Подарък за Свети Валентин?

  • 4 771
  • 96
  •   1
Отговори
  • Мнения: 274
Здравейте приятелки.
Никога до сега не съм празнувал Свети Валентин (както и осми март), но вече смятам, че всяка жена заслужава да и се обърне внимание и  да бъде уважена на тези два хубави празника. Забързаното ми ежедневие и ламтежа за пари, безкрайните запои с безбройните  приятели, ми оставят все по малко време за Нея. Решил съм да и направя подарък за Свети Валентин (и за осми март), но не мога да измисля нищо по-различно от Шанел 5, което никак не е оригинално. За това, много Ви моля за помощ.
Благодаря ВИ  Hug

# 1
  • Мнения: X
Намери й любовник.

# 2
  • Мнения: 274

Тя ми е казвала, че никога не е и няма да ми изневери.
 

# 3
  • Мнения: 25 620
За Свети Валентин - това или това. Изненадай я с тройка.
За Осми март те съветвам да заложиш на класиката - това и това. Ако те бие парата, може и това.

# 4
  • Мнения: 3 405

Шанел No.19

# 5
  • Мнения: 274
За Свети Валентин - това или това. Изненадай я с тройка.
За Осми март те съветвам да заложиш на класиката - това и това. Ако те бие парата, може и това.

Парите не са проблем. Благодаря за идеите, но тя не чисти, защото като се оженихме и получи алергия от домашен прах и пара. Т.е. и не глади.

# 6
  • Мнения: 274

Не става. Ще помисли че се ебвам. Като студентка я хванали с фалшива карта в трамвай Но.19 и тя много се срамува от този факт.

# 7
  • Мнения: 7 474
Кажи и че я обичаш - ще я изненадаш приятно Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 161
Подари й възглавница с надпис:бичкам те мило зайче.

# 9
  • Мнения: 274
Кажи и че я обичаш - ще я изненадаш приятно Mr. Green

Това даже ще и го напиша в пееща картичка на сърчица, която закупих вече от Мола. Но подаръка си остава...

# 10
  • Мнения: 2 161
Знаеш ли какво-подари й Lcd телевизор във форма на сърце.

# 11
  • Мнения: 8
Момичета ,от къде може да се купи пееща картичка във Варна?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 576
За Свети Валентин - това или това. Изненадай я с тройка.
За Осми март те съветвам да заложиш на класиката - това и това. Ако те бие парата, може и това.

Парите не са проблем. Благодаря за идеите, но тя не чисти, защото като се оженихме и получи алергия от домашен прах и пара. Т.е. и не глади.

Хаха, че удобно. Искам и аз такива алергии. LaughingДа взема да симулирам ли пред моя? newsm78

А за подарък, купи й серенада.Само да не сте на 10ти етаж.

# 13
  • Мнения: 274
Знаеш ли какво-подари й Lcd телевизор във форма на сърце.

Шанел, това е яко. Ще е е много щастлива, защото на такъв телевизор не могат да се гледат мачове. А дори и да могат, приятелите ми ще го сметнат за педалско, т.е. няма да се влачат в къщи.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Даже намерих и линк.http://www.serenadebg.com/

# 15
  • Мнения: 2 161
Знаеш ли какво-подари й Lcd телевизор във форма на сърце.

Шанел, това е яко. Ще е е много щастлива, защото на такъв телевизор не могат да се гледат мачове. А дори и да могат, приятелите ми ще го сметнат за педалско, т.е. няма да се влачат в къщи.
Именно.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
подари й един ден в приятна и джентълменска компания.

# 17
# 18
  • Мнения: 274

Благодаря за линка. Тъкмо ровех из фонбука да номера на лясковският оркестър.

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 14:12 от Марадона

# 19
  • Мнения: 27
Аз като една презадоволена блондинка определено не се радвам на предмети, каквито и да са те. Ако и жена ти е подобна порода, значи това което би я зарадвало е романтиката. Покажи и лице, което не е виждала в теб. Например http://gift.bg/index.php?lng=&prod=1263 съчетано с много рози, бяло мартини и обяснения за това колко специална е за тебе и бла, бла. Или пък това http://gift.bg/index.php?lng=&prod=1033 плюс шампанско Louis Roederer Cristal и цигулар, който да ви свири "Сезоните" на Вивалди (например).
Ако все пак държиш на предметен подарък, купи и бижу-колие с обици или пръстен с гривна.
Другото, за което се сещам е, че всички жени се радваме на обувки и чанти.
И не на последно място-кученце (Йоркширче или кокерче) с червена панделка.  Peace
И се сещай по-често за жена си, а не само на 8-ми март и Св. Валентин.Отдавна никой не робува на идеята, че да подариш цветя без повод е гейско! 

