110 DE или как се посреща Валентин с Трифоново вино

  • 12 653
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 335


Бискара, като се регистрираШ въвеждаШ и мерките и те ако видят, 4е нямаШ нужда, и да искаШ няма как да се zаписваШ  Peace

Това е онлайн, така ли? Там имаше и някаква такса, която се плаща. Или тя е след като те определят дали имаш или нямаш нужда?



Онлайн е, да, аz на среЩи не бих отиШла  Crazy  Такса има, но ти не можеШ да се zапиШеШ ако си прекалено слаб. Т.е. ако не те "одобрят", няма и такса.
Серди е специалиста оба4е  Peace

О, Татяна, със сигурност ще ме °одобрят°. Ок, мерси.

# 256
  • Мнения: 166
И аз ще съм с детето, ако е през седмицате през деня. Ако е вечерно време може и без нея.
Но според мен най-добре в ранния следобед през седмицата, примерно 14 часа. Иначе за място нямам претенции. И двете изглеждат добре. До Бамбергер хаус стига ли се с количка? newsm78

Сърфи не мисля, че ще сколасаме за тази седмица да се организираме. Да се оправя дребната по-бързо  Hug


# 257
  • Мнения: 4 138
другата седмица го дават малко по топло
нека е другата. предложете ден. моят звяр ще спи, но това не е проблем. има си баща да я гледа Twisted Evil
петка, става към 14. тези дето сме без деца ще можем после да се донапием Winkсърф, визирам теб Winkщо не домъкнеш и мистификацията, къде се из Thinkingгуби таз девица. аз предлагам да е другия четвърък или петък, тамън народа е скапан от фашинга. а и токувиж малко клинчара се оправил. зарад финните млечни требе да го направим ранния следобед. демек и на двете места ще има места. ще намина да видя как е положението и през двете заведения, а ако ми хрумне трето, може и там. петка, с количката идеално се стига до бамбергер хауз. ти с кола ли си. хубавото е, че и двете заведения са в парк, което ще рече, че който е с деца и те рекат да съклетясат, може да излезе навън.

аз почвам ремонт. не голям де, ама боядисване, туйонуй, на части, че тук е една гнус вкъщи..........ми как няма да е кат последната година а и преди тва почти ни няма и е като страноприемницата на странджата Mr. Greenма не съжалявам де. тамън сега имам повод за ремонт, защото смятам да поостанем в това жилище, нищо че е тесничко, засега ни устройва.
подовото парно плащам по някаква много сложна система на ползвана топла вода и квадратура, та макар и надуто, всяка година ми връщат пари, макар да ходим вкъщи голи и боси.
спалнята отстъпвам на детето, ние се местим в хола и така.........за 600 евр. о варм ще намеря жилище инак на кукуво лято и то баш до парка в швабинг.
паре за нова къща нема а и с това миткосване засега не си заслужава. първо ще си построя една къща на село в булгаристан, за да потренирам.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 11:03 от matakosmata

# 258
  • Мнения: 1 190
Тук с местата нямаме проблем, понеже не е КиТа, а КиГа  Wink

Каква е разликата?

# 259
  • Мнения: 1 242
Добра нощ, мадами!

Ох, че ми е хубавичко на душата. Днес успя да стане възможно да заведа мама, един истински ВИП-човек, с истинска ВИП-карта на премиерата в Берлин на 65-рожден ден на Holiday on Ice. Още обаче не мога да го подредя Диджей Йотци да ми плейбекства до Рене Лозе и Таня Шевченко. Покрай другите невероятни моменти, мисля да го преглътна този факт с чаша топъл кърмачески чай.
Мама разпозна любима своя артистка от любима нейна немска сапунка. Демек, и тя покрай фигурното Фързаляне успя да си запълни дупките, които Диджей Йотци направи. Mr. Green

Мишок, мно-о-ого се радвам! Hug
Много уют, топлина и детска глъч, разбирателство и вълшебни моменти в новия дом!

Деси, и на теб мазденско безаварийно ти пожелавам! Честито! Hug

Ваш`та кожа! Срещи, а?! Откога се каня като се сберете да ви изненадам. Пусто, все в натопорчени за мен моменти се сбирате или пък идвате в Берлин! Здраве да е! Все ще ми паднете. Mr. Green

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 01:34 от Мамунката

# 260
  • Мнения: 1 610
Не ви се чудя , радвам ви се. Като ги направих и на мен на това ми заприлича. Ето в готов вид
тук имаше изображение на торта. Предоставям линк на лични на заинтересованите.
Пускам изображение, и хич не ме интересува. Това е голяма гордост !
ако някой не ме е виждал да разгледа другите ми тайни албуми  Wink , че след няколко часа трия линка   bouquet

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 14:08 от rien

# 261
  • Мнения: 1 242
Мале-мале, риенски! Ти си мойта гордост!
Как ти се занимава, кога намираш време? Май поводът е карнавален само. Еваларката!
Моята майка въртеше торти денонощно без повод. Като имахме повод - по три. Затуй сега казвам, че е много ВИП. Ей така някой ден децата ти ще те водят на 100 юбилей на Holiday on Ice. Grinning

# 262
  • Мнения: 1 610

Моята майка въртеше торти денонощно без повод.
Как без повод, Мая всеки ден ми пожелава "alles gute zum geburtstag!"
Айде , ако слушате, ще ви покажа утре втората  Wink
Гледай сега, всичко е въпрос на Блъф. В детската градина има една ,дето всичко може. Направи уебстраница за седмица. / като преди това каза, че не може да работи с ексел , нито с фотошоп/ И аз на принципа "Ша съ съревноваваме." станах  от некулинар, Кондитор. / така ли и се казва на тази професия/  Звучи като конквистадор

Сега видях. Честито на Мишката. Безпроблемно да си живеете.
Татянке, на теб май ти е скучно. За твоите 3 кг, Вочърсите. Аз като видна Дюканка ще те съветвам безплатно.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 01:44 от rien

# 263
  • Мнения: 48
..........леле...добре, че видях снимката, преди да я изтриеш, Риен    Simple Smile   супер си! браво!    Simple Smile   аз обаче няма да покзвам на Лили какво си измайсторила, защото тя има другата седмица РД, а аз не бих могла да имитирам дори това, което виждам тук    Wink

Момичета, за мене по-удобен ден е четвъртъка, защото Лили има РД в неделята и петък е предвиден за подготовка за празнуването. Имам малко опасения относно мястото на срещата и опасенията са ми от рода "Дали ще мога да ви намеря? Как ще стигна до там?" и подобни, ама като кажете къде ще се виждаме ще питам после как да се движа с градския транспорт    Flutter   Относно времето за срещата - за мене ранния следобед е ОК    Peace

Тук днес пак се оформя един слънчев ден и аз замислям, като една бързо адаптираща се немска мама, да подхвана моя малък рицар и да ходим навън    Sunglasses

Слънчеви поздрави     bouquet

# 264
  • Мнения: 9 052
Хубавото на  Holiday on Ice е , че има и следобедни и сутрешн представления може да се иде с деца  Wink

# 265
  • Мнения: 3 880
Добро утро,

Риено, браво, добре си внедрила фалосите в общата картина Laughing Wink Фигурите от марципан ли са? и как ги докара така, че да се разпознае какво е животното? Аз посмъртно не мога да направя такова нещо Embarassed, но затова пък уебстраничка мога да спретна и за по-малко от седмица Laughing

Вижте аз пък какво сътворих рано-рано- цяла котка. bowuu

Татянка, а как става отслабването онлайн? В смисъл пращат ти някакви планове ли? Аз мислех, че трябва задължително да се ходи по такива срещи, за да се надъхват взаимно отслабващите Simple Smile

# 266
  • Germany
  • Мнения: 1 262
И аааз и аз искам да отслабвааам, кажете и на мен  nuts nuts nuts

# 267
  • Мнения: 230
Здравейте, мами!
Гледам нови къщи, срещи, рожденни дни, торти...Честито на всички, които са имали повод за празнуване през последните дни.
Аз също имам повод за празнуване. Amtsgericht-a разреши дъщеричката да има презиме. Специални благодарности на Шехи и мъжа и, които ни помогнаха с информация, за да спечелим делото.

# 268
  • Мнения: 1 610
Дръжте се да не паднете! Една торта не ми стига...
тук имаше изображение на торта. Предоставям линк на лични на заинтересованите

Честито Приятелче!
Ще ми се и на мен да имам такова дете , което да мога да нарисувам. Моя глист не стои, не издържам.
Бибе,котката е станала супер, заменям часове по моделиране за уеб дизайн уроци.
Не е марципан. имам 3 фондана - маршмелоус фондан, шокофондан, и готова бързосъхнеща захарна маса.
Диво Цвете, не си слагай таралеж  в гащите. Но това  е лесно , ако не ти се играе, www.backfun.de има готова маса за моделиране на промоция Roll- und Dekormasse 7,50
Поръчай си, за още 6 евро доставят . Писах им, че искам да дойде за няколко дни така стана,  много точни.Има и евтин вариант, но е малко играчка. Ако вече си точила няма никаква филосифия, разточваш чаршафа като банично тесно/ малко по-дебело да не се къса/ Аз си поръчах много цветове. Не си струва. Черното прах е супер. Ако те интересува нещо пиши на лични да ти дам телефон и да ти разкажа.

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 14:07 от rien

# 269
  • Мнения: 3 521
Алоха.

Буааа, тая Риена какви палми е издигнала! Laughing Laughing Laughing Бравос.

Бибе, страшна е "котката". Да не я гласиш и ти за звезда в някой мюзикъл? Wink

Приятелче, честито. Hug



X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт