Любовния празник наближава,а ЮНСКА мама разцъфтява! Тема № 31

  • 11 361
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, много ще се радвам да се присъединя към вас!  bouquet
Аз съм една бъдеща юнска мама, терминът ми е определен за 27.06.

# 31
  • Мнения: 1 425
Moni, това държание на учителката е ужасно!!! Аз ако така се държа с децата, да са ме предали на социалните и щях да имам доживотна заабрана да гледам деца! Не оставяй нещата така, ами отивай още утре при директорката!
Когато бях бременна с Килиан от социалните идваха в къщи и седяха 2 часа, разпитваха ме и гледаха как гледам децата и дали мога да се справям с тях. Сега очаквам пак посещение!

Somebody   bouquet! Много сладко заглавие!



# 32
  • Мнения: 193
Moni направо побеснях и аз като четох.Как може такива идиотки да депресират така децата.Лошото е че дори да се оплачеш на директорката нищо няма да се промени,нали все се покриват една друга.А когато стане въпрос за пари и подпомагане на учебните заведения са много мили #2gunfire
Феникс на теб честито- мъжка майка се оказа.
Аз току що разбрах,че чичо ми се е върнал от Щатите и е донесъл бебешки дрешки.Но незнам кога майка ще идва до Варна да ми ги донесе.Братовчедка ми /дъщеря му/ е там омъжена и има момче Алекзандър /Ей Джей/.Та тя го натоварила с дрешки за мен и съм много щастлива.

# 33
  • Мнения: 59
http://shop.danet.bg/product_info.php?products_id=3457&osCsi … bbb8795f33c0ef15c

това е примерен сайт Simple Smile иначе навсякъде са токлова
gydelichkova за количката ...наистина извадих късмет  Hug

# 34
  • Мнения: 1 475
Феникс, честито ти мъжко царство!Аз пък отсега те мисля, как ще ги изхранваш 4-ма мъже у вас, трябва с казани да готвиш, като станат по-големи!! Ще ти е весело, и както са казали и останалите, много ще те обичат, като единствената жена в къщата и ще те закрилят! Heart Eyes
И един случай да ти кажа, на една приятелка познати, имат две момченца, породени на 4 и на 3 год и решават да опитат 3-ти път за момиче и им се раждат близнаци пак момчета- представям си какво и е на майката с 4 породени момчета- полудява жената- сега са на 4, 3 и на 1г5 м
 Shocked
Добре дошла на praskovka83!

Moni подай оплакване до някоя инстанция, нали гледа тези дни, случая с учителката дето връзвала едно от децата с пелени за леглото, защото било непослушо- уволниха я Shocked- може да се обадиш  и на Господари на ефира- не оставяй така нещата! Peace

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 19:42 от somebody

# 35
  • Мнения: 9 814
Феникс,честито! Ти доказа, че си 100% мъжка майка! Wink


Мони, като председател на родителското настоятелство в детска градина ще те посъветвам да се оплачеш писмено на директорката, като искаш да ти дадат непременно входящ номер. Ако откажат да ти входират жалбата, отнеси я направо към Районния инспекторат.

# 36
  • Мнения: 69
Мони   в РИО - там подавай жалбата! Пълно е с такива истерички, които побъркват децата.  #2gunfire  В повечето случаи и директорката е за жалба към Инспектората! Аз имам съседче, което е третирано по същия начин като малкото ти същество , баба му е учителка , отнесе въпроса до инспектората - правиха постоянно проверки на детската градина... някои изхвърчаха...   bouquet

# 37
  • Мнения: 9 814
Лошото е, че доста родители особено в големите градове си мълчат за такива неща, защото липсата на места е тотална.

# 38
  • Мнения: 27
Как може такова отношение към децата,потресена съм.
Аз да ви се оплача,към 4ч. получих няколко много силни контракции.Страшно стягане.Много се стреснах и веднага си изпих всички хапчета и гинипрала малко по рано.Сега пак не ми е много спокойна матката и си полежавам.Но чакаме гости след малко.Ще гледам да съм в полулегнало положение,а ако получа пак контракции директно си лягам.

# 39
  • Мнения: 167
Феникс честити момченца smile3525 smile3525
Ох,аз пак да се оплача-утре съм при доки защото от 3-4 дни не мога да разбера дали имам контракции или бебоците се опъват.Дано не са контракции защото това което ми се случва е доста често на ден.Втвърдява ми се корема на нивото на пъпа но само от едната страна,а от другата ми е мек...........много се притеснявам

# 40
  • Мнения: 753
Феникс, честито! Аз имах усещане, че ще са момченца Wink Но и другите са казали това, което и аз щях да ти напиша - ще си цвете сред тях!
А ти си готина мацка и мама и ще се справиш. Най-малък проблем е пола, да са ти здрави и ти пожелавам от всеки по две девойки Simple Smile
Има майки какво ли не дават за мъжко..., а някои все такива раждат. В квартала имам и двата случая Simple Smile
Аз бях грейнала като се изпусна нашия лекар онзи ден, все още усещам леко разочарование у някои околни, а аз съм на седмото небе, че пак имам момченце в корема...Като се замисля колко жени чакат някаква рожба...
Моето щастие, ще споделя с вас, е, че като жена ще си изживея майчинството, което ни е заложено и ни дава толкова много... пък какви са децата...няма значение Simple Smile
А Хачо Бояджиев с неговите седем дъщери Simple Smile ?

А на една приятелка гинекологът казал, че от този мъж нямало да има съответния пол, но от друг... Joy, та това от нас не зависи!

Safira, стискам ти палци!
Кате, радвам се, че се включи! И за Щатите знам, че само следят кой как се грижи за децата си. Моя позната я гледат подозрително - тя е баба и ходи да гледа третото на дъщеря си.

# 41
  • Мнения: 79
praskovka83! Добре дошла

# 42
  • Мнения: 57
Ето ни и нас: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=307783&pid=10533941 

Марков каза момче, после задраскал на листа пол женски  newsm78. Ще почакаме още, за всеки случай.

# 43
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Привет, банда Hug!
Подпирам кълки по леглата и диваните във времето, в което не тичам по диването и честно казано нямам време и възможност да ви чета. Надявам се всички да сте добре, както и съдържимото на тумбаците ви Crazy.
На преглед при нов доктор бях миналия петък - магнерот + лежане (колкото е възможно) + спокойствие. Контракциите били 90% от главата ми (то малко като с женския оргазъм Mr. Green). Другата седмица пак ще ме гледа - "предизвикателство си" ми вика Flutter. На 3см. шийка мога да щъкам, но на 2.5 - ще се наложи да легна (по тона му усетих, че нямаше предвид лягането да е вкъщи Whistling). Харесах го и мисля, че е Той - дано нещо не се прецака ooooh!
Да запитам госпожиците/ госпожите - как си набавяте Гинипрал - няма внос от миналата година, нали?!
И сега едно филмче от мен.
Мляски и до скоро Hug!

# 44
  • Мнения: 69
Moni, непременно направи нещо!  Винаги трябва да се реагира, до дупка! Всички сме с теб!!!  Hug

Феникс  Simple Smile много съм щастлива за вас. Три сладки момченца около теб, които да закрилят и обичат такава готина мама като теб!  Hug

somebody, чудно заглавие! Сладко и вдъхновяващо!  Heart Eyes

Днес гръко-шефът орева света като разбра, че майчинството в България е 1 година - "Fuuuuck, fuuuuck, fuuuuck!!!"  smile3512 Удряше се в челото, а аз чак се притесних за него  Shocked Казах му "фак-мак, това е положението, Минке"  Grinning (Голяма латино-драма е, ей!!!  newsm62) Трябваше да го успокоявам и да му разказвам защо в България е толкова дълъг този срок. Не мога да си позволя бавачка, щото си е 2/3 от заплатата ми. (Пък аз и не искам... Stuck Out Tongue ) Стана ми смешно от реакцията му, но лека-полека почвам да го подготвям, че може и по-рано да изляза в майчинство, да ми намира заместници да ги обучавам.

Ако някой иска, можем да си купим заедно какаовото масло на Палмърс против стрии. На мен ми действа прекрасно, Гъделичкова скоро си купи и тя е доволна. Цената му е 5$, а с доставката Гъделичкова беше казала, че 2 броя излизат 25 лв общо.  Моето масло свършва, а тук ми го продават за 25 лв, няма смисъл. Само че трябва някой с кредитна карта да го купи... Някой да желае?
 http://www.amazon.com/Palmers-Cocoa-Butter-Formula-Stretch/dp/B0 … 469473&sr=8-2

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 22:12 от KaterinkaM

Общи условия

Активация на акаунт