом, за направата на табло, за спомен от държавата. Децата по домовете са много, и другите момичета  по страните, както и ние нямаме възможност да изпратим толкова много картички лично за всяко дете. Трябват ни към 50 различни хубави картички от цяла Белгия и забележителности. Ако можем повече, добре дошли, ако не, колкото толкова...

Форма на урока, повече снимки и описателна информация...
Момичетата от Движението на българските майки започзат с клон Видин, Белоградчик и Ново село...

Общи условия

Активация на акаунт