110 DE или как се посреща Валентин с Трифоново вино

  • 12 661
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 7 605
4естито бу на Деси, да те води само до хубави места  Hug

НаШето бу е болно, в понеделник имало буца лед по пътя и неЩо се с4упило, утре Ще го оправят  Confused

4естита къЩа на МиШкини   bouquet Да е винаги пълна с детски смях  Hug Я кажи МиШке, това ли е къЩата, zа която беШе споменавала есента?

Ние се готвим лека по лека zа ДГ. Днес раzбрах, 4е Милена Ще бъде в интеграционната група със само 14 деца  Grinning

Друго какво  newsm78 А да, в4ера се zаписах във Weight Watchers  Joy  приятелката ми ме убеди, да видим  Joy

# 241
  • Мнения: 1 584
Честита кола на Деси и честита къща на Мишка!

Татяна, кога тръгва? При нас са чак от септември за тези, които по-рано стават на 3 - трябва да чакат да се освободят местата от тръгващите на училище. За Ясмин пак е само 1 месец де..не е фатално

# 242
  • Мнения: 1 335


Друго какво  newsm78 А да, в4ера се zаписах във Weight Watchers  Joy  приятелката ми ме убеди, да видим  Joy

Е ти имаш ли нужда? Аз съм останала с впечатление че там е за хора които имат много да свалят.

# 243
  • Мнения: 11 329
Дзак! Ние лекуваме с Хамлет един досаден вирус - двамата сме със запушени носове, кихаме и кашляме за световно и правим оборот на Темпо. Няма откачане от малкия, носим се из къщи на ръце, спи само в слинга Crazy

Мише, честит покрив! Сложихте ли слънчеви батерии? Ако искаш бригада по довършителните работи - пращам ти Вечко, много е сръчен.

# 244
  • Мнения: 1 584
Дзак! Ние лекуваме с Хамлет един досаден вирус - двамата сме със запушени носове, кихаме и кашляме за световно и правим оборот на Темпо.

Ние правихме на памперс и на тоалетната хартия - вЕрвай ми по-добре сте  Wink

# 245
  • Мнения: 7 605
Майра, от 1.4. тръгва, от месеца, преz който Ще навърШи 3 години. Тук с местата нямаме проблем, понеже не е КиТа, а КиГа  Wink

Бискара, като се регистрираШ въвеждаШ и мерките и те ако видят, 4е нямаШ нужда, и да искаШ няма как да се zаписваШ  Peace

# 246
  • Мнения: 4 138
ок, петка една, шоши две, дивото цвете три, моя прекрастност 4. кой още идва.

ако времето е хубаво, в нашето кафене http://www.cafe-ludwig.net/ е много добре, може и в бамбергер хауз, там има малко ходене из парка, ама е прекрасно.
и са много киндерфройндлих http://www.restaurant-la-villa.de/

казайте си само предпочитанията за ден и час, тоест, през седмицата ли да е или събота или неделя, на обед или късен следобед или пък вечер. да лънчваме, да динираме или кафе да пием. и така нататък...........

# 247
  • Мнения: 434
Пак прелитам.

Мерси за честитките, да ви се връщат, много е хубаво. Джобът малко боли, но друго си е свой си покрив над главата, пък макар и без слънчеви батерии. Ще ги сложим, Вечка, и помпи, и разни спестяващи джаджи, а ако  не стигат, Мишков и Кимба ще въртят педалите в мазето и ще произвеждат ток  Mr. Green

Татяна, друга къща е, онази я отказахме заради гредоред, заради който не можехме спокойно да бутаме носещи стени. Тази е по-хубава.

Засега ми трябва архитект вътрешно обзавеждане и градински такъв, пък после ще търся майстори.

А после ще правим партита. Мата ми е обещала да дойде.

П.п. Да не забравя - идеята да поръчам доставка на пампи до хотела  беше чудесна - мерси Сърфи, но оттам обещаха ще ни зареждат периодично. Обаче идеята е един път.

# 248
  • Мнения: 707
Честито на баровките с новите коли и къщи  Mr. Green! С кеф да си ги карате и живеете в тях  Sunglasses!

Мате,
аз не съм мобилна и съм изцяло зависима от Перла. Ще видим тя дали е свободна и ако нещо сме и ние в кюпа (с децата).

Риен,
кво ни се чудиш - нали знаеш - кой за какво си мисли  Joy. Това украса за торта ли е?

Ние подадохме документи за градина за септември, ама дали ще ни огрее не е сигурно. Има прекалено много желаещи. По принцип ако не се намери място си я гледам още една година в къщи и чакам ако инцидентно се освободи място ли? "Вършат ли работа" дарения ако се направи на градината  newsm78? Чували ли сте подобно нещо?

# 249
  • Мнения: 3 521
П.п. Да не забравя - идеята да поръчам доставка на пампи до хотела  беше чудесна - мерси Сърфи

На Биба - мерсито Laughing Wink.

Кога е Мюнхенската среща - ако не е тази седмица и мен ме бройте. Пет - демек.

Джеремето не е с дрис-енд-драйф - повръщането и е било, защото се е давела, но продължава да държи някаква гадна хрема(задна) и температура между 37 и 38 градуса вече 4ти ден Confused. Май ще трябва утре да се замъкнем до доктора.

# 250
  • Мнения: 434
Бибе, извини и мерси!   bouquet

# 251
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 831
Мате, аз нямам нищо против да дойда на среща, ама ако е следобедна, че водя Алекс на детска градина от 2 до 6. Иначе и аз като Цветето съм с ремарке, щото съм млечна кухня. И ако може заведението да предлага некво уединение, че не ми се размятат ненки публично Mr. Green

# 252
  • Мнения: 1 335


Бискара, като се регистрираШ въвеждаШ и мерките и те ако видят, 4е нямаШ нужда, и да искаШ няма как да се zаписваШ  Peace

Това е онлайн, така ли? Там имаше и някаква такса, която се плаща. Или тя е след като те определят дали имаш или нямаш нужда?

# 253
  • Мнения: 508
Матооооооооо, кога се появи и среща даже уреди  Mr. Green
3а кога става дума?

# 254
  • Мнения: 7 605


Бискара, като се регистрираШ въвеждаШ и мерките и те ако видят, 4е нямаШ нужда, и да искаШ няма как да се zаписваШ  Peace

Това е онлайн, така ли? Там имаше и някаква такса, която се плаща. Или тя е след като те определят дали имаш или нямаш нужда?

Онлайн е, да, аz на среЩи не бих отиШла  Crazy  Такса има, но ти не можеШ да се zапиШеШ ако си прекалено слаб. Т.е. ако не те "одобрят", няма и такса.
Серди е специалиста оба4е  Peace

Общи условия

Активация на акаунт