110 DE или как се посреща Валентин с Трифоново вино

  • 12 659
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 138
млък, че аз пак ковнах 90 кила Sick
ми то няма начин. рйоха, блажно чурисо, букеронеси..................качила съм 5 кила в испания. сега събирам сили да започна да дюканствам, че мамата си трака.

риено, що съсипа убавите уйове и ги стори на палми мари. hahaha
страхотна ти е тортата, немаш грешка

мишке, аз в шашармата забравих да ти честитя. със здраве да си живеете там, много деца и внуци да отгледаш, дертове да нямаш с майстори. завиждам другарски на всички със собствени жилища и къщи. аз де юре имам няколко, де факто съм бездомница, живееща под наем. ама така е, като не мога да се определя къде да пусна корени.

мечтата ми е къща в странджа. 400 квадрата с 2 отделни допълнителни жилища за гости. на място от 4 декара. надявам се докато стана на 55 да мога да я имам, после няма вече сми. и конче искам. ама голямата торба с парите някъде съм я сложила и не мога да я намеря Mr. Green


сърф, за напиването имах теб предвид, поправих се............

риено,пусни ми линк на скайпа да те видя и да злобея и завиждам..........

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 11:15 от matakosmata

# 271
  • Germany
  • Мнения: 1 262
риено, що съсипа убавите уйове и ги стори на палми мари. hahaha

 hahaha hahaha hahaha

Риената ни побърка от торти и палми последните дни

Мато, и аз такава я търся, ако намериш торбата свиркай , да дойда и аз да търся там някоя торбичка, може пък да изпадне някоя   Mr. Green Mr. Green

# 272
  • Мнения: 3 521
Риената ни побърка от торти и палми последните дни


Да, бе а даже не е петък Mr. Green.

Мата, ще звънна на Мистичната, но тя бачка и не зная дали ще и е удобно през седмицата. А бе чакай да питам и ще кажа след малко.
При мен четвъртък е ОК - тогава съм до 11.30 на тръстиката и ще успея до към 14 ч. да се примъкна до Мю. Peace

С Хайделбергската среща какво става между другото? - да взимам ли билети, чеполека лека започват да им се изчерпват прИмоциите и става тЕсно в раменете Wink

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 11:24 от surfline

# 273
  • Мнения: 4 138
ок, значи е фест.
на 26.02.2009 година, среща в мюнхен след 14.00
за мястото ще съобщя другата седмица.

# 274
  • Мнения: 1 677
rien, тортите са станали много хубави. От какво направи фигурките?

# 275
  • Мнения: 3 521
Мато, казах ли ти, че ситната е станала голямо гъзе? Sunglasses

# 276
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 831
Пупу, тъкмо ще ми дойде подкреплението и свекър ми ще остане с Алекс, да влача само едно ремарке Mr. Green За срещата, моля подробно описание как се стига до там, че да не се замотам по пътищата Confused
Риено, мразя те Laughing Ще ти дойда на гости по тоз повод Crossing Arms
Мишке, честита къща, със здраве да си я пълните и да изкарате дълги години щастлив семеен живот там!
Бибс, страшна котка си имаш! Peace
Приятелче, честито!

# 277
  • Мнения: 1 610
Гейски,  Hug

# 278
  • Мнения: 4 138
каза ми сърф, мерси порадикоето.
малко ме заболя сърцето като се опитах да изкупя всички дрешки по намаленията в испания, обаче от друга страна после отиват при една моя много добра приятелка, та поне две деца гледаме с тях и не е толкова безотговорно Mr. Green

ама зара ме разбиха с тия якета, просто нямаше как да не и го купя. взела съм и едни кубинки-трепач, ама за другата зима. с едно черно кожено яке направо ще е неотразима. засега няма афинитет към розовото, което е добре..............

гейски, едното кафене го знаеш, а бамбергер хауз е в парка малко по-нагоре от нас. естествено, ще публикувам карта. стига се перфектно с убанта, после малко цу фус.

качвам снимки, ей ся ще пусна линк

# 279
  • Мнения: 7 605
Риено, искам и аz снимка, zа мотивация, да те достигна  Mr. Green А торта може ли да се яде при Дюканов? СтраШна си с теzи торти, ама кой Ще ги яде?  Laughing

Бибс, страхотна е котката  Heart Eyes

За ВВ, не, на среЩи не е необходимо да се ходи. Струва 60? zа първите 3 месеца, после по 15 на месец. ВъвеждаШ си данните и те ти иz4исляват колко имаШ да отслабнеШ и колко то4ки ти се полагат всеки ден. Всяка храна си има то4ки и си водиШ дневник там с вси4ко, което пиеШ и ядеШ. Може днес да спестяваШ то4ки, утре да хар4иШ пове4е. Ако спортуваШ, може съответно да хар4иШ пове4е то4ки. Дават ти и примерни менюта, ако искаШ.  Аz не съм раzу4ила вси4ко оЩе, нека Серди каже, тя е спец  Wink

Приятелка, 4естито   bouquet

# 280
  • Мнения: 4 138
ето снимки
http://www.matakosmata.snimka.bg/album.php?album_id=342642

мен ме няма по разбираеми причини. щото да не ви плаша..............

# 281
  • Мнения: 11 329
Риен, браво! Много добра работа. Благодаря за линка, спести ми търсенето на точно на фондан, че отдавна се чудя откъде да намеря тук. По простите магазини няма, а не мога да се развихря из кухнята, както аз искам.
Бибе, пу, машаала! Лея е готова за Бродуей!  bouquet

Ще се маскираме ли и таз година?

У нас положението продължава да е болнично. Хамлет е с бронхит и пипна конюнктивит от големите, които завтарят. Дано не затретят, че тогава сама си приготвям чантичката за лудницата. Joy

# 282
  • Мнения: 7 605
Е 4е как, раzбира се 4е Ще се маскираме. В новата тема, нали? Даже ве4е съм готова с костюма  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

Хамлет бърzо да се оправя  Praynig

Мате, страШна е ситната, евала  Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 3 521
Уважаема Космата, съвсем отговорно заявавам пред форОма, че в най-скоро време ще взема да си спретна един син и ще ти крада Мис Чармата.

И аз съм готова с костюма Mr. Green.

# 284
  • Мнения: 1 610
Кой иска да ме стига? Татяна...Може, може...но трябва здраво да похапнеш. Не виждаш ли линийката отдолу колко кила сочи. Отивам да слагам снимки на стари и нови торти.
Айде, виждам нещеш безплатно да те консултирам,> дай, како , тогаз 5 ле'а на месец, ша ти казвам как са отслабва.  newsm47
Моя снимка няма , за да ви държа под напрежение.

Общи условия

Активация на акаунт