# 20
  • Мнения: 25 620
И не на последно място-кученце (Йоркширче или кокерче) с червена панделка.  Peace


 Joy

# 21
  • Мнения: 274
Поличка, много ти благодаря за идейките - всички са страхотни.
Проблема обаче е със Сезоните на Вивалди. Жена ми ги смята за "ресторантска класика", а и като човек, който изпълнява великолепно пиеси за пиано на Рахманинов, ако чуе само един грешен тон,  от страдивариуса на цигуларя ще му направи вратовръзка само с един удар.

А да, и йоркширче не става, защото моят бултериер ще го убие като куче, както се казва, и ще бъде грозна картинка.

# 22
  • Мнения: 2 196
Точилка, с розови пучета на дръжките, положена върху възглавницата, предложена от Шанел.
Хем екстремно, хем романтично, хем терапевтично.

# 23
  • Мнения: 3 405
Разменете си ролите в тези два сакрални дни. Ти ставаш жена, тя - мъж.
Да не забравите само да излезете от роля после  Laughing

# 24
  • Мнения: 274
Разменете си ролите в тези два сакрални дни. Ти ставаш жена, тя - мъж.
Да не забравите само да излезете от роля после  Laughing

ДА ти приличам на  Мисис Даутфайър? А?

# 25
  • у дома
  • Мнения: 965
От претенциите, които проявяваш до момента, оставам с впечатление, че си и избрал подарък на твоята благоверна и сега само гледаш сеир.

# 26
  • Мнения: 274
От претенциите, които проявяваш до момента, оставам с впечатление, че си и избрал подарък на твоята благоверна и сега само гледаш сеир.

Аз не съм такъв човек!

# 27
  • Мнения: 4 892
Пушка?

Ако не аз ше й подаря!

# 28
  • Мнения: 274
Пушка?

Ако не аз ше й подаря!



Е защо така пък ти? Кво съм ти направил?  Hug

# 29
  • Мнения: 2
Красиво бельо  Thinking?

# 30
  • Мнения: 413
Аз съм казала на моя , че искам папагал в красива клетка, или малък аквариум с една , две рибки. Дано не забрави голяма червена панделка Thinking Поне като си говоря сама в къщи, да има кой да ме слуша, не да приличам на откачена Mr. Green

# 31
  • Мнения: 577
За Св.Валентин - бельо
За 8 март - цвете но в саксия докато го полива да си мисли за теб.

# 32
  • Мнения: 940
Ако не е споменато: Подари й звезда.

# 33
  • Мнения: 274
Ако не е споменато: Подари й звезда.

Коя например? Устата? Или Румънеца и Енчев?


За 8 март - цвете но в саксия докато го полива да си мисли за теб.

Да бе да. Вече няма място от тези мушката и филодендрони.

# 34
  • Мнения: 2 388

За 8 март - цвете но в саксия докато го полива да си мисли за теб.

Да бе да. Вече няма място от тези мушката и филодендрони.

Тогава кактус. Рядко се полива.

# 35
  • Мнения: 274

За 8 март - цвете но в саксия докато го полива да си мисли за теб.

Да бе да. Вече няма място от тези мушката и филодендрони.

Тогава кактус. Рядко се полива.


Помни, че кактуса цъфти веднъж на сто години...Кой го пееше тва Роса или Криса?

Освен това трябва да е нещо по-скъпичко, за да стане ясно, че я обичам!

# 36
  • Мнения: 2 161
[Помни, че кактуса цъфти веднъж на сто години...Кой го пееше тва Роса или Криса?
Марга.

# 37
  • Мнения: 4 892
Освен това трябва да е нещо по-скъпичко, за да стане ясно, че я обичам!

Пушка с инкрустирани на спусъка диаманти?


