Подарък за Свети Валентин?

  • 4 770
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 161
И червен.

# 46
  • Мнения: 2 388
Ако носи бижута - пръстен или колие с кристал Сваровски с формата на сърце

Ти пък. Марадона само диаманти подарява.

# 47
  • Мнения: 274
Ето това вече е конструктивен диалог! Пиано, секси екипче, кристали, диаманти....

До сега ми предлагахте неща като точилки, тигани и тн, с които ако изкрейза, може да ме пребие като куче. А този пък кактус като си представя къде може да ми го завре....Брррр.

# 48
  • Мнения: 738
Марадона, купи парцел до морето някъде по най-южното ни Черноморие и на 14-ти я заведи да направи първата копка... Това, естествено, ако нямаш вече по 2 апартамента на Сънито, Златните и Арапя...

# 49
  • Мнения: 274
Наоми  Heart Eyes Къде се губиш?

Имам малък апартамент до Съни Бич, но тя не трябва да разбира за него. Той е само за Бич  Mr. Green


Не трябва да я разглезвам чак с толкова скъпи неща - имоти и тн...Нека се научи да цени парите и да разбере как се изкарват. С много пот и постоянство.

# 50
  • Мнения: 738
Наоми  Heart Eyes Къде се губиш?

Имам малък апартамент до Съни Бич, но тя не трябва да разбира за него. Той е само за Бич  Mr. Green


 Mr. Green
Ама и ти ще си на далавера, сега евтино... Whistling

# 51
  • Мнения: 2 829
При толкова много идея---със сигурност  си избрал  подарък Thinking  Wink  Whistling  Whistling
надявам се да споделиш с аудиторията какъв ще е той

# 52
  • Мнения: 274
Верно много идеи, но май ще стане накрая както като отида на ресторант - половин час разглеждам менюто и разпитвам кое как се приготвя и накрая винаги си поръчвам карета...
Шанел Но5 форевар! Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 38 515
Верно много идеи, но май ще стане накрая както като отида на ресторант - половин час разглеждам менюто и разпитвам кое как се приготвя и накрая винаги си поръчвам карета...
Шанел Но5 форевар! Simple Smile

Поне сега е излязъл нов вариант на 5цата, та може и него да вземеш!

# 54
  • Мнения: 274
Верно много идеи, но май ще стане накрая както като отида на ресторант - половин час разглеждам менюто и разпитвам кое как се приготвя и накрая винаги си поръчвам карета...
Шанел Но5 форевар! Simple Smile

Поне сега е излязъл нов вариант на 5цата, та може и него да вземеш!

Това вече е добра новина. Ще го извадя от ръкава си с ловкостта на Хари Худини и когато тя каже отегчено "Офффф пак ли Шанел номер 5...", аз бодро ще заявя" Хехехе, но този го нямаш!"
За фон мога да пусна песен на Трамвай Но5, за да е пълна романтиката.

# 55
  • Мнения: 1 217

Тя ми е казвала, че никога не е и няма да ми изневери.
 
Какъв автогол си е вкарала завалийката,ако знае... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 56
  • Мнения: 25 620
Знаеш ли, много мислих и... измислих!
Най-хубавият подарък, който един мъж може да подари на любимата си съпруга е... билети за двама за околосветско пътешествие (за нея и любовника ѝ, естествено!), докато ти давиш мъката от нейната липса с верни приятели в най-близката пристанищна кръчма.

# 57
  • Мнения: 4 585
половин час разглеждам менюто и разпитвам кое как се приготвя и накрая винаги си поръчвам карета...
Помислих, че си поръчваш такси, без да си вечерял.
Ако пет има сантиментална стойност за вас, купи й парфюм Пето авеню.

# 58
  • Мнения: 577
Верно много идеи, но май ще стане накрая както като отида на ресторант - половин час разглеждам менюто и разпитвам кое как се приготвя и накрая винаги си поръчвам карета...
Шанел Но5 форевар! Simple Smile

 един за СВ.Валентин и един за 8 март ли???
Ще и станат множко. Измисли и нещо друго

# 59
  • Мнения: 274
Кака Ви Сийка уж много морална, а предлага само развратни идеи....

Общи условия

Активация на акаунт