Изпитвате ли човека до себе си

  • 3 913
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 940
Може би аз не мисля, че имаме проблеми. Затова не ползвам такива методи.

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Отдавна е преминал всички изпити... някои успешно, някои - не...

# 32
  • Мнения: 158
Искренно се радвам и е хубаво наистина човек да няма проблеми и да не се налага да ползва такива методи.  Дори да споделя че ние имаме един доста голям проблем или поне аз го превръщам в такъв, и той просто ме изпита. И ми стана интересно, исках да чуя мнения как общо взето се гледа на това "изпитване" така да се каже.

# 33
  • Мнения: 891
Не. Не го изпитвам. И никога не съм го правила....

# 34
  • Мнения: 2 448
Не е нужно да имаш проблеми с някого, за да го изпитваш, както и себе си.
По скоро тъкмо за да предотвратиш проблемите, опознавайки го по добре.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 41
Да изпитам ми звучи като да подпитвам . Не е ли по-добре да има директен въпрос и също толкова директен отговор насреща?

# 36
  • Мнения: 1 447
Случвало се е,но мразя мен да ме изпитват.

# 37
  • Мнения: 2 013
Случвало ми се е.
Понякога дори малко прекалявам  Embarassed ама това си го знам само аз! Mr. Green
Прибягвала съм до подобни методи само,когато имам силни съмнения,които не ми дават мира. Whistling

# 38
  • София
  • Мнения: 604
Цитат
Случвало ми се е.
Понякога дори малко прекалявам   ама това си го знам само аз!
Прибягвала съм до подобни методи само,когато имам силни съмнения,които не ми дават мира.
и аз така, преди по-малко го изпитах моят съпруг, но той се издъни, много неща се промениха за мен от тогава, даже мислех да пускам тема, но се отказах. Изчаквам да мине време и пак ще го изпитам Mr. Green

# 39
  • Мнения: 575
Изпитвала съм и изпитвам всички около себе си. така знам какво да очаквам и съм подготвена. Нямам неприятни изненади и знам на кой в какъв момент и за какво мога да разчитам.  Мъжът ми го изпитвах 5-6 години, на какво ли не го подлагах и той всичко изтърпя... ето за това сме женени и имаме детенце. предполагам и той ме е изпитвал, а не ми се е доверил просто ей така, заради зелено- кафявите ми очи. Не ме е срам от това, защото никога с "тестовете" си не съм навредила никому. Просто съм била подготвена за доста неща и съм избегнала доста "ножове" в гърба по този начин.

# 40
  • Мнения: 1 289
Случвало ли ви се е да изпитвате човека до себе си, или пък той вас? Имам предвид така леко да кажете нещо или направите нещо за да видите реакцията му? Мислите ли че е гадно или пък би ви помогнало да си направите някакви изводи?

Много рядко Peace
Аз изводите си ги правя и без това.

# 41
  • София
  • Мнения: 44 106
Не, не виждам нужда от това...

# 42
  • Мнения: 66
Не!  И на мен не би ми харесало, ако той ме изпитва, значи ми няма доверие.

# 43
  • На ръба..
  • Мнения: 2 116
В началото на връзката е възможно и нормално, но по - нататък не смятам за необходимо...

# 44
  • Мнения: 575
Не!  И на мен не би ми харесало, ако той ме изпитва, значи ми няма доверие.

В началото на връзка (било тя интимна или приятелска) няма доверие. То се създава, печели. Именно чрез доказване. И да след като е доказано, вече тестове и изпитания не са нужни.

Общи условия

Активация на акаунт