Швгувам се  Hug

# 38
# 39
  • Мнения: 836
... Проблема обаче е със Сезоните на Вивалди. Жена ми ги смята за "ресторантска класика", а и като човек, който изпълнява великолепно пиеси за пиано на Рахманинов, ако чуе само един грешен тон,  от страдивариуса на цигуларя ще му направи вратовръзка само с един удар...

Ми, че к'во се чудиш тогава?!
Един нов Steinway, в цвят бордо (червеното гоним, все пак) е твоят случай. И като се хванеш за "бордо"-то, колко още идеи ще ти хрумнат. Ехееее...

# 40
  • Мнения: 2 161
Марадона,а защо не й купиш ей такова комплектче като моето?Поне да не й е студено.Брррр.

# 41
  • София
  • Мнения: 38 515
И едни пуФкави червени белезници към него! Twisted Evil

# 42
  • Мнения: 2 161
Ами да.Тиган!Искаш да те боли ли?

# 43
  • Мнения: 583
Ако носи бижута - пръстен или колие с кристал Сваровски с формата на сърце

# 44
  • Мнения: 7 112
Ами да.Тиган!Искаш да те боли ли?
И отпечатъкът ще бъде любовен.  Heart Eyes

# 45
  • Мнения: 2 161
И червен.

# 46
  • Мнения: 2 388
Ако носи бижута - пръстен или колие с кристал Сваровски с формата на сърце

Ти пък. Марадона само диаманти подарява.

# 47
  • Мнения: 274
Ето това вече е конструктивен диалог! Пиано, секси екипче, кристали, диаманти....

До сега ми предлагахте неща като точилки, тигани и тн, с които ако изкрейза, може да ме пребие като куче. А този пък кактус като си представя къде може да ми го завре....Брррр.

# 48
  • Мнения: 738
Марадона, купи парцел до морето някъде по най-южното ни Черноморие и на 14-ти я заведи да направи първата копка... Това, естествено, ако нямаш вече по 2 апартамента на Сънито, Златните и Арапя...

# 49
  • Мнения: 274
Наоми  Heart Eyes Къде се губиш?

Имам малък апартамент до Съни Бич, но тя не трябва да разбира за него. Той е само за Бич  Mr. Green


Не трябва да я разглезвам чак с толкова скъпи неща - имоти и тн...Нека се научи да цени парите и да разбере как се изкарват. С много пот и постоянство.

# 50
  • Мнения: 738
Наоми  Heart Eyes Къде се губиш?

Имам малък апартамент до Съни Бич, но тя не трябва да разбира за него. Той е само за Бич  Mr. Green


 Mr. Green
Ама и ти ще си на далавера, сега евтино... Whistling

# 51
  • Мнения: 2 829
При толкова много идея---със сигурност  си избрал  подарък Thinking  Wink  Whistling  Whistling
надявам се да споделиш с аудиторията какъв ще е той

# 52
  • Мнения: 274
Верно много идеи, но май ще стане накрая както като отида на ресторант - половин час разглеждам менюто и разпитвам кое как се приготвя и накрая винаги си поръчвам карета...
Шанел Но5 форевар! Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 38 515
Верно много идеи, но май ще стане накрая както като отида на ресторант - половин час разглеждам менюто и разпитвам кое как се приготвя и накрая винаги си поръчвам карета...
Шанел Но5 форевар! Simple Smile

Поне сега е излязъл нов вариант на 5цата, та може и него да вземеш!

# 54
  • Мнения: 274
Верно много идеи, но май ще стане накрая както като отида на ресторант - половин час разглеждам менюто и разпитвам кое как се приготвя и накрая винаги си поръчвам карета...
Шанел Но5 форевар! Simple Smile

Поне сега е излязъл нов вариант на 5цата, та може и него да вземеш!

Това вече е добра новина. Ще го извадя от ръкава си с ловкостта на Хари Худини и когато тя каже отегчено "Офффф пак ли Шанел номер 5...", аз бодро ще заявя" Хехехе, но този го нямаш!"
За фон мога да пусна песен на Трамвай Но5, за да е пълна романтиката.

# 55
  • Мнения: 1 217

Тя ми е казвала, че никога не е и няма да ми изневери.
 
Какъв автогол си е вкарала завалийката,ако знае... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 56
  • Мнения: 25 620
Знаеш ли, много мислих и... измислих!
Най-хубавият подарък, който един мъж може да подари на любимата си съпруга е... билети за двама за околосветско пътешествие (за нея и любовника ѝ, естествено!), докато ти давиш мъката от нейната липса с верни приятели в най-близката пристанищна кръчма.

# 57
  • Мнения: 4 585
половин час разглеждам менюто и разпитвам кое как се приготвя и накрая винаги си поръчвам карета...
Помислих, че си поръчваш такси, без да си вечерял.
Ако пет има сантиментална стойност за вас, купи й парфюм Пето авеню.

# 58
  • Мнения: 577
Верно много идеи, но май ще стане накрая както като отида на ресторант - половин час разглеждам менюто и разпитвам кое как се приготвя и накрая винаги си поръчвам карета...
Шанел Но5 форевар! Simple Smile

 един за СВ.Валентин и един за 8 март ли???
Ще и станат множко. Измисли и нещо друго

# 59
  • Мнения: 274
Кака Ви Сийка уж много морална, а предлага само развратни идеи....

# 60
  • Мнения: 25 620
Имаш нещо против празнуването с приятели на Трифон Зарезан, докато жена ти празнува Свети Валентин?  Shocked
А, стига бе! Аз досега мъж, който да откаже такава оферта не съм срещала.
И после - що българските мъже били на изчезване...  То направо не останаха! ooooh!

# 61
  • Мнения: 274
Ами нека тогава лавъра да й подари околосветското! Ама като я знам тя по кви си пада (само аз съм изключение) - разни интелектуалци, дето нямат два по един в джоба.

# 62
  • Мнения: 25 620
Ей тва е мъжка приказка!  Hug
Знаех си аз, че накрая ще замръкнеш в кръчмата, докато жена ти точи баница-валентинка сама вкъщи.  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 4 300
Аз имам 5 по 10, ще ми върже ли Mr. Green

# 64
  • Мнения: 123
съпругът на моя приятелка и беше подарил метла с червена панделка. А иначе за свети валентин можеби ще е добре да излезете някъде двамата ,а за 8 март нека излезе съма с приятелки а ти у дома с децата  Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 5 622
Вроятно си и подрязал крилцата. Подарявайки и това, и подаряваш свободата  Sunglasses

# 66
  • Мнения: 274
А малко тунинг дали ще се възприеме добре?

# 67
  • Мнения: 738
А малко тунинг дали ще се възприеме добре?

Тсъ. Определено.

# 68
  • Мнения: 4 585
А, ти с тунинга гледаш на себе си да направиш подарък. Хем уж подарък, хем дългосрочна инвестиция.
Накрая виждам как ще се прибереш в къщи, като мен, с една роза и ще получиш целофан.

# 69
  • Мнения: 32
За майтап ли е тази тема или що?
За 14ти - романтична вечеря, приготвена от теб  Laughing или пък уикенд в Париж - традиционно !
За 8-ми - подари й 1 ден в хубав Спа център да я поглезят.... и цветя - хубави и по много   bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • Мнения: 274
Какво е спа център?

# 71
  • Мнения: 17 407
Спа идва от спя, ако  се чудиш какво е.

# 72
  • Мнения: 4 585
Отскоро на всички хотели и мотели им викат спа и спя процедури на спането.

# 73
  • Мнения: 274
Да бе сетих се. Ходил съм. Една ме маза с разни масла алое, алилуя, жожоба, слага ми некви камани по тялото и като ми стана, избяга най-позорно. Не си струва. Загуба на време.

# 74
  • Мнения: 4 585
Мен ми стана на алоето.

# 75
  • Мнения: 274
Затова, батка, само иглотерапия. Като ти набият 5 игли в гъза, няма ставане!

# 76
# 77
  • Мнения: 4 892
Развод?

Със съответните документи за солидна месечна издръжка до живот плюс "Застраховка живот" /твоя/ в нейна полза?
Или това е прекалена обич наведнъж?

Добре, сервирай на порции. Половината за 8ми март!  Като начало - развода!
 Hug

# 78
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Развод?

Със съответните документи за солидна месечна издръжка до живот плюс "Застраховка живот" /твоя/ в нейна полза?
Или това е прекалена обич наведнъж?

Добре, сервирай на порции. Половината за 8ми март!  Като начало - развода!
 Hug

 Joy Joy Joy

# 79
  • Мнения: 641
Целувка по бузката

# 80
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
Затова, батка, само иглотерапия. Като ти набият 5 игли в гъза, няма ставане!

 Joy

Както и да е...
 Човекът пита, разпитва вече втори ден. Rolling Eyes Hug На въпроса - случайно да си чул половинката да си е пожелала нещо през последните две седмици или да е харесала нещо? Или има нужда от нещо, опитай се да си спомниш. Може да намериш ключето.

# 81
  • Мнения: 274

 На въпроса - случайно да си чул половинката да си е пожелала нещо през последните две седмици или да е харесала нещо? Или има нужда от нещо, опитай се да си спомниш. Може да намериш ключето.



Ще ви кажа, но няма да се смеете. Преди седмица загледа  една чанта и то Фурла...

# 82
  • Мнения: 2 196
Колкото повече чета темата, толкова по-категорично настоявам за точилката.
Покажи любов, вземи и точилка.

# 83
  • Мнения: 2 407
Секс...

# 84
  • Мнения: 1 217
Сега се сетих за огромна торта на сърчица,в която да е скрит полугол Милко.Иначе ако питаш сериозно в gift.bg има разни идеи.

# 85
  • Мнения: 552
Марадона, темата ти ме подсеща за един виц:

Трима приятели се хвалят един на друг,кой какво подарил на жена си за Св. Валентин.
Та,единият вика:
 -- Аз на моята каква кола й купих ooooh!Последен модел и то в розово!Много се зарадва.
 Другият:
 -- А,аз на жена ми й взех страхотна къща,точно до морето!Каза,че ще ме обича доживот!

А третият не толкова въодушевено споделил:
 -- А,аз пък на моята й взех едни чехлички и един вибратор.
Другите двама:
 -- Ъъъ,само чехлички ли???И за какво и вибратор?
 -- Ами ако не й харесат чехличките,да взема вибратора и да се
е.е в г..а!

А,иначе по твоя въпрос,аз бих се зарадвала ако ми подариш една екскурзийка до някое романтично място или пък ваучер за спа процедури.

# 86
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Мен лично ето ТОВА, ТОВА би ме накарало да се чувствам истински обичана.л Heart Eyes..Всъщност важното е да псветш целият си ен само за нея...където и да сте....

# 87
  • Мнения: 274
Всъщност важното е да псветш целият си ен само за нея...където и да сте....

Ти в ред ли си? Как цял ден???? Знаеш ли кви интересни мачове има на 14ти?

# 88
  • Мнения: 371
Какво в крайна сметка и подари?
Мъжът ми веднъж,още в началото, ми подари два парфюма,защото един било тревиално Simple Smile
Онзи ден аз му подарих тостер,който пече филийките на сърца.

# 89
  • Мнения: 274
Какво в крайна сметка и подари?


Писах вече в Споделете, но и тук ще кажа:

Реших да спазя традицията, т.е. не и подарих нищо  Mr. Green
Баси лигавият празник се оказа този Св. Валентин.

# 90
  • Мнения: 2 829
и кво....
целия този шум----за нищо
язък.....за хубавите идеи
...особено тази с кученцето....

# 91
  • Мнения: 1
БРАВО!Ти си истинския българин smile3501

# 92
  • Мнения: 274
БРАВО!Ти си истинския българин smile3501

А ти ква си? Истинска парижанка ли?

# 93
  • Мнения: 1
не исках да те обидя!и аз това получих за празника.ние празнувахме Трифон зарезан./това имах предвид .едвам си прибрах мъжа

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 11:53 от магушанче

# 94
  • Мнения: 371
Какво в крайна сметка и подари?


Писах вече в Споделете, но и тук ще кажа:

Реших да спазя традицията, т.е. не и подарих нищо  Mr. Green
Баси лигавият празник се оказа този Св. Валентин.
А,искаш да кажеш,че нямаше подаръци,но сте се полигавили малко Laughing
няма нищо де,то плазма всеки един ден може да и купиш... Wink

# 95
  • Мнения: 1 217
Сетих се нещо смешно,ама ме е страх да не ми се разсърди Марадона Mr. Green Ако иска ще му напиша идеята на ЛС Mr. Green

# 96
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Подарихме си една хубава вечер с мартини и пица хаха  Mr. Green
И на сутринта довършихме започнатото с хубав секс.
Нищо материално. Само духовно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт